عمده فروشی تورم نرخهای برای سومین ماه متوالی

دهلی نو:
هند قیمت عمده فروشی و شاخص تورم قرارداد برای سومین ماه متوالی در ماه ژوئن گزارش شد در روز سه شنبه حتی اگر نرخ تورم منفی محدود در مقایسه با قبل از ماه است. قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت و در ماه ژوئن در حالی که تولید کنندگان همچنان به قیمت از دست دادن قدرت به عنوان مصرف کننده تقاضا کاسته میان اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

آمار منتشر شده توسط وزارت صنعت نشان داد که شاخص قیمت عمده فروشی (WPI) تورم قرارداد 1.81% در ماه ژوئن در برابر 3.21% انقباض است. در طول ماه, نفت خام, نفت, قیمت, نرم 41.4% از یک سال پیش در حالی که قیمت سوخت نیز کاسته توسط 13.6% از سطح خود را از یک سال پیش از آن.

ده از 17 دسته از محصولات تولید شده در WPI از جمله پارچه و چوب و مواد شیمیایی و فلزات اساسی شاهد یک رکود در قیمت به عنوان هر دو عرضه و تقاضا و محدود باقی مانده با توجه به کروناویروس مسائل مربوط به.

عمده فروشی مواد غذایی, تورم, اما, برداشت حاشیه در ماه ژوئن به 2 ٪ از 1.1 درصد در ماه قبل.

قیمت خرده فروشی نرخ تورم منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد تورم مواد غذایی کاسته طی نه ماه اخیر از 7.87% در ماه ژوئن در حالی که تیتر خرده فروشی نرخ تورم در 6.09% منتشر شد و پس از یک فاصله از دو ماه آمد, با کمال تعجب, بالاتر از قبل از coronavirus چاپ 5.84% برای ماه مارس.

Aditi Nair اصلی اقتصاد در Icra رتبه بندی گفت: اختلاف بین تورم مواد غذایی در عمده فروشی و خرده فروشی سطح باقی مانده قابل توجهی در ماه ژوئن حتی پس از کاهش قابل ملاحظه ای با اشاره به ادامه متنوع دینامیک رانندگی قیمت مواد غذایی به این کشور ظهور از مستند. “با سبزیجات افزایش قیمت به شدت در هفته های اخیر به سربازان ارتش در عمده فروشی مواد غذایی نرخ تورم ممکن است در ماه جولای,” او اضافه شده است.

به طور سنتی خرده فروشی و عمده فروشی قیمت تورم را به دنبال های مختلف مدار به دلیل تورم و WPI دو مجموعه های مختلف از شاخص های متنوع با ترکیب. موارد تولید شده دارای بالاترین وزن 64.23% در WPI در حالی که سوخت و اصلی مقالات 13.15% و 22.62% وزن بود. از سوی دیگر مواد غذایی و نوشیدنی های دارای بالاترین وزن 54.18 درصد در شاخص بهای مصرف کننده در حالی که خدمات بخش هایی مانند بهداشت آموزش و پرورش و تفریحی یک ترکیب وزن 27.26%. خرده فروشی مواد غذایی نرخ تورم اغلب تقلید عمده فروشی مواد غذایی نرخ تورم با یک تاخیر به افزایش قیمت هستند و منعکس شده در بازار عمده فروشی قبل از بازار خرده فروشی.

در حالی که خرده فروشی نرخ تورم بالاتر از حد بالایی از سطح تحمل از بانک مرکزی بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بانک مرکزی هند ممکن است در ادامه به اولویت بندی رشد بیش از نرخ تورم در میان مدت و ممکن است کاهش بیشتر آن سیاست رای در آن کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) در نشست ماه آینده. MPC قطع شده است, سیاست رای در مجموع با 135 واحد بین فوریه 2019 و شروع این بیماری همه گیر.

“کوچکتر کاهش تورم در تیتر و هسته WPI و همچنین به عنوان یک شاخص تورم چاپ در بیش از متوسط بلند مدت هدف محدوده بعید به سنگین تر بودن رشد نگرانی که MPC deliberates در این دوره از سیاست پولی” Nair گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>