کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا در حال کار کردن برای نهایی کردن یک coronavirus امداد بسته پیش رو یک شنبه rollout.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin مراتع را نادر, سفر آخر هفته به پایتخت ایران را آماده coronavirus بسته در کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش در پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته تر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsMnuchin مراتع را نادر, سفر آخر هفته به پایتخت ایران را آماده coronavirus بسته کاخ سفید کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش Mnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات بیشتر شد در این کنگره روز یکشنبه در دومین روز از جلسات با بدنه کارکنان به کار می کنند به قفل کردن آینده پیشنهاد.

به عنوان او را ترک کنگره مراتع به خبرنگاران گفت که آنها تا به حال “مشغول به کار شده است از طریق تنها برخی از ویژگی های زبان” و رسیده بود “توافق در اصل است.”

تبلیغات

“ما چند تغییرات است که ما به دنبال شفافیت در, اما ما بدست کسانی که در پایین به یک تعداد انگشت شماری که امیدوارم حل خواهد شد در آینده ساعت یا بیشتر,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت که او انتظار می رود باقی مانده باز کردن مسائل مربوط به “حل و فصل” قبل از اینکه جمهوری خواهان معرفی خود بسته دوشنبه.

“این فقط به یک تعداد انگشت شماری از موارد که در آن ما معتقدیم یک تماس تلفنی در اینجا وجود دارد و باید قادر به حل و فصل آن,” او اضافه شده است.

Mnuchin اضافه شده است که وجود دارد “هیچ مسائل برجسته” اما caveated که “برخی از زبان است که مردم فقط دو چک کردن.”

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود که خود را به پرده حدود $1 تریلیون پیشنهاد روز دوشنبه پس از punting هفته گذشته در بحبوحه مذاکرات جاری با کاخ سفید بر روی کلید مفاد این بسته است.

“دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات ریز اما ما خواهد بود با گذاشتن این پیشنهاد در اوایل هفته آینده. ما یک توافق در اصل در شکل این بسته” مک کانل گفت: از طبقه سنا در مورد تصمیم گیری.

تبلیغات

بسته است و انتظار می رود عبارتند از: $105 میلیارد دلار برای مدارس 16 میلیارد دلار در جدید تست پول انعطاف پذیری بیشتر برای چگونه متحده و دولت های محلی می توانید با استفاده از 150 میلیارد دلار اختصاص کنگره در ماه مارس و پنج سال سپر از coronavirus پرونده های حقوقی جز در موارد سهل انگاری فاحش یا سوء رفتار عمدی.

همچنین انتظار می رود عبارتند از: در دور دوم از محرک چک. Mnuchin گفته است: “آینه زبان در مارس لایحه ای که ارائه شده یک بار بررسی 1200 $برای افرادی که تا به $75 ، 000 در هر سال است. مبلغ چک بود مدرج را تا زمانی که این آمار یک سقف درآمد از $99,000 در هر سال برای یک فرد که در آن از رده خارج در دسترس نباشد.

جمهوری خواهان نیز انتظار می رود به هیچ کس 600 $در هر هفته به علاوه تا از مزایای بیکاری از آوریل لایحه که شروع به پایان می رسد در روز شنبه.

به جای آن به آنها پیشنهاد یک سیستم است که مطابقت با مزایای بیکاری به حدود 70 درصد از آنچه که یک فرد بود و قبل از اینکه گذاشته با توجه به Mnuchin.

متحده هشدار داده اند که آن می تواند هفته ها یا ماه برای انتقال به سیستم جدید با توجه به کهنه تکنولوژی در بسیاری از دفاتر. برخی از قانونگذاران جمهوری خواه گفته اند که وجود دارد نیاز به یک دوره گذار طی آن دولت فدرال را فراهم می کند یک مقدار صاف در هر هفته به طور بالقوه از $200.

هر دو Mnuchin و مراتع کاهش یافته است روز یکشنبه برای رسیدن به جزئیات بیکاری زبان فراتر از ارائه 70 درصد بازی.

معرفی ایران با پیشنهاد این است که انتظار می رود به مناسبت آغاز مذاکرات دو حزبی که به احتمال زیاد خواهد شد تا حد زیادی انجام شده توسط مقامات دولت رفت بین رهبری و دفاتر.

مراتع و Mnuchin ملاقات با مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiJohn لوئیس 7 ساله بزرگ برادرزاده خواستار حقوق مدنی آیکون ‘my hero’ کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش خانواده افتخارات جان لوییس در یادبود در زادگاه خود بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچاک SchumerGOP سناتور فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی, کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش شومر اعلام Blue Jays را بازی فصل در بوفالو بیشتر (D-n. y.) هفته گذشته اما هر دو طرف اذعان کرد که آنها در انتظار بودند در متن از جمهوری خواهان مجلس سنا.

کنگره تحت یک بازه زمانی به سادگی یک توافق بدون مذاکرات ریختن به اوت زنگ تفریح.

خانه شده بود و انتظار می رود به ترک در جمعه 31 جولای تا اوایل سپتامبر. اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerMnuchin مراتع را نادر, سفر آخر هفته به پایتخت ایران را آماده coronavirus بسته پلوسی مک کانل اعلام John Lewis خواهد دروغ در دولت مک کارتی می گوید Ocasio-کورتز باید قبول Yoho عذرخواهی بیشتر (D-Md.) هشدار داده است اعضای خود را به نگه دارید برنامه سفر برای هفته اول مرداد flexibile و پلوسی تصریح کرد: روز یکشنبه که مجلس نمی تواند ترک واشنگتن بدون یک معامله است.

“ما نمی توانیم به خانه بدون” یک معامله او CBS گفت: “چهره ملت است.” “این بسیار غم انگیز است که مردم باید این عدم قطعیت در زندگی خود را.”

علفزار و Mnuchin طول جداگانه مصاحبه های تلویزیون در روز یکشنبه شناور ایده عبور از یک “لاغر” امداد لایحه که جفت بیکاری قطعه با یک یا دو نفر دیگر از مسائل مانند مدرسه بودجه و مسئولیت حمایت.

“من می بینم ما قادر به ارائه بیمه بیکاری شاید حفظ اعتبار به نگه داشتن مردم از آواره آورده و یا بازگشت به محل کار کمک به مدارس ما” مراتع گفت: ABC “این هفته”.

“اگر ما می توانید انجام دهید که همراه با مسئولیت حفاظت شاید ما قرار داده است که به جلو و دریافت که گذشت به عنوان ما می توانیم مذاکره در بقیه این لایحه در هفته آمده است,” او اضافه شده است.

پلوسی که قبلا رد این ایده از شکستن پنجم coronavirus لایحه را به قطعات. مراتع به خبرنگاران گفت: اواخر هفته گذشته بود که او شناور ایده بدون پلوسی یا مک کانل وزن در اول.

“ما نمی توانیم تدریجی این” پلوسی به خبرنگاران گفت: اواخر هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de