نانسی پلوسی 30 میلیون دلار از سهام فناوری درآمد دارد، با خنده از اصرار بر ممنوعیت معاملات در کنگره


نانسی پلوسی در تلاش است تا تلاش دو طرفه برای ممنوعیت معاملات سهام از قانونگذاران کنگره را خنثی کند – اگرچه او و همسرش تا 30 میلیون دلار در شرط بندی روی شرکت های فناوری بزرگی که پلوسی مسئول مقررات آنها است برنده شده اند.

اواخر ماه گذشته، رئیس مجلس نمایندگان فاش کرد که پلوسیس برنده میلیون‌ها گزینه فراخوان سهام از جمله Google، Salesforce، Micron Technology و Roblox شده است. در عین حال، برخی از آشنایان مدعی هستند که آرام آرام در تلاش است تا بر فناوری های بزرگ تسلط یابد.

افراد نزدیک به رئیس مجلس به The Post گفتند که پلوسی چند روز بعد نگرانی‌ها در مورد خرید سهام توسط قانونگذاران را برطرف کرد و گفت که این بخشی از “اقتصاد بازار آزاد” است – نظراتی که خودی‌های دموکراتیک را به جوش آورد.

جف هاوزر، یک دموکرات مترقی خودخوانده و بنیانگذار و مدیر پروژه درهای گردان، به The Post گفت: «سیاستمداران کلیدی ممکن است ثروتمند باشند، اما مجبور نیستند شرکت های فردی داشته باشند.

هاوزر افزود: انتخاب سهام توسط مقامات منتخب “نگرانی هایی را در مورد اینکه آیا قانونگذاران به اطلاعات داخلی دسترسی دارند یا اینکه خرید سهام شما آگاهانه یا ناآگاهانه بر سیاست گذاری تاثیر می گذارد، ایجاد می کند.”

مایکل کلود نماینده تگزاس در حال حاضر در حال تحمیل دو لایحه است که تجارت سهام توسط اعضای کنگره را ممنوع می کند.
مجلس نمایندگان آمریکا

پلوسی یکی از ثروتمندترین اعضای کنگره است. بر اساس تحلیلی که توسط The Post انجام شده است، دارای ارزش خالص تخمینی بیش از 106 میلیون دلار است. این میانگین حداکثر و حداقل ارزش تخمینی دارایی‌ها و بدهی‌های آن است – روشی که مرکز سیاست پاسخگو استفاده می‌کند – با استفاده از آخرین افشای مالی خود در ماه اوت، که حداکثر 252 میلیون دلار و حداقل 40 دلار تعیین می‌کند. میلیون زیر آب

همسر پلوسی، پل پلوسی، تاجری است که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت سرمایه گذاری Financial Leasing Services را اداره می کند و شرط های بی شماری را روی شرکت های رده بالایی که همسرش باید آنها را تنظیم کند، مانند آمازون، اپل و گوگل، انجام داده است.

پلوسیس زمان خود را بین یک خانه شهری در محله گران قیمت پاسیفیک هایتس سانفرانسیسکو و یک آپارتمان در محله جورج تاون واشنگتن دی سی تقسیم کرد. آنها همچنین صاحب یک تاکستان در دره ناپا هستند که طبق صورت‌های مالی مورد نیاز بین 5 تا 25 میلیون دلار قیمت دارد، که به اعضای کنگره اجازه می‌دهد ارزش خالص خود را با فهرست کردن محدوده‌هایی از ارزش‌ها به جای اعداد دقیق پنهان کنند.

علاوه بر دور اخیر معاملات پل پلوسی در ماه دسامبر، این زوج میلیون ها سهم را در بیش از یک دهه به دست آورده اند.

اگرچه هیچ سلاح دودی وجود ندارد که نشان دهد پلوسیس اطلاعات داخلی را مبادله کرده است، سبد آنها اغلب از S&P 500 بهتر عمل کرده است، و منتقدان را به این سوال سوق می دهد که آیا سخنران و سایر سیاستمداران سهامدار در هنگام تصویب قوانین بهترین منافع را در بین مردم دارند یا خیر.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان از کالیفرنیا، با آسوشیتدپرس در مورد تأثیر حمله 6 ژانویه صحبت کرد.
نانسی پلوسی دارایی خالص بیش از 106 میلیون دلار است.
AP / اسکات اپل رایت

بر اساس یک تحلیل عمومی، سود سرمایه و سود سهام آنها در تنها پنج شرکت بزرگ فناوری – فیس بوک، گوگل، آمازون، اپل و مایکروسافت – بین سال های 2007 تا 2020 حداقل 5.6 میلیون دلار و تا 30.4 میلیون دلار برای پلوز به دست آورد. افشاگری های موجود. با The Post به اشتراک گذاشته شد.

و بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده برای The Post توسط FinePrint که بر شفافیت بیشتر دارایی‌های مالی پافشاری می‌کند، پرتفوی کلی پلوسیس – که شامل شرکت‌هایی مانند دیزنی و روبلکس نیز می‌شود – در سال 2019 4.9 درصد از S&P 500 و در سال 2020 14.3 درصد پیشی گرفت. دو طرف راهرو

با این حال، طبق گزارش FinePrint، قرار گرفتن پلوسیس در معرض سهام فناوری ممکن است در سال 2021 به آنها آسیب برساند، زمانی که پرتفوی آنها 15.5 درصد کمتر از S&P 500 بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان سود از معاملات می تواند تضاد منافع ایجاد کند، گفت: “نه” و ایده ممنوعیت معامله تک تک سهام را رد کرد. درو همیل، سخنگوی پلوسی، یافته‌های روزنامه پست مبنی بر عملکرد بهتر پل پلوسی از بازار را رد نکرد، اما تاکید کرد که معاملات مشکلی ایجاد نمی‌کنند.

همیل به The Post گفت: «سخنگوی هیچ سهامی ندارد. همانطور که از افشای اطلاعات لازم که گوینده به طور کامل با آنها همکاری می کند، مشاهده می کنید، این تراکنش ها به عنوان “SP” برای یک همسر مشخص می شوند. گوینده هیچ دانش قبلی یا دخالت بعدی در هیچ معامله ای ندارد.”

در این عکس که توسط اپل منتشر شده است، تیم کوک، مدیر عامل اپل، با یک مک بوک پرو جدید در طی یک رویداد آنلاین رونمایی از محصولات جدید در اپل پارک در کوپرتینو، کالیفرنیا عکس گرفته است.
پلوسی با تیم کوک، مدیرعامل اپل در مورد قانون ضد انحصار در تماس بوده است.
Apple Inc./AFP از طریق Getty Images

والتر شاوب، مدیر سابق دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده در دوران اوباما و ترامپ، دفاع را “کاملاً تهاجمی” خواند.

Schaub به The Post گفت: “این ایده که سهام به نام شوهر او است یک شاه ماهی قرمز کامل است.” «مگر اینکه اعضای کنگره بخواهند هنگام صرف شام با همسرانشان و رفتن به رختخواب، میکروفن را به صورت شبانه روزی همراه داشته باشند، عموم مردم راهی ندارند که بدانند چه اطلاعاتی را عمدا یا سهوا به اشتراک گذاشته اند.

طبق آخرین افشاگری ها، دارایی های فعلی پلوسیس شامل بین 5 تا 25 میلیون دلار سهام در آمازون و اپل و همچنین بین 1 تا 5 میلیون دلار در اختیار خرید سهام گوگل است.

مایکل کلود، سخنگوی تگزاس، به روزنامه پست گفت: «ما باید به استانداردهای بالاتری پایبند باشیم. «وقتی مردم می بینند که افرادی که در منصب هستند پیروز می شوند [stock trading] وقتی آن‌ها می‌جنگند، به هر کاری که این ملت باید انجام دهد، ضرر بزرگی می‌زند.»

نانسی پلوسی، رئیس مجلس کالیفرنیا به ویدئویی از بازیگران فیلم گوش می دهد "همیلتون" این موزیکال در جریان گفتگو با مورخان دوریس کرنز گودوین و جان میچام در کاپیتول هیل در واشنگتن پخش می شود.
پلوسیس بین 5 تا 25 میلیون دلار سهام در آمازون و اپل و همچنین اختیارات سهام گوگل به ارزش بین 1 تا 5 میلیون دلار دارد.
AP / آل دراگو

اگرچه منطقه پلوسی به دره سیلیکون نزدیک است، رئیس‌جمهور اقداماتی را برای فاصله گرفتن از فناوری بزرگ انجام داده است، از جمله بنا بر گزارش‌ها از پذیرش تماس‌های مارک زاکربرگ در سال 2019 پس از اینکه فیس‌بوک از حذف ویدیوی جعلی با او امتناع کرد، امتناع کرد.

در اوایل سال جاری، به نظر می‌رسید که او قانون ضد انحصار را تحسین کرد و گفت: «نگرانی‌هایی در هر دو طرف در مورد تحکیم قدرت شرکت‌های فناوری وجود داشت و این قانون تلاشی برای رسیدگی به آن است.

اما پلوسی شخصا رابطه خود را با رهبران بیگ تک ادامه داد. طبق گزارش نیویورک تایمز، خانم پلوسی با تیم کوک، مدیرعامل اپل در مورد این قانون صحبت کرده است.

یکی از اعضای دموکرات به The Post گفت: “نوری برای او، برای حزب و کنگره وحشتناک است.” و این هر بار که اقدامی می‌کند یا در مورد مسائل مربوط به مسئولیت‌پذیری این شرکت‌ها اقدام نمی‌کند، سؤالات جدی ایجاد می‌کند.»

