وارناک کمپین دارای اعتماد به نفس به عنوان گرجستان سنا مسابقه

رافائل وارناک را در گرجستان سنا کمپین می گوید آن است که در یک موقعیت قوی فقط بیش از 100 روز از هلو دولت مهم انتخابات گفته کشیش است که در یک نقطه نخست را به سود قبل از ماه نوامبر است.

در یادداشت منتشر شده پنج شنبه, وارناک کمپین تبلیغ خود امضا جمع آوری اعانه و رای گیری های اخیر نشان می دهد گرجستان است در ابتدا به یک میدان نبرد دولت است. این یادداشت اضافه شده است که کمپین یک شات از حداقل ساخت آن را به یک ژانویه رواناب در جنگل های اولیه برای صندلی در حال حاضر برگزار شد و توسط سناتور. کلی Loefflerکلی LoefflerWill کنگره ارائه کمک به بیمار مهد کودک بخش? چگونه به صرفه جویی در مراقبت از کودک? روستایی برق از امریکا فراهم می کند و پاسخ تهمت بازدید جاده به آتش متوقف کمپین بیشتر (R-Ga.).

“به دنبال به جلو به روز انتخابات کشیش وارناک است که نامزد قرار را به نفع خود پشتیبانی در سراسر شهری, برون شهری و روستایی گرجستان; سرمایه گذاری در دولت جدید وضعیت میدان نبرد و ارائه دموکرات ها بهترین فرصت برای تلنگر آمریکا صندلی در یک نسل” کمپین نوشت.

تبلیغات

وارناک ارشد کشیش باپتیست گنگ کلیسا که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور استفاده می شود به موعظه است که حزب دموکرات را انتخاب نامزد در مسابقه در برابر Loeffler. وارناک به دست آورده تاییدیه از سناتوری دموکرات کمیته کمپین و یک تخته سنگ از بالا مشخصات دموکرات ها از جمله Rep. John LewisJohn LewisCongresswoman به طور تصادفی توییتهایی مرگ Rep., John Lewis, که هنوز زنده IRS مالیات دهندگان موانع پیش رو از تاریخ 15 ژوئیه مهلت پر کردن ما باید حرکت فراتر از ‘رتبه از صرف شهروند” بیشتر (Ga.), استیسی آبرامز و سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisMost در نظرسنجی جدید می گویند بایدن در حال اجرا همسر نمی خواهد نفوذ خود رای Hillicon دره: Facebook نظر سیاسی تبلیغ بان | سناتور نگرانی بیش از حقوق مدنی حسابرسی | آمازون معکوس در گفتن کارگران به حذف Infinite سناتور نگرانی بیش از Facebook حقوق مدنی حسابرسی بیشتر (کالیفرنیا.) الیزابت وارنالیزابت WarrenHow مترقی و مردمی به نظر می رسد باید سرنگون انگل نبرد دم در coronavirus امداد نظارت مترقی Mondaire جونز برنده نیویورک اولیه به جای نیتا Lowey بیشتر (جرم است.), Cory BookerCory آنتونی BookerThis روز مالیات, اجازه دهید بحث در مورد اینکه چرا ما نیاز به اصلاحات مالیاتی تپه را Coronavirus گزارش: کالیفرنیا backtracks در بازگشایی به عنوان موارد افزایش می یابد در سراسر کشور; SoapBox مدیر عامل دیوید Simnick می گوید زیرک شرکت کار می کنند در سراسر زنجیره تامین chokepoints برای دسترسی به منابع برای عفونی و بهداشتی مواد در سیاست به عنوان در بازی بیس بال, it ain’t over till آن را بیش تر (N. J.) و بیشتر.

او همچنین افزایش این حزب امیدوار است از کوه در می رم صندلی با جمع آوری کمک های مالی.

وارناک بريدن در حدود 3 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال پیشی هر دو Loeffler و تشکر. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsTrump بازدید جاده به آتش متوقف کمپین WNBA اختصاص آخر هفته باز به زندگی ماده تپه انتخاباتی گزارش شده است گرجستان رسیدن به یک نقطه اوج? بیشتر (R-Ga.), دیگر نامزد برتر در این مسابقه که دموکرات ها امید می تواند تقسیم اوباما رای بدهند. وارناک مطرح شده بیش از $4.4 میلیون چرخه در مجموع دارای حدود $2.9 میلیون پول نقد در دست.

این وارناک کمپین یادداشت برجسته نظرسنجی های اخیر نشان می دهد کشیش است که در کشاکش یک پتانسیل رواناب نقطه. یک سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی منتشر شده در ماه ژوئن در بر داشت وارناک خوشه با Loeffler و کالینز در نزدیکی بالای بسته با 20 درصد از آرا در مقایسه با 21 درصد و 23 درصد برای Loeffler و کالینز بود.

یک Civiqs نظرسنجی منتشر شده در ماه مه نشان داد او در مقام دوم پشت کالینز در ماه نوامبر انتخابات و برنده شدن در سر-به-سر matchups در برابر هر دو حزب جمهوری خواه در انتخابات.

تبلیغات

این یادداشت می آید به عنوان دموکرات ها به طور فزاینده ای نگاه به گرجستان به عنوان یک میدان نبرد دولت بالا و پایین انتخابات.

این حزب امیدوار است برای به دست گرفتن دموکراتیک حرکت از آبرامز را 2018 فرمانداری پیشنهاد و تغییر جمعیتی را از دستاوردهای دولت است. نظرسنجی نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری به توپ پرش در گرجستان یک علامت هشدار دهنده برای جمهوری خواهان در ایران همواره متمایل به دولت است.

برخی از دموکرات ها نیز پیش بینی می کند که اختلافات بین کالینز و Loeffler نه تنها باز کردن یک خط برای وارناک در مسابقه بلکه فیلتر به گرجستان دیگر مجلس سنا نژاد که در آن از سوی دیگر ، دیوید پردو (R) است که برای انتخاب مجدد.

آشپز سیاسی, گزارش یک حزبی انتخابات handicapper نرخ مسابقه برای Loeffler صندلی به عنوان “ناب” جمهوری خواه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>