لوله گالوانیزه درپاد تبریز – گروه صنعتی الو آهن

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با مسئولان فروش ما در پخش آهن تماس بگیرید. لولههای بدون درز در مکانهایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند، مانند اجزای اصلی ماشینآلات صنعتی، استفاده میشوند. مقاومت مناسبی در برابر حرارت دارد. لوله کاندوئیت گالوانیزه روی سطح خود موادی همچون روی و کادمیم دارد که از آن در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی و خوردگی محافظت می کند. از خصوصیات اصلی انواع فولاد این است که همانند آهن در صورتی که در معرض اکسیژن و رطوبت هوا قرار بگیرند، دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند. در ایران کارخانجات معتبری مانند فولاد مبارکه اصفهان، فولاد امیرکبیر کاشان، شرکت ورق خودرو چهار محال و بختیاری، صنایع هفت الماس، گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان، مجتمع فولادی تاراز شهرکرد و مجتمع فولادی روی اندود کاوه اقدام به تولید و عرضه انواع ورق گالوانیزه کرده اند که با مراجعه به سایت می توانید از قیمت ورق گالوانیزه شیت شده اطلاع پیدا کنید.

همچنین در این روش لایه روی، با اکسیژن و کربن و همچنین فولاد و روی مذاب با یکدیگر واکنش می دهند و چندین لایه آهن و روی تشکیل میشود در نتیجه تبدیل به لایهای مقاوم می شود که باعث شده گالوانیزه گرم نسبت به سرد مقاومت بالاتری داشته باشد. مقاومت مناسبی در برابر ضربه و ارتعاش دارد. مقاومت مناسبی در برابر حریق دارد. 4. لوله های گالوانیزه مقاومت مکانیکی، فشاری و دمایی بالایی دارند. از لوله های فلزی که آبکاری عمقی گرم دارند استفاده میکنند. دلیل طول عمر بیشتر لوله گالوانیزه گرم روش آبکاری آن می باشد. به دلیل گالوانیزاسیون روی لوله ها، قیمت آن نسبت به سایر لوله های مقاوم در برابر خوردگی کمتر است. البته به هر اندازه که وزن این ورق ها افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز بالا می رود. این لوله ها از آسیب دیدن سیم های برق توسط حیوانات و اشیاء تیز جلوگیری می کند. در استانداردهای NEC لوله ها باید دارای برچسب UL باشند که مشخص کند محصول برای استفاده مطابق استانداردهای آیین نامه ملی برق تأیید شده است.

پس از آنکه لوله ها در معرض ماده ی مذاب قرار گرفتند، سطح بیرونی آن ها در معرض محلول فلاکس قرار می گیرد. در روش گالوانیزه سرد نمک روی را داخل محلول آبی یا اسیدی ریخته و بر روی لوله اسپری می کنند. محلول فلاکس امکان نفوذ هر چه بهتر فلز روی در سطوح فولادی را فراهم می سازد. از نظر فنی و مکانیکی این لوله ها چه رفتاری از خود نشان می دهند و برای چه کاربردهایی مناسب هستند. لوله گالوانیزه در چه پروژه های استفاده می شود؟ پوشش گالوانیزه در واقع پوششی از ورق روی است که در فرآیند خوردگی سپر حفاظتی ورق پایه شده و اجازه نمی دهد آن خورده شود. این پوشش روی یا گالوانیزه برای کاهش خوردگی به عنوان آند قیمت لوله گالوانیزه شاخه ای کار میکند. گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به زبان ساده یک پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراحی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در وان مذاب روی تشکیل میگردد. لوله هاي درز مخفي با تكنولوژي روز اروپا (SRW) از کشور اسپانيا از سايز 1/2 الي 2 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال (اين خط توليد با وجود مکانيزم دستگاه کشش گرم و از بين بردن درز جوش از روي لوله و انجام تستهاي هيدروليک تا فشار 200BAR و بسته بندي تمام اتوماتيک يکي از خطوط منحصر به فرد در کشور مي باشد).

فشار کاری لوله گالوانیزه سبک حدود 12 بار و لوله گالوانیزه سنگین حدود 16 بار می باشد. ضخامت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 3 اینچ و 4 اینچ هر دو 3 میلیمتر می باشد ولی وزن آنها با هم فرق می کند. به طور کلی لوله های گالوانیزه دارای ویژگی هایی می باشند که آنها را از سایر لوله ها متمایز می کند. این مواد اولیه عناصری هستند که مستیم از معادن آن استخراج و به کارخانه تولید لوله منتقل می شود که گاهی مواقع به دلیل نا خالصی این عناصر ممکن است در روند تولید آنها با دردسرهایی رو به رو شوند که در این صورت قیمت محصولات نیز افزایش پیدا می کنند. اگر قصد خرید لوله فلزی یا فولادی را دارید، بهتر است بعد از استعلام قیمت لوله فولادی از طریق کارشناسان اصفهان آهن سفارش خود را بهصورت عمده در وبسایت ما ثبت کنید. در بهترین حالت، خوب است که پوشش سالن یا دیواره ها سرامیکی باشد و اگر نشد سیمانی ، اما اگر باز هم امکانش نبود میتوانیم از پلاستیک پلی اتیلن استفاده کنیم. از این رو بازرسی این لوله ها بسیار ساده است. هر یک از این دو نوع دارای خصوصیاتی هستند که در مقالات مربوطه به طور کامل توضیح داده شده است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت لوله گالوانیزه پایپ خاور بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.