یکی دیگر از منابع نزدیک به این وضعیت به روزنامه پست گفت: «این خوب نیست که رئیس اتاق به طور همزمان از شرکت هایی که باید مهار کند به طور مستقیم بهره مند شود.

آرم فیس بوک در پس زمینه با آرم متا در جلو.
پلوسی پس از اینکه فیس بوک از حذف ویدیوهای جعلی زاکربرگ از پلتفرم خودداری کرد، از تماس های زاکربرگ اجتناب می کند.
تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی

پلوسی اذعان کرد که اعضای کنگره باید قوانین را رعایت کنند و معاملات را حسابرسی کنند، اما تاکید کرد که باید بتوانند در بازار سهام “شرکت کنند”.

بر اساس قانون سهام، که در سال 2012 تصویب شد و قرار بود معاملات قانونگذاران را کنترل کند، اکثر اعضای کنگره همچنان آزادند تا معاملاتی را انجام دهند که ممکن است با تعهدات قانونی آنها در تضاد باشد – تا زمانی که اطلاعات را ظرف 45 روز افشا کنند.

موضوع معاملات سهام در کنگره از آغاز همه‌گیری، زمانی که معاملات مشکوک برنامه‌ریزی شده سهام توسط قانون‌گذاران هر دو طرف خشم را برانگیخت و به تحقیقات متعدد منجر شد، فوریت جدیدی پیدا کرد.

دیگر حامیان قانون دو حزبی به سبک پلوسی که اعضای کنگره را ممنوع می کند، ترقی خواهانی مانند سناتور الیزابت وارن (دمشگاه) و جمهوری خواهان الکساندرا اوکاسیو-کورتز (D-NY) و همچنین جمهوری خواهانی مانند چیپ روی تگزاس و آریزونا هستند. بلیک مسترز نامزد سنا

در حالی که پلوسی به عنوان رئیس مجلس کنترل بیشتری به دست می آورد، او تنها عضوی از کنگره نیست که سهام شرکت های فردی را معامله می کند.

سناتور جمهوری خواه سابق جورجیا کلی لوفلر و دیوید پردو در سال 2020 قبل از شکست در انتخابات خود در ژانویه 2021 توسط دفتر فدرال اینسایدر مورد بازجویی قرار گرفتند و ده ها قانونگذار فعلی از جمله سناتور دموکرات دایان فاینشتاین و سناتور جمهوری خواه رند پل به دلیل افشا نکردن این موضوع محکوم شدند. به موقع معامله می کند

سن  ران وایدن، D-Ore.، در جلسه استماع کمیته انرژی و منابع طبیعی سنا در مورد نامزدی نماینده دبرا هالند صحبت کرد.
نماینده ران وایدن در حال اجرای قوانین برای تشویق تولیدکنندگان تراشه دستگیر شد در حالی که همسرش صدها هزار دلار سهام در چندین سازنده تراشه معامله می کرد.
AP / لی ووگل

در ماه مه، سناتور دموکرات ران وایدن از اورگان به دلیل وضع قوانینی برای تشویق تولیدکنندگان تراشه مورد انتقاد قرار گرفت، در حالی که همسرش، نانسی باس وایدن، مالک کتابفروشی Strand در منهتن، صدها هزار دلار سهام، از جمله انویدیا، معامله کرد.

تا به امروز، هیچ کس در رابطه با تحقیقات مربوط به قانون سهام که توسط وزارت دادگستری و کمیسیون اوراق بهادار انجام شده است، متهم نشده است.

این قانون در سال 2012 با حمایت هر دو طرف در نتیجه رسوایی معاملات سهام تصویب شد. با این حال، طی تقریباً 10 سالی که از اجرایی شدن آن می گذرد، هیچ کس تحت تعقیب قرار نگرفته است، اگرچه بسیاری از اعضا به طور آشکار به تجارت خود ادامه می دهند.

در برخی موارد اخیر، قانونگذاران طبق قانون، معاملات خود را به طور کامل گزارش نکرده اند. و در حالی که برخی از مقامات و قانونگذارانی که با The Post مصاحبه کرده اند متعهد شده اند که در زمان حضور در دولت از خرید یا فروش سهام خودداری کنند، صدها نفر دیگر به انجام این معاملات ادامه می دهند.

تحقیقات اخیر Business Insider نشان داد که حداقل 182 کارمند و ده ها قانونگذار در گزارش معاملات خود در دو سال گذشته تاخیر داشته اند. برخی از افرادی که دستگیر شده بودند جریمه های ناچیزی تا 200 دلار پرداخت کردند، در حالی که برخی دیگر اصلا مجازات نشدند. هیچ سیستم دولتی برای فهرست نویسی افرادی که اشتباه می کنند وجود ندارد.

این یک موضوع سیاسی در طیف راست چپ نیست، بلکه یک موضوع طمع است.» گفت شاوب.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir