که راه اندازی Covid-19 قانون آزمایشگاه برای اجرای چارچوب های حقوقی برای مدیریت همه گیر

دهلی نو: در تلاش برای ایجاد و پیاده سازی قوی چارچوب های حقوقی برای مدیریت coronavirus همه گیر در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه آغاز شد COVID-19 قانون آزمایشگاه. ابتکار عمل را جمع آوری و به اشتراک گذاشته شده اسناد و مدارک حقوقی از بیش از 190 کشور در سراسر جهان است. هدف از این قانون آزمایشگاه است به اطمینان حاصل شود که قوانین حفاظت از سلامت و تندرستی افراد و جوامع و که آنها پایبند به استانداردهای بینالمللی حقوق بشر.

جدید آزمایشگاه یک پروژه مشترک برنامه عمران ملل متحد (UNDP) که مشترک ملل متحد در مورد اچآیوی/ایدز (UNAIDS) و اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون.

این covid-19 قانون آزمایشگاه پایگاه داده ای از قوانین است که کشورهای اجرا در پاسخ به این بیماری همه گیر. این شامل حالت اضطراری اعلان قرنطینه اقدامات و بیماری و نظارت قانونی اقدامات مربوط به ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و دسترسی به دارو و واکسن. پایگاه داده و ادامه خواهد داد به رشد بیشتر کشور ها و تم ها اضافه شده است.

به خوبی طراحی شده قوانین می تواند کمک به ساخت قوی نظام سلامت; بررسی و تصویب امن و موثر دارو و واکسن و اجرای اقدامات برای ایجاد سالم تر و امن تر فضاهای عمومی و محل های کار که در بیانیه ای گفت. انتقادی آنها کلید برای اجرای موثر این که مقررات بین المللی بهداشت: نظارت; عفونت پیشگیری و کنترل; مدیریت سفر و تجارت و اجرای اقدامات ضروری برای حفظ سلامت خدمات.

“قوانین و سیاست هایی است که ریشه در علم شواهد و حقوق بشر می تواند مردم را قادر می سازد برای دسترسی به خدمات بهداشتی و محافظت از خود را از covid-19 و زنده رایگان از انگ و تبعیض و خشونت گفت:” آخیم اشتاینر UNDP مدیر و اضافه کرد که covid-19 قانون آزمایشگاه یک ابزار مهم برای به اشتراک گذاری اقدامات خوبی در قوانین و سیاست.

این covid-19 همه گیر دیده می شود گسترده ای افزایش فوری قانونی اقدام به کنترل و کاهش این بیماری همه گیر.

“قوی چارچوب های حقوقی مهم برای ملی covid-19 پاسخ گفت:” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل. “قوانین است که تاثیر درمانی اغلب سقوط در خارج از بخش سلامت ، به عنوان بهداشت جهانی است چارچوب های حقوقی باید در تراز وسط قرار دارد با تعهدات بین المللی برای پاسخ به زمان و ظهور عمومی خطرات بهداشتی. یک بنیان قوی از قانون برای سلامت مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از,” او گفت:.

این قوانین هستند که ضعیف طراحی و اجرا شود و یا اجرا می تواند آسیب به حاشیه رانده شده جمعیت entrench انگ و تبعیض و مانع تلاش ها برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

“مضر قوانین می تواند باعث تشدید انگ و تبعیض و تجاوز به حقوق مردم و تضعیف سلامت عمومی پاسخ گفت:” photojournalism, مدیر اجرایی UNAIDS. “برای اطمینان از پاسخ به همه گیری موثر هستند انسانی و پایدار, دولت باید با استفاده از قانون به عنوان یک ابزار برای رعایت حقوق بشر و کرامت افراد مبتلا covid-19” گفت: Byanyima.

قانون آزمایشگاه نیز از ویژگی های پژوهش های مختلف در چارچوب های حقوقی برای covid-19. این تجزیه و تحلیل خواهد شد تمرکز بر حقوق بشر اثرات بهداشت عمومی قوانین و کمک به کشورهای در شناسایی بهترین شیوه برای هدایت آنها پاسخ فوری به covid-19 و اجتماعی و اقتصادی تلاش بازیابی پس از همه گیر تحت کنترل است. آن را می سازد کردن کار UHC حقوقی راه حل های شبکه که به منظور کمک به کشورهای در حال رسیدن به جهانی بهداشت تحت پوشش از طریق اجرای حقوق مبتنی بر چارچوب های حقوقی.

“ما نیاز به پیگیری و ارزیابی چگونگی قوانین و سیاست های مورد استفاده در این بیماری همه گیر به درک چه کار می کند,” دکتر گفت: Matthew M. Kavanagh دانشکده در دانشگاه جورج تاون وزارت بهداشت بین المللی. کتی Gottschalk, مدیر اجرایی اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون افزود: “ما باید از این مرحله اولیه از بیماری همه گیر سیاست برای اجرای موثر قوانین رفتن به جلو.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>