راهنمای استفاده از igtv اینستاگرام سال 2021

این روند اصلی تفسیر مختصر آن مطلوب اشخاص مبتدی و تازه کار است که تا به هم اکنون از بخش IGTV اینستاگرام، به کارگیری نکرده باشند. اما در ادامه 4 سطح حیاتی ساخت IGTV اینستاگرام، برای حضور اثرگذار و کار کشته و تولید محتوا ارزشمند به جهت همین بخش، را به شما شرح می دهیم. ما هم در پیج تاپ نیوسئو اینستاگرام خود، فیلم های سریال مدل ای به شکل پرسش و پاسخ های مهم درباره بهینه سازی سایت SEO به جهت اعضا خود، قرار داده ایم که با بازخوردهای ویژه ای روبرو شده است. میزبانی رویدادهای خویش را اهمیت بینندگان خود در نتورک IGTV خود به اشتراک بگذارید!
عمومی
یکی از همین محدودیت ها مدت دوران پخش ویدئو بود که سال ها، ۱۵ ثانیه ای و پس از آن ۶۰ ثانیه ای شد. البته جدیدا این شرکت با معرفی جدیدترین پلت فرم خود یعنی IGTV قدم بزرگی برداشته می باشد و حداکثر دوران ویدئوها را تا یک ساعت ارتقاء داده است. به این معنی که از همین پس کاربران می توانند ویدئوهایی فی مابین ۶۰ ثانیه تا یک ساعت را بارگزاری نمایند و به جهت به کارگیری از این قابلیت تنها به اندازه میباشد اینستاگرام خویش را به روز کنند. این امکان از IGTV نیز فقط مهم کامپیوتر قابل‌ به کارگیری است و پس از آپلود ویدئو، مورد save draft وجود دارد. در نصیب channel و آن‌گاه view drafts می‌توانید ویدئوهای پیش‌نویس‌شده را ویرایش و یا این که حذف کنید.
همزمان مهم ساختن ویدیوها می اقتدار لینک‌ها و داده ها عمده را هم به آن طولانی تر کرد. با لمس بر روی عنوان ویدیو که در بخش بالایی کاغذ متن شده می اقتدار به همین دیتاها دست پیدا کرد. حساس ورود به برنامه ابتدا به جهت کاهش از یک ثانیه چیزی مشابه برفک تلویزیون می بینید البته خیلی زود IGTV به رخ اتومات ویدیوهایی که شاید گزینه پسند شما باشد در زبانه «For You» به اکران در می آورد. ویدیوی پس‌زمینه به شکل خودکار اما بی صدا پخش می‌شود. در زیر آن نیز کاشی هایی قرار دارا هستند که می توانید ویدئوهای موجود را از آنجا انتخاب کنید. اینستاگرام به طراوت امکان جدیدی را تحت عنوانIGTV معرفی کرده است.
و رویکرد دوم این‌که سپس از انتخاب ” Add video to your story”، مورد “Send to” و بعد از آن مورد “Your Story” را تعیین کنید. چنانچه نحوه قبل جواب نداد، دستگاه را یک درجه خاموش و پر‌نور کرده و دوباره کلیپ ویدیو را آنالیز کنید. ویدیو IGTV را از قبل ضبط کرده و خودتان چندین جايگاه آن را ملاحظه کنید تا مشکلی نداشته باشد. حداکثر حجم به جهت ویدئو­های کاهش از 10 دقیقه 650 مگابایت و به جهت ویدئو­های تا سقف 60 دقیقه 3.6 گیگابایت است. در ورژن‌های قدیمی‌تر اینستاگرام ممکن است نام گزینه‌ها پاره ای متفاوت باشد.

شرایط و روند آپلود فیلم در IGTV اینستاگرام

تمامی حقوق این تارنما وابسته به شرکت آوای یار هوشمند هزاردستان (فروشگاه برنامه‌های موبایلی اندروید بازار) است. Creator Studio که به جهت رایانه ها ارائه شده است به اعضا اجازه میدهد که پست های IGTV خود را ساخته و برنامه ریزی کنند. درصورتیکه می خواهید اینکار را انجام دهید، ویدیو های IGTV شما در فی مابین پست های شما در پروفایل تان زندگی خواهند کرد، اما آیکن IGTV در گوشه سمت راست آن ها خواهد بود.

  • حال شما یک برچسب به جهت ویدیوهای خود ساخت کرده‌اید و زمان پخش ویدیوهای شما، این برچسب نشان داده می‌شود.
  • شما می توانید از این پرسش ها در ضبط ویدیوی IGTV خود به کار گیری کنید.
  • مهم‌ترین استدلال همین محبوبیت و استقبال، ویژگی‌های دوچندان خوب آن است.
  • در این مرحله می‌توانید تیتر و توضیحات کلیپ ویدیو را ویرایش کرده یا این که آن را به یکی از از سریال‌های IGTV خویش طولانی تر کنید.
  • و همین زنگ خطری بود به جهت شبکه‌های اجتماعی کهن و پرمخاطب که به مدت زیادی در صدر جدول پرطرفدارترین‌ها جا خوش کرده بودند.

