SocialStats ابزاری آسان برای استفاده است که برای مشاهده تجزیه و تحلیل های اینستاگرام ساخته شده است ، با SocialStats می توانید اکانت های نامحدود اینستاگرام را ردیابی کرده و در آمارهای عمیق برای تقویت اینستاگرام خود در زیر بیابید. می توانید به صورت زنده چک کنید یا به تاریخ برگردید و تاریخچه اینستاگرام خود را در چند ثانیه بررسی کنید.

گزارش های هفتگی ایمیل
گزارش تحلیلی هفتگی فالوور اینستاگرام به طور خودکار برای شما ارسال می شود تا شما را به روز نگه دارید. بهترین روش برای خودکارسازی گزارشگری اینستاگرام خود است

حساب های اینستاگرام را مقایسه کنید
برای به دست آوردن گزارشهای دقیق ، حسابهای اینستاگرام را با هم تجزیه و تحلیل یا مقایسه کنید و از نقاط منفی و موقعیتی خود مطلع شوید تا هرگونه بداهه لازم را انجام دهید

گزارشات PDF را بارگیری کنید
گزارش تجزیه و تحلیل کامل اینستاگرام و گزارش آمار دنبال کنندگان اینستاگرام را با فرمت PDF برای تجزیه و تحلیل عمیق بعدی دریافت کنید

هشتگ برتر
SocialStats دارای ویژگی های عالی مانند ردیابی نرخ تعامل در هشتگ های اینستاگرام برتر ، موارد ذکر شده بالا ، میزان موفقیت اینستاگرام شما و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر است که باعث می شود پیروان اینستاگرام خود را آسان کنید.

موارد ذکر شده و هشتگ های دوست داشتنی ترین پست های خود را کشف کنید و پست های مشابهی را برای ادامه یافتن دنبال کنندگان خود ایجاد کنید.

پیگیری حساب
حساب های نامحدودی را در موارد دلخواه خود اضافه کنید و تعامل اینستاگرام آنها را به راحتی ردیابی کنید و آمار اینستاگرام خود را بعدا مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل خود را به صورت دستی مشاهده کنید یا اجازه دهید ما به طور کامل آنها را برای شما خودکار کنیم و به آدرس ایمیل دلخواه خود ایمیل بزنیم.

YouTube Analytics
مشترکین یوتیوب خود را ردیابی کنید ، نمایش ها و فیلم ها روزانه موفقیت شما را برای رسیدن به اهداف خود ردیابی کنید. آمارهای ویدیوی YouTube اخیر خود را بررسی کنید تا ببینید کدام فیلم بیشترین لایک و نظرات را به خود اختصاص داده است. روزانه بررسی کنید تا در آینده بعد حساب های YouTube خود را ببینید و آمارهای بعدی را ببینید.

فیس بوک آنالیز
اگر یک بازاریاب فیس بوک هستید ، Socialstats بهترین ابزار مقرون به صرفه برای شما برای پیگیری آمار فیس بوک و مشاهده نتایج دریافتی شما می باشد یا خیر.

با Socialstats می توانید آمار صفحه فیس بوک خود را مشاهده کنید و موارد بسیار بیشتری را برای 10 صفحه مشاهده کنید.