داماد دیمون گرفتار اختلاف 21 میلیون دلاری بین آپولو، مدیر اجرایی نفت شد.


داماد جیمی دیمون در یک مشاجره زشت با مدیر عامل انرژی مستقر در تگزاس گرفتار شد، که او را به همراه غول سرمایه گذاری خصوصی Apollo Global Management به سازماندهی یک طرح مهار حفاری نفت و گاز برای سهام خود در شرکت برنده متهم کرد. ایجاد شده.

جوی رومئو، مدیر بازخرید تحصیل کرده در پرینستون که در سال 2011 با جولیا دیمون، معشوق مدرسه بازرگانی هاروارد، جولیا دیمون ازدواج کرد، بخشی از گروهی از مدیران آپولو است که متهم به جذب وارون میشرا به شراکتی است که در نهایت به هم می ریزد و میشا ادعا می کند که او طبق یک دادخواست داوری انفجاری که ماه گذشته توسط میشرا ارائه شد، 21 میلیون دلار کلاهبرداری کرد.

پس از استفاده از تخصص میشرا در گاز طبیعی و نفت برای ایجاد یک تجارت انرژی، رومئو و دیگر مدیران آپولو او را از سمت مدیرعاملی برکنار کردند – کودتایی که مدت کوتاهی پس از طرح سوال میشا در مورد میلیون‌ها دلاری که رومئو جمع‌آوری کرده بود، رخ داد. حساب های شرکت طبق مستندات.

وارون میشرا در تجارت انرژی تجربه دارد.

افراد نزدیک به آپولو نادرست بودن هزینه های پرداخت شده توسط شرکت وارون را تکذیب کردند.

این گفتگو نگاهی نادر نه تنها به دنیای خشن معاملات سهام خصوصی، بلکه به تجارت اعضای خانواده رئیس میلیاردر جی پی مورگان چیس که اغلب توسط هیچ کس محافظت نمی شود، ارائه می دهد.

رومئو که اکنون در اواخر 30 سالگی است، دارای واحدی در خیابان پارک 1185 است. – دو طبقه پایین تر از سرمایه دار افسانه ای بانکداری – 7 میلیون دلار، 3825 فوت مربع، که خانه سابق طراح مبلمان نمادین ولادیمیر کاگان است، ثبت املاک نشان می دهد.

علاوه بر چندین عکس عروسی در رسانه‌های اجتماعی، یکی از معدود عکس‌های رومئو در دسترس عموم در یک کارت جنجالی کریسمس در دسامبر 2013 ظاهر شد که در آن دیمون و خانواده‌اش در اطراف آپارتمان مجلل قدم می‌زنند و به توپ‌های تنیس برخورد می‌کنند. در یک عکس، رومئو در حال پریدن با پای برهنه از روی مبلمان دستگیر شد.

به گفته منابع، رومئو از سال 2013 در آپولو بوده و به اصرار جیمی لی، تاجر افسانه‌ای فقید JPMorgan، وارد کشتی شده است. قبل از آپولو، رومئو یکی از همکاران در تجارت خدمات مالی انرژی جنرال الکتریک سرمایه بود.

یک منبع آپولو به The Post گفت: «جیمی با افراد زیادی تماس گرفت تا بگوید «جوی را استخدام کنید». جوی روند عادی استخدام را طی نکرد.

کارت کریسمس از خانواده دیمون که جو رومئو را در حال پریدن نشان می دهد
جوی رومئو، میانسال، در کارت کریسمس سال 2013 خانواده دیمون ظاهر می شود.

در همین حال، میشا می‌گوید که رومئو مغرور و طعنه‌آمیز شده است، زیرا روابط تجاری آنها به سمت جنوب پیش می‌رود.

میشرا، مهاجر 41 ساله هندی که به عنوان دانشجو به ایالات متحده آمده است، در بیانیه ای کتبی به The Post گفت: «جوزف رومئو را می توان به عنوان فردی توصیف کرد که دائماً شما را تحقیر می کند. او بدون اینکه من را بشناسد – یا سابقه مهاجرت من – اظهار نظر کرد: “آیا کسب درآمد برای همه آسان نیست؟”

رومئو که به همراه آپولو و دیگر کارمندان فعلی و سابق این شرکت به عنوان متهم در دعوای داوری معرفی شده است، به درخواست The Post برای اظهار نظر پاسخ نداد.

یکی از سخنگویان آپولو به The Post گفت که میشا “ناراضی” است و گفت که “به دلیلی” اخراج شده است. این سخنگو افزود که میشرا شش گروه مختلف از وکلا را استخدام کرده و درخواست قبلی برای داوری را ارائه کرده بود که “به طور داوطلبانه از آن انصراف داد.”

سخنگوی آپولو گفت: “ما قویا از تیم خود حمایت می کنیم و اتهامات نادرست، تهمت آمیز و همیشه در حال تغییر آقای میشرا را قویا رد می کنیم.”

میشرا به The Post گفت که شکایت داوری قبلی را پس گرفته است زیرا معتقد است که این شکایت به او فرصت بهتری برای توافق با آپولو می دهد. پس از از هم پاشیدگی توافق، میشرا گفت که هدیه را ارائه کرده است.

جوی رومئو و جولیا دیمون
جوی رومئو و جولیا دیمون در سال 2011 ازدواج کردند.

به گفته میشرا، مدیران آپولو در سال 2015 با او تماس گرفتند تا حداقل 400 میلیون دلار برای ایجاد یک تجارت که در نهایت به شرکای آمریکایی نفت تبدیل شود، پیشنهاد دهند. طبق این توافق، میشرا به چاه هایی در پنسیلوانیا که انباشته کرده است کمک می کند و به عنوان مدیر اجرایی ویزای H1-B خدمت می کند، در حالی که آپولو سرمایه را برای توسعه فراهم می کند.

