Yediyurappa هدایت pvt کالج پزشکی بیمارستان به 50 درصد تخت برای Covid-19

بنگلور:
ترک خوردگی شلاق در برابر برخی از خصوصی کالج پزشکی بیمارستان خود را برای عدم همکاری, Karnataka وزیر B S Yediyurappa در شنبه کارگردانی آنها را به ارائه 50 درصد از تخت به عنوان وعده داده شده توسط آنها “با اثر از فردا خود را.”

“وزیر کارگردانی خصوصی کالج پزشکی بیمارستان ها به ارائه 50 درصد از تخت با اثر از فردا خود را به عنوان حاد وجود دارد افزایش در تعداد COVID 19 مورد گزارش در بنگلور” دفتر خود گفت: در آزادی مطبوعات.

این سومین جلسه توسط وزیر با خصوصی کالج پزشکی بیمارستان صاحبان, گفت مقامات, و اضافه کرد که در اولین جلسه مسئولين بيمارستان خواسته شد به ذخیره 50 درصد از تخت برای coronavirus بیماران.

زمانی که آنها نمی افتد در خط دوم جلسه برگزار شد اما هیچ تغییر در رفتار مقامات گفت. رئیس جمهوری مجبور شد به تشکیل جلسه دیگری و موضوع استرن جهت به آنها با توجه به مقامات.

Yediyurappa گفت: خصوصی کالج پزشکی بیمارستان ها نیاز به همکاری وجود دارد به عنوان یک افزایش شدید در COVID-19 نفر در این شهرستان است.

“در آن آمده است به اطلاع دولت که برخی از موسسات در حال انکار درمان COVID و همچنین غیر COVID بیماران” Yediyurappa بیان شد که در بیانیه صادر شده توسط CMO. رئیس جمهوری با ابراز نگرانی از گزارش های رسانه ها در مورد چند نفر در حال مرگ به عنوان آنها را به کمک های به موقع به علت محرومیت از درمان توسط بیمارستان آن را گفت.

رئیس جمهوری گفت: مقامات این موسسات خصوصی که بنگالور باید همچنان به این کشور منجر شود و در نقش یک مدل برای COVID مدیریت.

با توجه به CMO در نشست قبلی کالج پزشکی خصوصی موافقت کرده بود پس از ارائه حدود 4,500 تخت است که می تواند کل تخت های موجود در دولت و کالج پزشکی خصوصی به 6500.

رئیس جمهوری ابراز نارضایتی برخی از کالج ها ارائه شده و تعداد تخت به عنوان وعده داده شده و همچنین در مورد برخی lacunae بودند که متوجه شدند در طول بازدیدکننده داشته است خود را به این موسسات.

“در طول این وضعیت اضطراری ما باید پاسخ با بشریت است.

COVID و غیر COVID بیماران نباید محروم از درمان و تعادل در سیستم بهداشت و درمان باید حفظ” Yediyurappa توصیه بیمارستان خصوصی صاحبان.

او همچنین اطمینان داد آنها را از همه پشتیبانی از جمله ارائه پزشکان و پرستاران و اگر نیاز بود.

خصوصی دانشکده های پزشکی بیش از حد به او اطمینان داد که 50 درصد از تخت های ارائه شده خواهد بود و برخی از کالج ها ارائه شده 80 درصد از تخت برای COVID درمان CMO گفت.

با توجه به CMO, dodol افسران در حال حاضر منصوب شده است برای نظارت بر در دسترس بودن تخت در این کالج پزشکی.

تصمیم بر آن شد به موضوع توجه به Vaidehi کالج پزشکی برای غیبت در این بیانیه اضافه شده است.

دولت در حال حاضر با قرار دادن یک کلاه در هزینه درمان اعم از 5,000 25,000 یک روز.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>