بهترین چادر مسافرتی ایرانی اصل


انتشار Steph : 23 مارس 2015 | آخرین به روزرسانی: 26 فوریه ، 2020 ایده های سفر در بودجه ، نکات سفر 4 نظر
خرید راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی

به نظر من کوهنوردان کوهستانی و قشرهای اکتشاف کننده جدی عمدتاً بر قسمت “خرید یک راهنمای چادر مسافرتی ” از طریق اینترنت مسلط هستند.

بهترین چادر مسافرتی ایرانی

بنابراین من فکر کردم که کمی شاخه می کنم و راهنمایی برای کسانی که به دنبال خرید چادر مسافرتی مخصوصاً برای کوله پشتی هستند ، ایجاد می کنم.

به جیب های کوچک بزرگ جهان خوش آمدید
Welcome to Big World Small Pockets
Play
Unmute
زمان باقی مانده -3:05
تمام صفحه
چادر مسافرتی ها علاوه بر این بسیار جذاب برای هر ماجراجویی هستند ، زیرا واقعاً شما را آزاد می کنند تا در هر مکانی بخوابید.

اگر شما علاقه مند به پیاده شدن از مسیر ضرب و شتم ، کاوش در پارک های ملی ، پیاده روی یا صرفه جویی در هزینه هستید ، چادر مسافرتی هایی هستند که کوله پشتی باید داشته باشد.

در واقع آنها یکی از موارد توصیه شده من برای از بین بردن شما هستند (به 10 نکته برتر در مورد کوله پشتی من مراجعه کنید ) و بنابراین ، من فکر کردم ارائه مشاوره در مورد انواع چیزهایی که هنگام خرید یکی از آنها باید در نظر بگیرید مفید است.

خرید من راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی ها در سراسر جهان قابل استفاده است ، زیرا من سعی کردم انعطاف پذیر باشم و طیف هایی از چادر مسافرتی ها را انتخاب کنید که ممکن است متناسب با انواع مختلف سفر باشد.

در این پست ، 5 نکته مفید را ذکر کرده ام که فکر می کنم هنگام خرید چادر مسافرتی مهم هستند ، و همچنین به تهیه کنندگان توصیه می شود که می توانید یکی از آنها را خریداری کنید.

امیدوارم این اطلاعات را مفید پیدا کنید و از شما تشویق می شود در سفرهای بعدی چادر مسافرتی خود را با خود ببرید.

این صفحه حاوی پیوندهای وابسته است به این معنی که جیب های کوچک جهانی بزرگ ممکن است کمی از هزینه های خرید بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کند.

گزارش این آگهی

اندازه # 1
چادر مسافرتی بزنید

اولین چیزی که هنگام خرید چادر مسافرتی برای کوله پشتی باید در نظر بگیرید اندازه است.

یعنی ، چند نفر در آن می خوابند و چقدر وسایل شما را در خود جای می دهد؟

گزارش این آگهی

اگر شما یک زوج هستید می خواهید مطمئن شوید که فضای کافی برای این دو نفر به همراه بسته وجود دارد.

اگر در بیابان هستید ، ممکن است بخواهید در تهیه غذا و تجهیزات آشپزی نیز عامل خاصی باشید ، به خصوص اگر در مکان های پیاده روی یا گشت و گذار هستید و بدون امکانات رفاه نمی کنید.

قاعده کلی این است که همیشه چادر مسافرتی بخرید که 1 نفر بزرگتر از تعداد افرادی باشد که در آن می خوابند ، یعنی وقتی با خودم سفر می کردم ، همیشه چادر مسافرتی 2 نفره یا 2 اسکله خریداری و استفاده می کردم.

یعنی چادر مسافرتی Gelert Track 2 ، که من نمی توانم آن را به اندازه کافی ارزیابی کنم. عموماً این اسکله اضافی فضای کافی برای خوابیدن من و همچنین فضای بسته و وسایل من را فراهم می کند.

البته لازم به یادآوری است که یک راهنما جهانی برای آنچه که 1 اسکله محسوب می شود وجود ندارد ، بنابراین شرکت های فردی و سبک های چادر مسافرتی متفاوت خواهند بود.

همچنین شما می خواهید به شکل چادر مسافرتی و اندازه داخلی که می دهد توجه کنید.

معمولاً چادر مسافرتی های کوله پشتی یا مدلهای ژئودزیکی / گنبدی یا تونل / گوه هستند.

با قد بلند بودن ، معمولاً دنبال تونل یا مدل گوه می رفتم زیرا به من اجازه می دادند بیشتر کشش کنم ، به این معنی که خواب راحت تر بود.

با این حال ، چادر مسافرتی های تونلی یا گوه عموماً از جنبه کمتری هستند ، به این معنی که ایستادن در آنها ، حتی بهم ریختگی ، بندرت گزینه ای است. به همین ترتیب ، ما اکنون از یک چادر مسافرتی ژئودزیکی / گنبدی به عنوان یک زن و شوهر استفاده می کنیم که فضای بیشتری را برای 2 نفر در داخل می دهد.

نکته دیگر که باید به اندازه کافی در نظر بگیرید این است که آیا شما فقط از یک محفظه خواب خوشحال هستید یا می خواهید یک منطقه “ایوان” یا هشتی وجود داشته باشد و اگر چنین است ، چه اندازه؟

به طور معمول مکانی عالی برای قرار دادن کفش های کثیف ، ذخیره کردن مواد ضد آب ، پخت و پز و حتی نشستن در صورت تمایل به پوشاندن باران یا سایه بان ، چنین مناطقی می تواند بسیار مفید باشد و من خرید یک چادر مسافرتی را با یک توصیه می کنم.

با این حال آنها از نظر اندازه و شکل متفاوت هستند ، بنابراین شما باید در مورد نوع فعالیتهایی که احتمالاً از چادر مسافرتی خود استفاده می کنید فکر کنید و مکانی را که احتمالاً در آن استفاده خواهید کرد ، انجام دهید.

این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که از ایوان یا هشتی برای چه چیزی استفاده خواهید کرد.

به طور کلی ، مهمترین چیز در مورد اندازه این است که همیشه قبل از خریدن به ابعاد چادر مسافرتی نگاه کنید (فقط در فضای اسکله یا کف بروید).

اگر در حال خرید آنلاین هستید ، می توانید از نوار اندازه گیری استفاده کرده و شکل آن را روی زمین ، از جمله هر نوع هشتی بکشید.

راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی

عرض و ارتفاع مورد نیاز خود را در نظر بگیرید و همچنین تدارکات محل نگهداری بسته و وسایل خود را در نظر بگیرید. (به طور کلی من لباس های نرم را زیر سرم به عنوان بالش پر می کنم و بسته های زیر پاهایم را ذخیره می کنم!)

شما همچنین می خواهید در مورد اندازه بسته بندی چادر مسافرتی فکر کنید ، یعنی وقتی که آن را از هم جدا کنید ، چه سایز بزرگی را درون آن قرار می دهد.

این امر مخصوصاً در چادر مسافرتی های کوله پشتی بسیار مهم است ، زیرا آنها باید داخل کیف شما باشند.

اگر کیف خود را از قبل تهیه کرده اید ، آن را اندازه گیری کنید تا ببینید چادر مسافرتی در چه ابعادی امکان پذیر است و از آنجا به آنجا می رود.

کمی تحقیق در این مورد می تواند راه زیادی را طی کند تا مطمئن شوید که چادر مسافرتی مناسب را خریداری کرده اید.

وزن # 2
کمپینگ انفرادی کلمبیا

در کنار اندازه ، من همچنین به شما توصیه می کنم که در مورد وزن چادر مسافرتی خود با دقت فکر کنید.

این امر به ویژه در صورتی که قصد دارید مدت زمان طولانی یا دور قاره های مختلف را حمل کنید ، مهم است!

به طور کلی چادر مسافرتی های کوله پشتی بسیار سبک وزن طراحی شده اند ، اما با این وجود همیشه بعضی از آنها سنگین تر از سایرین هستند.

معمولاً هر چه قیمت آنها سنگین تر باشد ارزان تر هستند.

اگر می توانید به زیر 2 کیلوگرم بروید و به من باور کنید در طولانی مدت سپاسگزار خواهید بود ، حتی اگر در ابتدا باید مبلغ کمی بیشتر بپردازید.

فراموش نکنید ، اگر با چادر مسافرتی سفر می کنید ، باید نوعی کیسه خواب و تشک مخصوص زمین نیز بگیرید ، به طوری که همگی وزن بیشتری پیدا می کنند.

اگر می روم به آب و هوای گرمتر ، من معمولاً یک کیسه خواب را کنار می گذارم و فقط به جای آن یک لنت کیسه خواب ابریشمی و پتو نازک می گیرم که سبک تر و همه کاره تر است.

اگر فکر می کنم بیشتر ممکن است روی شن بخوابم – من یک تشک خواب ضخیم تر با تورم روبرو می شوم و آن را با یک تشک یوگا خشن می کنم.

این ممکن است بسیار سخت به نظر برسد ، اما واقعاً نشانگر این است که چقدر نگه داشتن وزن چادر مسافرتی مهم است.

به منظور حفظ وزن کم ، چادر مسافرتی های سبک تر معمولاً از محفظه خواب کوچکتر از جمله صندلی محدود استفاده می کنند ، بنابراین به یاد داشته باشید که ابعاد خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از آنچه خریداری می کنید خوشحال هستید!

گزارش این آگهی

شماره 3 آب و هوا
چادر مسافرتی در جنگل

نکته سوم در خرید راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی ها مربوط به مکان شما است ، یعنی کشورها و مناطقی خاص که به احتمال زیاد در آن اردو خواهید کرد.

اگر قصد صرفه جویی در هزینه صرف یک کوله پشتی چادر مسافرتی را دارید ، به احتمال زیاد شما فقط می توانید آن را در خوابگاه ها یا باغ های پشتی و غیره درست کنید.

در اینجا ، نیاز به مقاومت در برابر آب و هوا یا طناب های چند نفره کمتر است زیرا اگر چیزی پیش نیاید ، به طور معمول می توانید مسکن دیگری را به راحتی به راحتی پیدا کنید.

به طور یکسان ، چادر مسافرتی های موجود در خوابگاهها به معنای کمتری نیاز به فضای هشتی هستند ، زیرا احتمالاً در خود خوابگاه آشپز می کنید و معاشرت می کنید. در این حالت ، چادر مسافرتی شما فقط در جایی قرار خواهد گرفت تا وسایل شما را ذخیره کند و سر خود را استراحت دهد.

یک تونل ساده یا چادر مسافرتی گوه در این مورد شما را به خوبی انجام می دهد.

اما اگر در حال پیاده روی هستید ، قصد دارید از چادر مسافرتی خود استفاده کنید یا در بیابان کمپ کنید ، مقاومت در برابر آب و هوا کمی بیشتر از یک ویژگی مهم است. مجدداً به یاد داشته باشید که چادر مسافرتی شما ضخیم تر و محکم تر باشد ، سنگین تر خواهد بود ، بنابراین واقعاً در مورد چند کار تجزیه و تحلیل هزینه وقتی به شما می آید چادر مسافرتی مناسب را برای خود انتخاب می کنید ، همه چیز است.

اگر گمان می کنید شرایط نامساعد هوا بیشتر عاملی برای سفر شما باشد ، از مدل هایی با سطوح مسطح پشتیبانی نشده خودداری کنید ، زیرا این احتمال وجود دارد که آب را جمع آوری کند به معنای نشت سریع تر اتفاق می افتد.

همچنین خط قطره از هر هشتی را امتحان کنید و تمرین کنید ، زیرا به محض باز کردن این بخش ، هر آب به سرعت داخل آن می شود و منطقه خشک گرانبهای شما را خراب می کند.

عموماً چادر مسافرتی های ژئودزیکی یا گنبدی در شرایط هوای غلیظ قوی تر خواهند بود زیرا می توانند در برابر فشار شدید مقاومت کنند و سقف قوس دار برای باران باران دارند.

به مدل هایی که طناب های پسر بیشتری دارند نیز توصیه می شود ، زیرا به چادر مسافرتی شما ساختاری محکم تر ، سفت تر و پایدار می دهند.

چادر مسافرتی های گنبدی فضای داخلی بیشتری نیز ایجاد می کنند ، به این معنی که اگر چند ساعت در داخل چادر مسافرتی خود پناه نمی برید ، هنوز می توانید با سهولت بیشتری در آن بنشینید ، آشپزی کنید و به اطراف خود حرکت کنید.

شما همچنین می خواهید به طبقه بندی فصل در چادر مسافرتی خود نگاه کنید. 2-مدل های چادر مسافرتی های تابستانی یا تابستانی برای آب و هوای گرمسیری یا حتی کم گرمسیری مناسب هستند زیرا جریان هوای خوبی را با مش زیادی به شما ارائه می دهند که همچنین درخشش خوبی دارند تا اشکالات و پشه ها را از بین نبرید. بیشتر چادر مسافرتی های کوله پشتی سبک در این دسته قرار می گیرند.

من عاشق چادر مسافرتی های 2 فصل Gelert Track 2 هستم ، اما اشکالاتی هم دارد.

ایده آل برای اردو زدن در مناطق گرمسیری سواحل نیکاراگوئه ، متاسفانه نتوانست حفاظت زیادی از من کند ، وقتی که چند ماه بعد ، من در آندهای اکوادورایی به ارتفاع 3000 متر خوابیدم! من حدس می زنم که توصیه این است که در هر مکانی که فکر می کنید ممکن است به کوله پشتی بپیوندید و براساس آن برنامه ریزی کنید عامل باشید

چادر مسافرتی های 3 فصل کمی سخت تر و طراحی شده برای مقاومت در برابر باد معتدل و بارندگی هستند در حالی که هنوز شما را با مش مشبک ، قسمتهای نایلونی جزئی گرم می کنند.

بیشتر چادر مسافرتی ها 3 فصل هستند ، به این معنی که اگر تصمیم بگیرید در مورد این نوع تصمیم بگیرید ، دامنه بیشتری برای انتخاب خود خواهید داشت ، گرچه سنگین تر هستند.

اگر قصد تهیه کوله پشتی در طیف وسیعی از کشورهایی را دارید که شرایط آب و هوایی بطور قابل توجهی تغییر می کند ، یعنی آمریکای لاتین ، انتخاب 3 فصل نیز به شما تنوع بیشتری می بخشد!

چادر مسافرتی های 4 فصل یا زمستان بسیار ضخیم تر و بادوام هستند و برای آب و هوای مناطق معتدل سرد یا کولاک های ارتفاعی طراحی شده اند!

به ندرت به دلیل وزن خود از آنها برای کوله پشتی استفاده می کنید.

شماره 4 تنظیم کنید
خیمه Ometepe

نکته چهارم در خرید راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی ها مربوط به مونتاژ چادر مسافرتی و چگونگی پشتیبانی آن در هنگام نصب است.

به طور گسترده دو نوع چادر مسافرتی اصلی در این منطقه وجود دارد: آزاد و غیرمستقیم.

چادر مسافرتی های گنبدی مستقل هستند ، بنابراین نیازی به بستن ندارند تا بتوانند به حالت ایستاده باشند.

در اصل ، شما می توانید آنها را تنظیم کرده و سپس ، تا زمانی که باد خیلی قوی نباشد و غیره ، مواد خود را درون آن بریزید و از این وزن استفاده کنید تا جلوی دمیدن آنها را بگیرید.

