صفر تا صد مرحله اجرای سقف وافل

به گزارش کهن دک یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اجرای سازه ، مرحله اجرای سقوط است. زیرا اگر بدون رعایت موارد فنی و بدون دقت در کار اجرا شود ، موجب حوادث و خسارات اقتصادی زیادی خواهد شد. اجرای سقف وافل روش جدیدی در اجرا است و بنابراین توجه ، تخصص و مهارت بیشتری نسبت به سایر روش های لازم دارد.

در اینجا شش مرحله وجود دارد که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای مدی تیشن انجام دهید:

صفر تا صد مرحله اجرای سقف وافل

1) مرحله شمع یا داربست

در بیشتر سقف ها ، اولین مرحله در عملیات شمارش مشخص شده است. برای سقوط به ارتفاع 3 تا 3.5 متر ، شمع بندی مناسب است ، اما اگر از این ارتفاع بالاتر باشد ، برای پوشاندن سطح زیر سقوط باید از داربست یا جک بلند استفاده شود. طرح در اجرای سقف وافل برداشته شده و یک قدم به جلو برداشته می شود. این اولین مزیتی است که سقف وفل نسبت به سایر روش های سقف توخالی مانند Cubiax یا Uboot دارد. نیازی نیست که تخته را زیر سقف بگذارید و قالب خود را نگه دارید ، زیرا بتن شما تازه است. اگر به صورت مجوز باشد ، قالب روی سقف قرار می گیرد و عملیات سوار شدن لازم است. به این ترتیب هزینه پروژه شما بیشتر و بیشتر می شود.

https://kohandeck.ir/waffle-ceiling/

2) مرحله کنسرو کردن یا شاسی

قوطی ابزاری فلزی است و وقتی روی شمع بسته می شود به عنوان ساپورت آهن وافل عمل می کند. کنسرو سازی به دو روش انجام می شود. در روش اول قوطی ها به گونه ای قرار می گیرند که دو لبه دو ردیف قالب وافل روی یک قوطی قرار می گیرند. این روش با وجود سادگی کار و هزینه های اقتصادی پایین از امنیت کمتری برخوردار است. در روش دوم برای هر ردیف قالب یک قوطی قرار داده شده و لبه هر ردیف قالب توسط یک قوطی پشتیبانی می شود. این روش کم کم ایمن و راحت است اما استفاده از آن به زمان نیاز دارد.

3) قالب بندی

بسته به اینکه از کدام روش کنسرو استفاده می شود ، قالب بندی به دو روش انجام می شود. در روش اول که بیشتر پیمانکاران از آن استفاده می کنند ، پس از اعطای جایزه بین قوطی ها ، از میلگردهای U شکل برای اتصال دو پلاک به سایر موارد استفاده می شود. در این روش از میلگرد استفاده می شود و زمان بیشتری برای انجام کار دارد تا اینکه دقت و ایمنی مناسبی ندارد. از دیگر معایب می توان به احتمال نشت بتن از لبه قالب و جابجایی آن در هنگام وزش باد شدید اشاره کرد.

روش دوم استفاده از آهن وافل قفل شده است. این روش برای هر الگوی بسته بندی شده تعبیه شده است که پس از اعطای الگو می توانید قالب مجله را به راحتی روی یکدیگر قفل کنید. این روش برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت ، کیفیت اجرای سقوط را افزایش می دهد و احتمالاً نشت شیر ​​را از طریق قالب ها دوباره به صفر می رساند. همچنین در این روش از ایمنی زندگی کارگران اطمینان حاصل می شود و با اطمینان بیش از حد می توانند از روش قوطی کار مشترک استفاده کنند.

تفاوت اجرای سقف وافل در این مرحله یک طرفه و دو طرفه است. در اجرای سقف وافل در یک طرف قبل از اجرا ، قالب ها جمع شده و سپس در جای خود قرار می گیرند.

4) مرحله تقویت

در این مرحله ، آرماتور با طرح طراحی سقف وافل اجرا می شود. تقویت کننده های کششی بین قالب ها ، با فاصله و تعداد مشخص قرار می گیرند و تقویت کننده های حرارتی با مشاهده فاصله از قالب ، به طور گسترده ای بر روی قالب آماده می شوند.

5) مرحله بتن ریزی

برای اطمینان از نشت بتن ، بازرسی بصری از کلیه سطوح نگهدارنده سقف قبل از بتن ریزی ضروری است. در این مرحله بتن تازه مطابق با مشخصات طراحی برای محل اجرا اجرا می شود و به صورت قطعه روی پاییز ریخته می شود.

به طور معمول برخلاف بتن طراحی سقوط Cubiax یا Uboot ، به دلیل فضای مناسب برای ساخت کاملاً قابل دسترسی و امکان پذیر است. اگر این پاییز طراحی شود ، دیگر نیازی به لرزش نیست. در سقف های Cubiax یا Uboot فضای زیر قالب به راحتی امکان پذیر است اما تازه نیست و بتن تازه توسط لرزش به این فضاها هدایت می شود.

6) مرحله باز کردن الگوها

در مرحله آخر ، این سقف ها را اجرا می کنید ، بعد از اینکه بتن سقف سفت شد و تا مقاومت نهایی خود ادامه داد ، قالب های وافل را باز می کنید. بعد از قالب پخت وافل می توان از آن در مکان دیگری استفاده کرد.

پیمانکار سقف وفل

این شرکت می تواند انواع سقف وافل را در سراسر کشور تولید کند. این شرکت همچنین در تمام نقاط کشور ، عراق دارای نمایندگی می باشد و از پیمانکاران این شرکت برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ در حد توان شما استفاده شده است.

قیمت سقف وافل

قالب وافل نسبت به سقف های دیگر مقرون به صرفه است. مقدار بتن مصرفی در صورت کاهش. این باعث کاهش قیمت آن می شود. این کاهش قیمت بتن و قیمت سقف وفل توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. همچنین به دلیل مصرف کم مصالح ساختمانی از محبوبیت بیشتری نسبت به سقوط دیگر برخوردار شده است. قیمت سقف های وافل نیز در نتیجه این شرایط کاهش می یابد.

 

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliehtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme