هنگامی که یک 1000 petalled تکیه لوتوس نمایاندن

انقلاب تابستانی است که یک روز مهم در تقویم برای لوتوس رشد hybridiser و سرگرمی گانش کومار Anandhakrishnan. او شده است به دنبال تمدید نور روز به نوازش کردن, گول زدن و شکوفه نادر ‘نهایی 1000 گلبرگ نیلوفر آبی’, همچنین شناخته شده به عنوان Zhinzun Qianban در تراس در Tripunithura کوچی در کرالا است.

در ژوئن 21, در میان همه گیر دل تنگی, Ganesh ارواح افزایش یافت و او به عنوان کشف یک مخروطی صورتی جوانه ظاهر می شود بر روی گیاه. بعد از 15 روز جوانه به آرامی باز “coaxed و شنود” او می گوید و ادامه داد: برای باز کردن لایه پس از لایه تا زمانی که کل جمع و جور 14 سانتی متر گل قابل مشاهده بود. “آن شده است فوق العاده هیجان انگیز می گوید:” گانش که مهاجرت از اگرتلا در تریپورا به شهر خانه خود را در کوچی هشت ماه پیش.

منشاء 1,000 گلبرگ نیلوفر آبی قدمت آن به دوران باستان اما کشف شد در سال 2009 توسط یک چینی horticulturalist, Diake تیان.

Ganesh عشق برای lotuses می رود بازگشت به دوران کودکی خود را زمانی که او مفتون توسط حلقه های قرار داده شده در الوهیت ساکن در Sree Poornathrayeesa معبد در Tripunithura. او را برداشت تا منافع خود را در باغبانی از پدر خود و آن هم در حالی که چند برابر او بود ارسال شده در اگرتلا به عنوان یک دستیار مزرعه با لاستیک هیئت مدیره.

“دفتر ما باغ در اگرتلا بود اما ژولیده. بنابراین ما تصمیم به ایجاد یک باغ زمستان می گوید:” گانش. او در معرفی یک بومی نیلوفر آبی, صورتی و سفید انواع مختلفی از جنوب هند است. “با تعجب من از آن نمایاندن غالبا” او می افزاید.

جاده به blossomville

این تجربه تصفیه شده مورد علاقه خود را در یادگیری بیشتر در مورد کشت. شمال شرقی هند شد آزمایشگاه خود را. به زودی دانش خود را تحت پوشش تمام انواع از تک گلبرگ به چند گلبرگ — “سفید با صورتی نوک آسام لوتوس به نظر می رسد مانند نسخه بزرگتر از لاله” او می گوید: — از جمله مشهور زرد لوتوس که زینت الهه Meenakshi در معبد مادورای.

شبکه با دیگر لوتوس تولید کنندگان و اعضای بین المللی Waterlily و آب باغبانی جامعه (IWGS) کمک به ساخت تماس با ما. یکی از دوستان خود Evellyn پال است که یک waterlily hybridiser از تانه کمک تهیه بذر و غده از انواع مختلف lotuses.

Ganesh Kumar Anandhakrishnan

Ganesh کومار Anandhakrishnan

Ganesh در نتیجه ایجاد اولین هیبرید متقابل بین گرمسیری و زیر گرمسیری لوتوس, Nelumbo ‘Alamelu’ (Nelumbo است سرده و به دنبال آن نام رقم) که او را به نام مادر خود را در سال 2015.

در سال 2017 خود را ترکیبی Nelumbo ‘معجزه’, 500 گلبرگ گل اول لوتوس از هند به ثبت دریافت و با IWGS . در سال 2018 او ایجاد Nelumbo ‘باران’, میکرو لوتوس. “شخصیت از گل است که این رشد را می توان در یک ظرف کوچک بیش از حد” او می گوید و توضیح داد که او با تجربه دانه hybridisation.

در 2015, Ganesh تهیه 1,000 گلبرگ نیلوفر آبی ، از تیان خود در سال 2017 موفق به رشد می کنند و آن را به گل در تریپورا. اما رشد نیلوفر آبی در مناطق گرمسیری رطوبت از جنوب هند در کوچی یک چالش بود. “تفاوت وجود دارد بین زیر گرمسیری و گرمسیری lotuses. بزرگترین مشکل به رشد معتدل لوتوس در اینجا این است که نور روز” توضیح می دهد که گانش.

بنابراین زمانی که او کاشته ‘نهایی 1000 گلبرگ نیلوفر آبی’ او تردید. “پس از جوانه ظاهر شد و باران آمد. من تا به حال برای محافظت از گیاه است. نارگیل برگ ساقه کاهش یافت و در آن از همسایه باغ بی باک تمام امید از گیاه بقا” او می افزاید.

When a 1000 petalled lotus bloomed

در عین حال آن را نمایاندن و گل شد دب اصغر از همه چشم. آن ایستاده بود به آرامی به مدت پنج روز قبل از آن پژمرده اما یکی دیگر از جوانه کشف خود. “ما خواهد شد ارائه آن به [Poornathrayeesa] معبد می گوید:” گانش.

او می افزاید: “در طول روز در اگرتلا وقتی که من احساس تنهایی لوتوس تنها من آرامش. آن است که یک قیاس برای شرایط انسانی چون حتی زمانی که ریشه های آن در dirtiest آب لوتوس تولید زیبا ترین گل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>