ردیاب GT011 ( ردیاب شخصی و حیوانات ) – فروشگاه آنلاین مینی بیاب

در حالت ایده آل ، اطلاعات مرتبط با شناسه تراشه باید به روز باشد ، به طوری که در صورت وارد شدن سگ به دامپزشکی ، می توانید با شما تماس گرفته و سگ خود را تحویل بگیرید. به این ترتیب صاحبان حیوانات خانگی می توانند با خیال آسوده با بهره مندی از تکنولوژی موقعیت یاب مکانی GPS به نگهداری آنها پرداخته و نگرانی در خصوص مفقود شدن و یا سایر مشکلات را نداشته باشند. با وجود باور عمومی ، ردیاب ها و ریز تراشه های GPS دو عملکرد کاملاً متفاوت را دارند.

در پایان، میکروچیپ ها در واقع حیوان خانگی شما را ردیابی نمی کنند ! میکروچیپ زیر پوستی اجازه می دهد سگ هایی که به دامپزشکی منتقل شده اند با توجه به شماره شناسه میکروچیپ آنها شناسایی شود. در نتیجه ، می توانید هر زمان که سگ شما از ردیاب GPS استفاده می کند ، موقعیت سگ خود را مشاهده ، ردیابی و بازیابی کنید. استفاده از ردیاب حیوانات ساده تر از آن چیزی است که فکرش را کنید. GPS Pet Tracker ردیابی بسیار کوچک و سبک است که باعث میشود شما بتوانید به راحتی از آن برای حیوان خانگیتان استفاده کنید.

او از داخل نهر افتاده بود که پشت خانه من می دوید و قادر به بیرون آوردن خود نبود. فقط در حالی که صورتش از آب بیرون آمده بود غیرقابل کنترل می لرزید. چرا که یکی دیگر از قابلیت های این ردیاب، نگهداری شارژ باتری برای مدتی طولانی است. 2) جی پی اس های زیر پوستی کوچک در دسترس هستند که قابلیت یک ردیاب و جی پی اس را دارند.

به جای تلفن هوشمند خود ، از یک فرستنده رادیویی برای نمایش محل حیوان خانگی استفاده می شود ، بنابراین باید آن را با خود حمل کنید (که ایده آل نیست). در مورد جی پی اس های زیر پوستی و همچنین ردیاب سگ های GPS شنیده اید و فکر می کنید. در این مقاله ، نگاه دقیق تری به این خواهیم داشت که چرا اینها در واقع افسانه هستند و تفاوتهای مهم بین ردیاب سگ GPS و جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات خانگی را روشن می کنیم.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب حیوان خانگی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme