مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به گسترده بان کی مون در سفر به آمریکا از اعضای حزب کمونیست چین و اعضای خانواده خود را, نیویورک تایمز گزارش روز شنبه.

ریاست جمهوری اعلام شده است هنوز هم در آن پیش نویس فرم و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIvanka تهمت رزین گویا از محصولات مواد غذایی در توییتر جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس رواناب بیشتر ممکن است در نهایت رد آن زمان اشاره کرد و با استناد به منابع بی نام.

این گزارش پیش نویس بان کی مون همچنین ممکن است اجازه آمریکا به لغو روادید از اعضای حزب خود و خانواده خود را که در حال حاضر در کشور برابر شده است.

تبلیغات

سفارش خواهد استناد همان قانون در قانون مهاجرت و ملیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده می شود در سال 2017 به عنوان بخشی از یک سفر بان کی مون در چند عمدتا از کشورهای مسلمان با توجه به بار. این قانون به رئیس جمهور قدرت را به طور موقت مسدود سفر به آمریکا توسط اتباع خارجی است که تلقی “مضر به منافع” کشور است.

یک مقام کاخ سفید بود فورا از نظر در دسترس زمانی که تماس تپه.

این گزارش پیش نویس پیشنهاد را مطرح مسائل عملی به عنوان حزب کمونیست چین به 92 میلیون و اعضای دولت ایالات متحده هیچ آگاهی از وضعیت برای اکثریت قریب به اتفاق میلیون ها نفر از شهروندان چینی که آمریکا بازدید این بار در نت.

در برابر تهمت شده است مهم چین از جمله در تجارت و دولت چین را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس که سرچشمه در ووهان.

سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonJudge آسانسور سفارش محدود در مری مغلوب ساختن پیشی جستن در آستانه کتاب انتشار تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – همه چشم ها در فلوریدا که روزانه COVID-19 موارد آمار 15K خوان ویلیامز: تهمت سکوت در نعمت خیانت امریکا, بیشتر, اما, ادعای جدید خاطرات “در اتاق که در آن اتفاق افتاده است” که تهمت خواسته رئیس جمهور چین برای کمک به برنده گشتند.

بولتون همچنین ادعا می کند که او شنیده صدای شیپور اذعان به این جمعیت عظیم در تظاهرات در هنگ کنگ در تابستان 2019 اما demurred که او نمی خواست به درگیر شدن و این که رئیس جمهور نیز عنوان نیاز به صدور بیانیۀ کاخ سفید در 30 سالگرد قتل عام میدان تیان آن من.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im