این دنیای پیشرفت های تکنولوژیکی سریع است که توسط گسترش بین المللی و سرمایه گذاری های تجاری در خارج از کشور مبدا مشخص شده است. از آنجا که شرکت ها و افراد بیشتری اهمیت سفر به کشورهای خارجی را درک می کنند ، آنها به خدمات ترجمه نیاز دارند تا انتقال را به واقعیت تبدیل کنند.

مستندات و کارهای کاغذی لازم برای این انتقال ، خواه مربوط به مهاجرت باشد و یا ثبت سابقه باید به زبانی که در کشور هدف فهمیده و گفته می شود ترجمه شود.

یکی از این اسناد معتبر مرگ است.
شناسنامه فوت سندی است که در صورت مهاجرت یا نگهداری از پرونده لازم است. اکثر مردم تصمیم می گیرند که گواهی های مرگ عزیزان خود را ترجمه کنند تا بتوانند سابقه خود را حفظ کنند. به همین دلیل یک سرویس ترجمه تخصصی گواهی فوت برای بسیاری از افراد یک ضرورت است.

Mars ترجمه یک آژانس ترجمه حرفه ای و معتبر بین المللی است که تقریباً دو دهه تجربه در خدمات ترجمه دارد. اما ترجمه اسناد تنها خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ترجمه مریخ نیست. در ادامه بخوانید تا بدانید چه موارد دیگری این آژانس ترجمه حرفه ای به مشتریان بین المللی خود ارائه می دهد:

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه با کیفیت
ترجمه مریخ بر اساس اصول کیفیت ، دسترسی و انعطاف پذیری ساخته شده است. به عنوان یک آژانس ترجمه که به مدت 17 سال در آزمون زمان ایستاده و ترجمه های بی شماری از اسناد و سایر خدمات را تحویل داده است ، کیفیت ترجمه ها یکی از بهترین هاست.

به همین دلیل است که Mars ترجمه استانداردهای کیفیت ISO 9001: 2008 را در اختیار دارد و همچنین عضو مؤسساتی مانند انجمن مترجمان آمریکایی (ATA) و انجمن جهانی سازی و بومی سازی (GALA) است. علاوه بر آن ، ترجمه مریخ همچنین با رعایت مقررات و قوانین GDPR برای به روز ماندن در بالاترین استانداردها و روشهای با کیفیت انجام می شود.

زبان شناسان معتبر
کیفیت دیگری که باعث شده ترجمه مریخ در ارائه خدمات ترجمه گواهی فوت از دیگر آژانسهای ترجمه ترجمه رقابتی باشد ، حضور زبان شناسان و مترجمان معتبر است.

ترجمه مریخ بیش از 5000 مترجم و زبان شناس متخصص دارد که در بیش از 120 زبان جهانی خدمات ترجمه ای با کیفیت ارائه می دهند. آنها نه تنها می توانند تعداد زیادی زبان را برای ترجمه پوشش دهند ، بلکه همچنین قادر به تحویل آنها قبل از موعد مقرر هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نقل قول خود را ثبت کنید و نیازهای خود را برقرار کنید ، زیرا زبان شناسان آن را بدون هیچ مشکلی از آنجا می گیرند.

قیمت های مقرون به صرفه
هنگامی که فردی به دنبال ترجمه اسناد و مدارک خود است ، یکی از فاکتورهای تعیین کننده ای که وی برای انتخاب خدمات ترجمه انتخاب می کند ، نرخ ترجمه است . ترجمه مریخ می داند که محدودیت هزینه برای افراد و بنگاه ها معمولاً آنها را وادار به انتخاب خدمات ارزان قیمت با کیفیت پایین می کند.

به همین دلیل است که ترجمه مریخ دارای مقرون به صرفه ترین و رقابتی ترین نرخ ها در بازار ترجمه با نرخ های استاندارد از 0.044 دلار در هر کلمه و نرخ حرفه ای 0.056 دلار در هر کلمه است . علاوه بر این ، این نرخ ها عاری از هرگونه هزینه پنهان یا هزینه های متخصص می باشد.

پشتیبانی از چند فرمت
Mars ترجمه خدمات ترجمه حرفه ای گواهی فوت را در قالب مورد نظر شما ارائه می دهد. این که آیا اسناد شما با فرمت PDF ، DOC ، XLS ، XliFF یا CSV است ، بدون توجه به تعداد زبان یا کلمات ، از خدمات ترجمه یکپارچه و متخصص برای اسناد خود اطمینان خواهید یافت .

Mars ترجمه نه تنها در ترجمه اسناد تخصص ندارد ، بلکه ترجمه وب سایت ها ، نرم افزارها ، بازی ها ، تجارت الکترونیکی و سیستم عامل های آموزش الکترونیکی را نیز برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان بین المللی خود پوشش می دهد.

تحویل سریع
همانطور که در بالا گفته شد ، متخصصان و متخصصان زبان ترجمه مریخ خدمات ترجمه را به سرعت و کارآمد ارائه می دهند ، حتی قبل از اتمام موعد مقرر. دلیل این امر این است که این زبان شناسان تاکنون ترجمه بیش از 30،000 سند را انجام داده اند که هریک از آنها با دقت و صحت مطابق با شرایط مشتریان ترجمه مریخ پذیرایی می کنند.

به همین دلیل این مشتریان متکی به خدمات سریع و کارآمد ترجمه مریخ هستند زیرا هرگونه تاخیر در خدمات می تواند به معنای ناکارآمدی مشتریان باشد و می تواند نارضایتی مشتری باشد.

نتیجه
شناسنامه فوت سندی است که افراد برای ثبت سوابق در طی روند مهاجرت یا در مواردی که پرونده اخذ تابعیت یک کشور وجود دارد ، لازم دارند. به همین دلیل یک سرویس ترجمه قوی و حرفه ای با بالاترین کیفیت برای ترجمه این سند به زبان دلخواه مشتری لازم است.

ترجمه مریخ مطابق با الزامات تعیین شده توسط مشتریان ارزشمند آن است ، با مراقبت ویژه برای ترجمه تمام اسناد ارسالی به آن با نهایت دقت و صحت.