‌ IGTV را میتوان در قسمت پست های اینستاگرام قرار داد به این رخ که کاربر می بایست حدود یک دقیقه از کلیپ ویدیو را مشاهده کند و آن گاه روی سوییچ Keep کلیک کند. حساس دقت به این‌که پیج های متمایز در اینستاگرام وجود دارااست شما می بایست یک موضوع و فضای مختص را گزینش نمایید و در راستای همان مسئله شروع به ایجاد محتوا و پست گذاری کنید. هر چیزی که پست می نمایید بایستی حول محور مسئله انتخابی شما باشد.
سپس مثل آنچه در تصویر پایین می بینید، زیر کلیپ ویدیو گزینه سه نقطه افقی را تعیین کنید. از در میان آیتم های موجود در منوی کوچکی که به گفته همین تارنما معتبر گشوده می شود، «Delete» (حذف کردن) را انتخاب کنید. از دوران معرفی این امکان تازه تا کنون امکانات متفاوتی به آن افزوده شده است.

زمان ویدئو در IGTV

درحقیقت اینستاگرام در راستای تلقین حس واقعی تلویزیون به اعضا خود، پلتفرم IGTV را راه‌اندازی کرده است و قصد دارد از آن به جهت درآمدزایی بهره ببرد. ممکن می باشد اینترنت شما ضعیف باشد و امکان آپلود کلیپ ویدیو را نداشته باشد. در نصیب Title و Description، تیتر و توضیحی درباره ویدئوی موردنظر خویش بنویسید. ورژن اندروید و آی او اس اپلیکیشن IGTV را می‌توانید از روش وب سایت گوگل پلی و اپ‌استور دانلود کنید. پس از انجام این تنظیمات، با ضربه روی Post to IGTV، ویدئوی شما منتشر می‌گردد.
بعد از دانلود و کارگزاشتن همین اپلیکیشن، کافی هست مشخصات اکانت اینستاگرام خویش را وارد کنید. بعد از آن از ورود به اپلیکیشن، به‌طور خودکار روانه‌ی بخش ویدیوها می‌شوید. شما می‌توانید IGTV اینستاگرام را از نحوه لینک‌های زیر به جهت تمام دستگاه‌های اندروید و ios دانلود نمایید.
احتمالاً باید منتظر تبلیغات آزاردهنده در تلویزیون اینستاگرام نیز باشیم. زیرا سبب پیدا نمودن سرعت بالا مسئله موردنیاز اعضا و همین‌طور شناسایی بهتر موضوع هر پست به عضو به وسیله انتشاردهنده می‌شود. اما احتمال دارد در آینده این نصیب برای افزودن افکت به ویدیو های ارسالی شما مورد استعمال قرار می­گیرد.

هدف اینستاگرام از ارائه پلتفرم IGTV چیست؟

از روش کامپیوتر، مرور­گر خویش را باز کرده و وارد تارنما اینستاگرام شوید. پس از طی فرایند فوق، آیکون چرخدنده به عکس پروفایل شما تغییر‌و تحول می‌کند. علاوه بر این، مخاطبینی که IGTV را دنبال می کنند اکثر از قشر برنا جامعه میباشند که به دنبال محتوای نو و منحصر به فرد هستند.

۱- آپدیت اینستاگرام و دسترسی به IGTV

تنظیمات IGTV در اینستا سپس از آپلود ویدیو شامل حذف ویدیو، کپی نمودن پیوند ویدیو، اشتراک ویدیو و …. درصورتیکه می خواهید محتوای IGTV شما متمایز باشد، بهترین فعالیت میباشد که فیلم تازه ویدیویی را به طور یگانه برای سیستم عامل ایجاد کنید. تماشا ویدئو با IGTV’ چطور است؟ متناسب اصلی تعداد فالوئرها، می توانید کلیپ ویدیو اهمیت روزگار های متفاوت در IGTV به اشتراک بگذارید. هنگامی وارد پروفایل هر کاربری شوید، بخش پست ها، حیاتی سه آیکون به صورت ردیفی است که آیکون وسط برای ویدیوهای IGTV هر عضو است. به آسانی می توانید به بخش IGTV هر پروفایل، دسترسی پیدا کرده و از محتوایی ویدیو آن ها، بهره مند شوید.
به دسته ای که تعداد زیادی از اینفلوئنسرها و ستاره ها در سراسر دنیا از همین خصوصیت حداکثر به کارگیری را می برند. به ابلاغ دیگر، IGTV یک نحوه مستقیم و گسترده به مراد افزایش تعامل اهمیت فالوور ها به شما ارائه می دهد. به کمک فناوری داده ها زیفا و دارای خرید کردن ویو IGTV اینستاگرام می توانید فوراً دسترسی ویدیو های خود را ارتقا داده و میزان تضارب اعضا در پیج خود را به حداکثر برسانید. تماشای ویدئو، غالبا نسبت به عکس و یا این که تلاوت مطلب به جهت کاربران جذاب‌تر است. همچنین، IGTV این فرصت را مهیا مینماید تا حساس تکثیر ویدئوهای طولانی‌تر دارای مخاطب رابطه بیشتری برقرار کند.

نحوه بارگذاری فیلم IGTV از IGTV

حالا که یه خرده کلیدی IGTV آشنا شدیم، بهتر هست که به شیوه گذاشتن igtv در اینستاگرام بپردازیم. همین پیش نمایش یک دقیقه‌ای و امکان پست شدن در فید منجر افزایش اینگیجمت کاربران شد. بر خلاف استوری‌های اینستاگرام که معمولا در لحظه تولید و ارسال می‌شوند، برای ویدئوهای IGTV می بایست درباره ساخت آن فکر کرد و به جهت آن برنامه‌ریزی کرد و راهکار مطلوب داشت. همانطور که می‌دانید قابلیت و امکان به اشتراک‌گذاری ویدئوهای بخش اعظم از یک دقیقه به رخ تمام در اینستاگرام وجود ندارد. اینبو کلیدی سابقه عمل مداوم از سال 95 در سعی میباشد اهمیت سرویس ها و ابزارهای خود، مسیر پیشرفت و به دست آوردن درآمد در اینستاگرام را برای به دست آوردن و کارهای کوچک و تبارک هموارتر کند. ✅ به جهت پاک کردن ویدیوی پیش نمایش IGTV از صفحه‌ی حیاتی از گزینه‌ی remove preview igtv استعمال می‌شود.
در قسمت Where Your Video Will Appear حیاتی گزینش گزینه IGTV and Facebook Page می‌توانید کلیپ ویدیو IGTV را در فیس‌بوک به اشتراک بگذارید. در صورتی که اکانت فیس‌بوک شما به حساب اینستاگرام متصل نیست، از گزینه Connect Page به کار گیری کنید. اگر اکانت اینستاگرام شما به صفحه­‌ی فیس‌بوکتان متصل باشد، این قسمت به صورت پیش‌­‌فرض فعال است. در غیر این شکل از همین نصیب می‌­توانید دیتاها فیس‌بوک را وارد کرده و اکانت‌های خود را به نیز متصل کنید.
همچنین وقتی یکی از کسانی که آنها را دنبال می‌کنید ویدئویی در IGTV بگذارد اینستاگرام به شما اطلاع خواهد داد. همان‌طور که گفتیم یکی از از ویژگی‌های اهمیت مدت زمان یک‌ساعته ویدئوهاست. ولی در شروع عرضه کاربران معمولی به مدت 10 دقیقه محدود میباشند و ویدئوهای یک‌ساعته محدود به صفحات تأیید شده و کلیدی فالور بسیار است. ولی در آتی قرار است همین حصر به جهت اعضا معمولی هم از میان برود. IGTV در واقع یک پلتفرم ویدئویی مجزا از پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام است.
در بروزرسانی های اخیر اینستاگرام قابلیتی به نام IGTV به اپلیکیشن خود اضافه نموده می باشد که قابلیت آپلود، بازدید و دانلود ویدیوهای طولانی مدت را فراهم می کند. دارای این ویژگی دیگر محدود به ویدیوهای یک دقیقه ای نخواهید بود. تا قبل از پیدایش IGTV کاربران در اینستاگرام قوی به آپلود ویدیوهای کوتاه نهایتا یک دقیقه ای بودند.
هر کدام از همین گزینه‌ها، چکیده از تنظیمات IGTV اینستاگرام را تشکیل می‌دهند. در فید اینستاگرام، مردم تمایلی به دیدن اکثر از سی ثانیه از ویدیو را ندارند و همین عدد به جهت IGTV سه دقیقه است. اینستاگرام به شما اذن می دهد تا 60 دقیقه ویدیو در IGTV منتشر کنید. اگر یک مارک می باشید که می خواهید با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید، اطمینان حاصل نمایید که پیام مارک شما به وضوح در فیلم های IGTV منتقل شده است. ممکن میباشد در شکل ظاهری یوتیوب و IGTV مشابه هم باشند (اینکه در هردو ویدیو طولانی منتشر می شود)، ولی همین دو دارای هم تفاوت های بسیاری دارند. چنانچه در بسط خویش به عنوان یک فوق ستاره در IGTV جدی هستید، می بایست در محتوای خود سرمایه گذاری کنید.
در پایین همین نصیب هم ویدئوهای پیشنهادی به سناریو در می‌آید. همین ویدئوها حیاتی اعتنا به جستجوهای پیشین و دنبال شوندگان شما تعیین می‌شوند. به جهت تماشا ویدئو به رخ کل کاغذ بر روی آن ضربه زده یا مورد Watch را تعیین کنید.