اما سال بعد، آپولو و رومئو فرش را از Mishra بیرون کشیدند، و یک معامله APP را برای خرید یک شرکت بزرگ 360 میلیون دلاری فرکینگ گاز طبیعی انجام دادند – فقط برای اینکه دور بزنند و شرکت را از طریق شرکت دیگری که شامل برخی از مدیران شرکت می‌شود، به دست آورند. طبق اسناد داوری، آپولو “ذینفعان احتمالی مستقیم یا غیرمستقیم”.

بر اساس این شکایت، اگرچه گفته می‌شود که او از آپولو در قرارداد فرکینگ خارج شده است، میشا قبلاً حفاری خود را با APP درگیر کرده است.

در آن زمان، میشرا به The Post گفت، او خاطرنشان کرد که رومئو در حال تصویب هزینه لیموزین برای مدیران آپولو و سایر سفرهای سطح بالا است که توسط امریکن پترولیوم پرداخت می شود. طبق شکایت میشا، رومئو «میلیون‌ها دلار» از تجارت میشرا برای پر کردن حساب‌های آپولو و شرکت‌های وابسته به آن تخلیه کرد.

جیمی دیمون
جیمی دیمون، رئیس جی پی مورگان، پدر شوهر جوی رومئو است.
گتی ایماژ

میشا ادعا می کند که رومئو به کالین کینگ، مدیر ارشد مالی APP، دستور داده است “بدون اطلاع میشا از تاییدیه، پرداخت های قابل توجهی به آپولو انجام دهد.”

کینگ که اکنون برای جانشین شرکت کار می‌کند، می‌گوید: «قبل از اخراج او، تا آنجا که من می‌دانم، او هرگز ادعا نکرد که این شرکت هزینه‌هایی را – به آپولو یا هر شخص دیگری – که 100 درصد هزینه‌های قانونی شرکت نبود، بازپرداخت کرده است. APP High Road Resources به The Post گفت. رومئو هرگز به من دستور نداده که هزینه های نامناسبی را تایید کنم و من هرگز این کار را نکردم.

میشا و وکیلش به The Post گفته اند که او در واقع موضوع هزینه های نامناسب را مستقیماً با کینگ و رومئو مطرح کرده است.

میشا ادعا می کند که زنگ خطر را به صدا درآورده و توجه رومئو را به آن جلب کرده است، اما اعتراضات او در چهره او منفجر شد. در 7 نوامبر 2019، رومئو به همراه رئیس خود اولیویا واسنار به Canonsberg، پنسیلوانیا سفر کرد تا با Mishra روبرو شود. در این درخواست آمده است: آنها خواستار استعفای او و قبول پرداخت “جزئی” شدند، در غیر این صورت “به دلیلی اخراج خواهد شد”.

میشا امتناع کرد و در سوابق داوری خود اشاره کرد که هرگز به دلیل عملکرد خود به عنوان رئیس و مدیر عامل APP مورد توبیخ یا اخطار قرار نگرفته است – چه رسد به تنبیه – و همچنین اخطار کتبی در مورد نقض توافقنامه کاری خود دریافت نکرده است.

این اتهامات در حالی مطرح می شود که آپولو تحت یک حکم رضایت در سال 2016 است، پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که شریک ارشد آپولو به اشتباه هزینه هایی را از صندوق های خاصی که توسط شرکت مدیریت می شود دریافت کرده است. منابع به The Post گفتند که اگر ادعاهای Mishra معتبر باشد، ممکن است تحقیقات جدید SEC در مورد اقدامات آپولو آغاز شود.

ارنست بدوی، یکی از شرکای فاکس روچیلد، گفت که ظاهر این اتهامات “وحشتناک به نظر می رسد”، اما اضافه کرد که آنها لزوما غیرقانونی نیستند. بدوی گفت: «متاسفانه، اگر شرکای آپولو به جای خود شرکت، هزینه‌های سفر و سایر هزینه‌ها را از APP دریافت کنند، تخصیص نادرستی هزینه‌ها خواهد بود.

او گفت: “کمیسیون تحقیقاتی تحقیقاتی را با کمتر از آن آغاز کرده است.” با این حال، بدوی گفت، تنظیم‌کننده‌های SEC بر روی افرادی که به طور بالقوه از اقدامات ادعایی رومئو و آپولو آسیب می‌بینند تمرکز خواهند کرد. اگر سرمایه گذاران متحمل ضرر نشده باشند – و فقط میشا این کار را کرده است – ممکن است تنظیم کننده ها تمایل کمتری به بررسی وضعیت داشته باشند.

در همین حال، طبق دادخواست داوری، آپولو دارایی های APP را در سال 2020 به Tug Hill Operating متعلق به Quantum Energy Partners به ​​قیمت حدود 30 میلیون دلار فروخت. در این دادخواست آمده است که در ماه مه سال گذشته، کوانتوم دارایی های خود – از جمله APP سابق – را به ارزش 6 میلیارد دلار به پریمیر منابع طبیعی فروخت.

میشرا پس از فروش Tug حدود 700000 دلار برای سهام خود در APP دریافت کرد، اما او ادعا می کند که باید 21 میلیون دلار بر اساس دارایی های فروخته شده دریافت می کرد – از جمله 10 میلیون دلار سرمایه ای که هنگام انعقاد قرارداد با آپولو سرمایه گذاری کرد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir