بهترین نوع کرم پودر در بازار


17 آوریل 2019 // توسط Annmarie Skin Care// 27 نظر

اوه ، شما می خواهید این کرم پودر جدید؟ عالی! تن پوست شما چیست؟

ام ، من نمی دانم. شاید متوسط؟

ما همیشه و بارها در مقابل این سؤال قرار می گیریم – بیشتر این روزها بیشتر از گذشته. قبلاً نیاز به دانستن رنگ پوست خود به طور عمده برای کرم پودر بودیم ، اما اکنون ما به آن نیاز داریم که برای همه کرم های مختلف – BB ، CC ، و غیره – و همچنین در مورد سایر رنگها ، مانند آنهایی که در سایه چشم هستند ، انتخاب های خوبی داشته باشیم. ، سرخ شدن ، رژ لب و حتی لباس.

در صورتی که هیپرپیگمانتاسیون یا تغییر رنگ داشته باشیم کمک نمی کند. ممکن است در کل منصف باشیم ، اما پس از آن رنگدانه های تیره تری روی گونه ها و بینی داریم ، یا شاید کلی سبک باشیم اما بعد از آن در تابستان برنزه می شویم و تبدیل به… متوسط ​​می شویم؟

چگونه انتخاب کنیم؟
سپس تمام آن انتخاب ها وجود دارد! این روزها سازندگان سایه های رنگی بیشتری را به شما ارائه می دهند تا بتوانند در حد امکان با پوست ما هماهنگ شوند. این عالی است ، اما می تواند انتخاب را بسیار سخت تر کند.

دانستن لحن پوستی شما واقعاً می تواند به نفع ظاهر شما باشد. شما می دانید که چگونه این کار را روی دیگران می کند. شما یک روز آنها را با لباس خاصی می بینید و به نظر می رسد آنها “پاپ” می شوند. آنها بسیار زیبا به نظر می رسند! این اغلب نشانه ای است که ترکیب رنگی مناسب را انتخاب می کنند.

بهترین نوع کرم پودر

خواندن توصیه می شود:
بهترین کرم پودر برای پوست های روغنی

کمک به دوستان و عزیزان خود در انتخاب رنگهای مناسب معمولاً آسانتر از انتخاب خودمان است ، بنابراین ما نکاتی را برای کمک به شما ارائه می دهیم.

با رنگ سطح خود شروع کنید
هنگام تعیین رنگ پوست ، در واقع باید دو نکته را بفهمید:

چگونه تن پوست خود را تعیین کنید (این را قبل از خرید کرم پودر بخوانید!)
تعهدات شما
رنگ سطح همان چیزی است که ابتدا وقتی در آینه نگاه می کنید می بینید. به عنوان مثال ، شما احتمالاً درمورد اینکه اگر پوست شما سبک ، متوسط ​​یا تاریک باشد تصوری دارید. این همه در مورد میزان رنگدانه در پوست شما است.

منصفانه – شما بسیار عادلانه هستید و به راحتی میسوزید.

نور – شما به طور کلی پوستی با رنگ روشن دارید ، اما نسبت به پوست منصفانه زرد یا بژ بیشتری دارید. (اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات زیر است.)

متوسط – پوست شما دارای رنگ متوسط ​​تر و دارای زیتون های بالقوه است.

تیره – شما پوست تیره و یا چهره ای عمیق دارید.

رنگ سطح بسته به موارد زیادی می تواند تغییر کند. به عنوان مثال اگر در تابستان برنزه می شوید ، تاریک تر می شود و در زمستان دوباره روشن می شود. همچنین می تواند از قرمزی ، روزاسه ، افزایش فشار خون ، خشکی و خشکی ناشی شود. اینها مواردی هستند که شما می توانید با مراقبت از پوست خود ثابت نگه دارید و چیزهایی که برای مخفی کردن یا صاف کردن کرم پودر کار می کنید.

کیت نمونه گیری مواد معدنی

نحوه تعیین رنگ سطحی شما
ممکن است با این کار مشکل داشته باشید زیرا پوست شما غالباً تغییر می کند. این آزمایشات را امتحان کنید:

به خط فک خود نگاه کنید
این ناحیه معمولاً کمتر از بقیه صورت شما تحت تأثیر تغییر رنگ پوست است. وقتی پوست را در اینجا بررسی می کنید ، سعی کنید تشخیص دهید که آیا آن عادلانه ، سبک ، متوسط ​​یا تاریک است یا خیر.

مردم چگونه شما را توصیف می کنند؟
اگر آنها می گویند شما بسیار “منصفانه” هستید ، احتمالاً این تن پوست شما است. اگر آنها همیشه درمورد چگونگی برنزه شدن نظر می دهند ، ممکن است متوسط ​​باشید. اگر در زمستان کمرنگ به نظر می رسد ، اما در تابستان برنزه است ، ممکن است سبک باشید.

undertone چیست؟
“Undertone” اصطلاحی است که برای آن رنگ لطیف و خاموش تر که در زیر پوست قرار دارد استفاده می شود. می توانید از آن به عنوان “سایه” ای که همیشه در آن وجود دارد ، فکر کنید. در حالی که ممکن است رنگ سطح تغییر کند ، متعهد بدون در نظر گرفتن باقی می ماند.

تعهد من از کجا مفید است؟
این بدان معناست که شما باید از تعهد خود استفاده کنید تا کرم پودر و اساس کلی پوست خود را تشکیل دهد. در حقیقت ، اکثر کارشناسان زیبایی توصیه می کنند که بیشتر از رنگ سطح خود از کراوات خود استفاده کنید تا مشخص کنید کدام کرم پودر بهتر است. کرم پودری که مطابق با تعهد شما نباشد ، اغلب “خاموش” به نظر می رسد – یا خیلی نارنجی ، صورتی ، قرمز یا خاکستری. سایه چشم و سرخ شدن که مطابق با تعهد شما نیست ، نسبت به رنگ هایی که مطابقت دارد کمتر جذاب به نظر می رسند.

درک این نکته مهم است که این دو رنگ می توانند متفاوت باشند. در حالی که ممکن است رنگ سطح پوست شما مایل به قرمز یا زبر باشد ، تعهد شما ممکن است طلایی یا زرد باشد.

به طور کلی ، ما سه دسته متعهد داریم:

گرم – به رنگ زرد ، هلو و طلایی فکر کنید.
جالب – به رنگ قرمز ، صورتی و مایل به آبی فکر کنید.
خنثی – به زیتون یا ترکیبی از موارد فوق فکر کنید.
حال سوال میلیون دلاری این است: تعهد شما چیست ؟

خوشبختانه ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید این موضوع را کشف کنید. بهترین رویکرد شما این است که هرکدام را امتحان کنید و میانگین جواب های خود را بگیرید. معمولاً لحنی که بیشتر اوج می گیرد ، تن شماست ، اما همیشه می توانید با امتحان کردن برخی از رنگ ها در آن لحظه ، تأیید کنید تا ببینید که آیا آنها به نظر می رسد “مناسب” است.

10 راه برای تعیین تن پوست شما

 1. رگهای خود را بررسی کنید.
  احتمالاً قبلاً این را شنیده اید. به قسمت زیر مچ دست خود نگاه کنید. چه رگهای شما هستند؟ مایل به آبی-بنفش به این معنی است که شما در سمت خنک هستید. مایل به سبز به معنی گرم است. اگر مطمئن نیستید و رگهای شما مایل به سبز به نظر می رسد ، ممکن است بی طرف باشید.
 2. برنزه یا سوختگی دارید؟
  کسانی که به نظر می رسد در آفتاب به الهه های برنز تبدیل می شوند ، معمولاً دارای گرما هستند ، در حالی که آنهایی که به جای آن قرمز می شوند معمولاً باحال هستند. این بدان معنا نیست که سرماخوردگی ها نمی توانند برنزه شوند – این بدان معناست که باید با قرار گرفتن در معرض خود کمی تدریجی تر باشند. آمریکایی های آفریقایی تبار غالباً دارای گرما هستند ، اما نه همیشه. آمریکایی های آفریقایی آفریقایی ممکن است به راحتی برنزه شوند ، اما هنوز لحن مطلوبی دارند ، بنابراین آزمایش را ادامه دهید.
 3. آیا به راحتی سرخ می شوید؟
  اگر چنین است ، شما در سمت خنک هستید.

4- چه رنگهایی به نظر شما خوب می رسد؟
تن های سرد در رنگ های عمیق و پر جنب و جوش مانند آبی ، بنفش و سبز زمرد به نظر می رسد. زنگ های گرم در تن های خاکی مانند قرمز ، نارنجی ، زرد و سبز زیتونی می درخشد. اگر می توانید هر دو سایه بپوشید ، تعهدی بی طرف دارید. تست دیگر: خود را با پیراهن زرد یا نارنجی تصویر کنید. اگر این یک درخشش عالی به شما می دهد ، شما گرم هستید. اگر باعث می شود کمی بیمارگونه به نظر برسید ، خونسرد هستید. اگر خوب به نظر می رسید اما عالی نیست (مثل گرم کردن) ممکن است بی طرف باشید.

5- آزمایش سفید را امتحان کنید.
یک کاغذ ساده و ساده از کاغذ سفید بگیرید و آنرا با صورت خود درست کنید ، بدون کرم پودر. آیا چهره شما کسل کننده است یا خوب؟ (همچنین می توانید از یک حوله سفید روشن استفاده کنید.) اگر به “کسل کننده” پاسخ دادید ، گرمی دارید. اگر جواب دادید “خوب” ، خنک هستید. اگر نمی توانید تفاوت زیادی را بیان کنید ، بی طرف هستید. برخی از سرنخ های بیشتر: اگر پوست شما آرام و زرد به نظر می رسد ، شما گرم هستید. صورتی یا گلگون: خنک. خاکستری؟ شما ممکن است یک کار بی طرف داشته باشید.

6- جواهرات طلا یا نقره را دوست دارید؟
خنک ها به رنگ نقره ای به نظر می رسند ، در حالی که گرمای آنها در طلا می درخشد. اگر دوتایی را دوست دارید ، می توانید حدس بزنید؟ می توانید این کار را با گذاشتن یک زنجیره طلا و نقره در کنار یکدیگر روی دست یا بازوی خود آزمایش کنید. کدام یک بهتر به نظر می رسد؟

 1. چشمان شما چه رنگی است؟
  معمولاً آنهایی که قهوه ای طلایی ، سبز ، فندق با گلدان های طلایی و چشمان آبی دارند دارای گرمی هستند. آنهایی که قهوه ای مشکی یا عمیق دارند ، آبی از استیل ، فندق با پشته های خاکستری یا آبی و خاکستری با خونسرد هستند.

8- به پشت گوش خود نگاه کنید.
از یک دوست بخواهید که دقیقاً پشت گوش شما به پوست نگاه کند. مایل به زرد به معنای گرم ، صورتی یا گل سرخ به معنی خنک است و اگر آنها نتوانند بگویند ممکن است بی طرف باشید.

 1. اساسی فکر کنید:
  پوست خود را در برابر رنگ های اساسی مانند سیاه و سفید و قهوه ای و برنزه تست کنید. سایه های سرد به رنگ سیاه و سفید واضح به نظر می رسند ، در حالی که گرمترها سفید پوستی را ترجیح می دهند. خنک ها قهوه ای های عمیق را دوست دارند ، در حالی که گرمترها برنزه های نرم تر را ترجیح می دهند.

10- با چه کسی شناسایی می کنید؟
به افراد مشهور فکر کنید. اسکارلت جوهانسون ، آن هاتاوی ، لوسی لیو ، دمی مور ، کورتنی کاکس ، ساندرا بولاک ، جنیفر هادسون و آماندا سیفرد تعهدات خوبی دارند. نیکول کیدمن ، جنیفر لوپز ، بیانسه ، جسیکا آلبا ، کیت هادسون ، دایان ساوایر و کیم کارداشیان تعهدات گرمی دارند.

برخی کلیات درباره undertones
اگر هنوز به طور کامل مطمئن نیستید که رنگ پوست خود را کم رنگ کرده اید ، این دسته بندی های کلی را در نظر بگیرید:

انواع منصفانه اغلب دارای برجستگی هستند و ممکن است دچار قرمزی شوند. آنها به راحتی می سوزند ، ممکن است دارای پوست حساس باشند و دارای گرما یا خونسردی باشند.
انواع نور ممکن است در آفتاب بسوزد ، اما پس از آن سوختگی اغلب به برنزه تبدیل می شود. آنها ممکن است دچار قرمزی لکه دار شوند ، مانند فقط روی گونه ها ، و پوست آنها ممکن است تا حدودی حساس باشد. هر دو کولر گرم و گرم امکان پذیر است.
انواع متوسط معمولاً لازم نیست نگران سوختن زیاد باشند ، و اغلب دارای گرمازدگی هستند. كسانی كه به نظر می رسد كه سالانه برنزه دارند حتی بدون قرار گرفتن در معرض آفتاب ، ممكن است دارای پوست “زیتون” با گرمی یا خنثی باشند.
انواع تیره به ندرت می سوزد و معمولاً دارای گرمازدگی است. غالباً آمریکایی های آفریقایی و زنان تبار هندی را توصیف می کند.
انواع بسیار تاریک ممکن است به عنوان “آبنوس” یا “عمیق” توصیف شود و دارای گرما و خونسردی باشد.
هنگامی که آماده امتحان کردن مبانی هستید ، موارد زیر را بخاطر بسپار:

سایه های گرم اغلب با برچسب بژ ، طلایی ، برنزه ، کارامل و شاه بلوط مشخص می شوند.
سایه های خنک غالباً برچسب چینی ، گل رز ، سمبل ، کاکائو وجود دارد.
سایه های خنثی اغلب برچسب عاج ، بوف ، برهنه و پرالین است.
اگر اولین بار سایه خود را دریافت نکردید نگران نباشید. سرگرم کننده در آزمایش است! موفق باشید.

آیا در تعیین رنگ پوست خود مشکل دارید؟ آیا تست هایی دارید که کمک می کنند؟ لطفا با خوانندگان ما در میان بگذارید

چگونه تن پوست خود را تعیین کنید (این را قبل از خرید کرم پودر بخوانید!)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>