این باعث می شود چادر مسافرتی های مستقل سریعتر جمع شوند ، که اگر در تاریکی وارد جایی شوید و / یا بعد از یک روز طولانی مسافرت خسته شدید ، مفید است.

تکیه نکردن به گیره برای ایستادن به حالت ایستاده همچنین به معنای استفاده چادر مسافرتی های آزاد در مکانهایی است که زمین خیلی سخت و / یا خشک باشد تا بتوانید به راحتی میله ها را ببندید.

دانستن برخی از محل های اردوگاه خوابگاه که من در آن اقامت کرده ام ، به ویژه در استرالیا ، این یک مؤلفه مفید است!

چادر مسافرتی های غیر آزاد به طور کلی مدلهای تونلی یا گوه هستند که باید بیرون ریخته شوند ، یعنی برای جلوگیری از ریزش آنها به گیره و طناب پسر احتیاج دارند.

اگر گره زدن به زمین گزینه ای نیست ، اما با اتصال طناب ها به درختان یا اشیاء جامد دیگر می توانید در اینجا خلاق شوید ، اما کار بسیار بیشتری است.

چادر مسافرتی های غیر آزاد به طور کلی سبک تر هستند زیرا قطب های کمتری دارند.

لیست چک رایگان خود را بارگیری کنیدراهنمای نهایی بسته بندی زنان برای استرالیا
فقط اطلاعات خود را در زیر وارد کنید و به شما ایمیل می دهم – ساده!

آدرس ایمیل *
نام *
اطلاعات به ایمیل ارائه شده در بالا ارسال می شود

5 ویژگی

نکته آخر در راهنمای خرید چادر مسافرتی من مربوط به ویژگی های چادر مسافرتی است.

عناصر مختلفی به چادر مسافرتی وجود دارد که آن را بسیار کاربردی تر می کند و مواردی که از نظر من بسیار مفید هستند در زیر آورده شده است.

2 درب: اگر 2 نفر از شما در چادر مسافرتی وجود داشته باشد این ویژگی عالی است زیرا از مشکل کسی که برای بیرون آمدن مجبور به چنگ زدن به طرف دیگر است جلوگیری می کند.

همچنین پتانسیل جریان هوا را افزایش می دهد و به این معنی است که چادر مسافرتی می تواند دارای 2 هشتی قابل دسترسی باشد که برای ذخیره سازی شخصی بسیار مفید است.

Double Wall: این زمانی است که یک چادر مسافرتی دارای یک لایه مش تنفس داخلی ، و همچنین یک پوشش بیرونی و ضد آب از سطح پرواز است که در بالای آن قرار دارد.

امروزه بیشتر چادر مسافرتی ها دارای طرح های دو جداره هستند ، اما ارزش دوبرابر بودن بر روی برخی از مدل های کوله پشتی سبک تر است ، زیرا این ممکن است برای کم کردن وزن قربانی شود.

دیوارهای دوتایی به جلوگیری از تراکم کمک می کنند ، همچنین گرما را حفظ می کنند.

آنها برای تهویه و نگه داشتن اشکالات بسیار عالی هستند.

یکی دیگر از امتیازات چادر مسافرتی های دو جداره در آب و هوای گرم این است که می توانید پرواز را برداشته و درست در زیر مش دراز بکشید ، و به دنبال آسمان خیره کننده برای برخی از جالب ترین باور نکردنی ها باشید!

جیب های داخلی: این مناطق ذخیره سازی بسیار مفیدی است برای دسترسی سریع به مواردی که مهم هستند یا ممکن است در غیر این صورت گم شوند.

حلقه های سقفی: یکی دیگر از ویژگی های مفید که به شما امکان می دهد یک چراغ روشن یا چراغ جلو را بر روی سقف چادر مسافرتی ببندید ، در نتیجه به عنوان یک چراغ داخلی با یک پرتوی گسترده سرو می شود.

عالی برای خوابیدن یا یافتن چیزهایی در تاریکی!

آن را به صورت محکم پین کنید!
خرید راهنمای چادر مسافرتی برای کوله پشتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>