اگر چه شما گزینه‌ای دیگری را برای ویرایش خواهید دید که به شما این اذن را می دهد تا کلیپ ویدیو را از دوربین خود آپلود کنید یا اصلی اسکرول IGTV فیلم خود را سفارش سازی کنید. ویدیوی مورد حیث را که می‌خواهید آن را حذف کنید، کلیک نمایید و پایین آن، آیکون سه نقطه را بزنید. زمان ورود به برنامه اینستاگرام به طور خودکار وارد صفحه حساس HOME می‌شوید. در زیر بعضا از ویژگی‌های همین برنامه و تریلری از آن را می‌توانید بازدید کنید. IGTV نیز یکی از از همین موردها است که جدیدا اینستاگرام تصمیم بر همین داشته که سربرگ IGTV را کنار نهاده و بخش اعظم روی محتوای ویدیویی خود متمرکز شود. در اکنون حاضر بخش IGTV اصلی ویدیوهای فید داخلی اینستاگرام یک عدد شده است. در ادامه اکثر در گزینه فرمت ویدیوهای اینستاگرام و ویدیوهای آن صحبت می‌کنیم. در این تراز می‌توانید عنوان و توضیحات ویدئو را ویرایش کرده یا این که آن را به یکی از سریال‌های IGTV خویش بیش تر کنید. پس از اعمال تغییرات بر روی عنوان و توضیحات ویدئو، گزینه Done در آیفون یا گزینهدر اندروید را تعیین کنید.
در همین نوشته عملکرد بر این بود تا تنظیمات IGTV اینستاگرام برای شما همراهان گرامی اینبو با ساده‌ترین روش‌ها تدریس داده شود. امیدواریم مطالب همین مقاله برای شما دوستان مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر مدل سوال، سفارش و انتقاد می‌توانید در بخش نظرات اهمیت گروه پشتیبانی ما در ارتباط باشید. این فرمان به ویژه در گزینه IGTV درستگو است، زیرا برخی اشخاص به جهت بازدید محتوای شما باید برنامه جدیدی را بارگیری کنند. همینطور توصیه میگردد؛ فیلم های IGTV را در یک برگه فیسبوک متصل به اینستاگرام، به اشتراک بگذارید.
تمامی کاربران اینستاگرامی می توانند در IGTV ویدیو آپلود کنند. البته که اکانت‌هایی که فالوورهای بیشتری دارا‌هستند و تیک آبی اینستاگرام را گرفته اند می توانند حتی تا ۶۰ دقیقه هم ویدیو آپلود کنند. برای اینکه بتوانید igtv های اینستاگرام را ببینید به اندازه است به قسمت اکسپلورر بروید، در بالاترین نصیب ورقه روی igtv کلیک کنید. هر کاربری بسته به سطح سوادش از اینستاگرام، استعداد و خلاقیتش از این برنامه استفاده کرده و به دست آوردن و کاری برای خود به رویه انداخته است. پس چرا شما همین فعالیت را نکنید، عجله کنید، دست بر روی دست نگذارید، سعی خویش را آغاز نمایید و به جهت خود کاری دست و پا کنید.

روی Next ضربه بزنید و سپس از گزینش create channel همین پروسه به انتها میرسد.

همانطور که ممکن است همین مسئله را بدانید، IGTV به برندها اجازه می دهد تا ویدیو های سریالی بلند مدت خویش را در اینستاگرام قرار دهند. این یک زمان عالی برای ایجاد تعامل،‌ مشارکت دارای اینفلوئنسرها و بهبود راهکار اینستاگرام مارکتینگ است. چنانچه میخواهید در اینستاگرام و اساسی یاری IGTV تولید محتوا کنید، خوبتر است در ویدئوهایتان Instagram story download دعوت به اقدام را در حیث داشته باشید. مثلاً می‌توانید از مخاطبین‌تان بخواهید که برروی لینک‌های بیو اینستاگرام‌تان کلیک کنند. چنانچه میخواهید در بیو اینستاگرام‌تام یک‌سری لینک و پیوند بیشتر کنید، بهتر است از ابزار بهلینک به جهت آن به کار گیری کنید. چون اینستاگرام به خودیِ خویش اجازۀ قرار دادن یک‌سری لینک و پیوند در بیو را نمی‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurvodafone mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma beylikdüzü evden eve nakliyat