تصمیم به تمدید ویزا برای خبرنگاران خارجی در آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی (USAGM) می اندازد کلید بخشی از دولت ونزوئلا سیاست به عنوان یک نمایش اخبار و تخصصی در کشور است که در معرض خطر از دست دادن آن استعداد بالا.

USAGM مدیر عامل شرکت مایکل بسته اوایل این ماه اعلام کرد آژانس خواهد بود و دیگر تمدید ویزای خود را برای روزنامه نگاران خارجی.

به عنوان روزنامه نگاران ترک و یا آماده شدن برای ترک USAGM پدر و مادر آژانس از صدای امریکا (VOA) و دیگر دولتی به شبکه های رسانه های, کل زبان خدمات شده اند hobbled را نشان می دهد مانند ونزوئلا 360, اخبار, مجله تخصصی در پوشش کشور را به بحران انسانی.

تبلیغات

ونزوئلا 360 تامین شد از طریق قانون کنگره در سال 2019 ایجاد شده همزمان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سه برابر از دموکراسی کمک به این کشور در ماه سپتامبر آن سال.

پس از جستجو برای شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی روزنامه نگاران با تجربه و تخصص در این موضوع – فردا موظف است به اولویت بندی استخدام اتباع ایالات متحده – آژانس استخدام در نهایت نشان می دهد استعداد بالا از استخر از خبرنگاران خارجی در واشنگتن است.

حداقل دو نفر از کسانی که روزنامه نگاران خبرنگار/تهیه کننده Jaime مورنو و لنگر کارولینای Valladares از جمله VOA روزنامه نگاران میله میله به از دست دادن شغل خود را بیش از بسته ممنوعیت صدور ویزا با توجه به منابع با دانش داخلی مذاکرات.

فردا اسپانیایی زبان کاخ سفید خبرنگار Bricio سگوویا کمک کننده به ونزوئلا 360 که همچنین از دست دادن شغل خود بیش از ممنوعیت صدور ویزا در روز جمعه اعلام عمومی او در حال حاضر به دنبال استخدام جدید.

“آن را به عنوان اگر آنها می خواستند برای تضعیف فردا زیرا بسیاری از این زبان بخش قادر خواهد بود به عملکرد خود باقی مانده پرسنل” سگویا گفت: تپه.

بسته دو ماه تصدی به عنوان USAGM مدیر عامل شرکت شده است پر سر و صدا: او را اخراج یا قبول استعفای سران پنج, پخش, سازمان های تحت فرمان خود; جایگزین اعضای این سازمان دو حزبی هیئت مشورتی با محافظه انتصاب و اعلام ممنوعیت صدور ویزا و نقاشی و خشم و گروه باشگاه مطبوعات ملی.

تبلیغات

نمایندگان برای USAGM بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

در مصاحبه با RealClear سیاست بسته در دفاع از حرکت خود را به عنوان یک راه را برای “یک شروع تازه است.”

درک سیاسی از این سازمان نیز بدستآمده از واکنش های کنگره است.

در اوایل این ماه, ماساچوست, Rep. جو کندییوسف (جو) پاتریک KennedyThe هیل کمپین گزارش: بایدن ایجاد برتری در میدان نبرد فلوریدا داروسازی مدیران می گویند FDA نمی خواهد پایین تر استاندارد کروناویروس واکسن ماساچوست دموکرات خواستار صدای امریکا رئیس به استعفا بیشتر (D) به نام در بسته به استعفا و یک گروه دو حزبی از سناتورهای مارکو روبیوMarco Antonio RubioSenate ایران punts coronavirus بسته به هفته آینده جمهوری خواهان برای شروع کشف حجاب coronavirus بسته پنج شنبه تهمت رمپ تا چین تنش با کنسولگری خاموش کردن تر (R-Fla.), Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinOn پول: ایران با محدودیتهای کوتاه مدت بیکاری فرمت | کاخ سفید سنا اوباما پس از توافق در صورت coronavirus تست حزب دموکرات تماس برای پشتیبانی از تولید گوشت خوک در coronavirus بسته کمک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – همه چشم ها در فلوریدا که روزانه COVID-19 موارد آمار 15K بیشتر (D-بیمار است.), لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGOP ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک Comey به انتشار کتاب دوم, ‘صرفه جویی در عدالت: حقیقت شفافیت و اعتماد” در ماه ژانویه این هفته: بحث بر سر مؤتلفه مجسمه پنجم coronavirus لایحه گرم تر (R-S. C.), Patrick Leahyپاتریک جوزف LeahyHillicon ولی: توییتر ممنوعیت هزاران QAnon حساب | حمایت هر دو حزب رشد می کند برای انتخابات بودجه در سنا محرک لایحه | سنا کمیته پیشرفت لایحه ممنوعیت Infinite از فدرال دستگاه های سناتوران پاسخ تقاضا در منقضی شده برنامه نظارت دموکرات تماس برای مک کانل را به رای گیری قانون حقوق به کف به افتخار لوئیس بیشتر (D-Vt.), جری مورانجرالد (جری) MoranAs ادا سالگرد نزدیک, نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد تغییرات به عنوان خدمات تلفن سنا توافق هجز در حضور تهمت کنوانسیون در میان coronavirus چشم انداز مثبت دیده بان متهم به تجارت از برگزاری ‘Sharpiegate’ کاوشگر گزارش مطلب (R-Kan.), کریس ون Hollenکریستوفر (کریس) ون HollenTrump نشانه لایحه اعمال تحریم در چین بیش از هنگ کنگ مریلند خواه فرماندار که انتقاد ناروا می گوید: او با توجه به 2024 ریاست جمهوری اجرا کمونیست چین تغییر نمی دهد تا زمانی که خود مردم و تقاضای آن بیشتر (D-Md.), و سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsCoronavirus مذاکرات شکست مذاکرات وحدت Planned Parenthood راه اندازی شش رقم مبارزات انتخاباتی آگهی انفجار آسیب پذیر اوباما COVID-19 لایحه سنا GOP پست M سه ماهه حمل و نقل به عنوان نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه بیشتر (R-مین), lambasted بسته بیش از اخراج از آژانس سر.

اما بسته است و با توجه به سکوت در درمان بسیاری از منتقدان خود را به عنوان به خوبی به عنوان دارندگان ویزای در آمريکا دریافت کرده اند که هیچ تایید بر وضعیت خود را پس از نزدیک به یک ماه از ثابت درخواست به USAGM مدیریت.

اقدام آمريکا مدیر Elez Biberaj روز جمعه نوشت یک ایمیل به آژانس کارکنان بنحوی او را دریافت کرده است هیچ کلمه ای از USAGM مدیریت در تمدید ویزا.

“من می خواهم شما بدانید که ما به طور منظم به روز رسانی و اطلاع رسانی USAGM رهبری در جام الزامات لازم برای پیشبرد ماموریت ما و بحرانی مهلت و اولویت های, به ویژه کسانی که در مورد مسائل مربوط به ویزا و اهمیت ادامه خدمات ما با استعداد دارندگان ویزای” نوشت Biberaj.

“ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که USAGM رهبری را درک نقش حیاتی که هر فردی نقش در تولید بی بی محتوا و حمایت از ماموریت ما است. هنگامی که ما دریافت USAGM ارشاد در این مسائل ما به شما ارائه خواهد شد با به روز رسانی,” او اضافه شده است.

“در این ایمیل چه نوشته شده بین خطوط است که بسته است و نه دادن دستورالعمل” گفت: سگبیا.

برای ونزوئلا 360, که به معنی عدم قطعیت در برنامه نویسی آن و در ماموریت خود را برای ارائه یکی از آخرین منابع رایگان اطلاعات بی طرفانه در کشور است که به طور معمول سرکوب آزادی مطبوعات است.

فردا اطلاعات است که به ویژه مهم برای مستقل رسانه های دیجیتال سازمان است که می تواند با استفاده از ونزوئلا 360 بخش رایگان و نمی توانیم به خرید محتوا از بخش خصوصی اجرا اخبار سیم.

و مقامات دولت ایالات متحده به طور معمول به نظر می رسد در ارائه یکی از معدود باقی مانده خطوط ارتباطی بین سیاستگذاران در واشنگتن و افراد در ونزوئلا.

نشان می دهد برای اولین بار پخش در ماه سپتامبر ویژه ایالات متحده فرستاده ویژه ونزوئلا الیوت آبرامز, Rep. ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartBottom خط خانه ایران قانونگذار تست مثبت برای COVID-19 پلوسی می پرسد خانه صندلی به اجرای اجباری ماسک-پوشیدن در طول جلسات بیشتر (R-Fla.) و از سوی دیگر ، رابرت منندزرابرت (باب) MenendezBottom خط کخ-حمایت گروه خواستار سنا به مخالفت با ‘کمک مالی از کشورهای در تبلیغات جدید توماس کین برنده مذاکرات اولیه را در Rep. تام نگه داشته بیشتر (D-N. J.).

آن را نیز به طور مداوم ویژه بالا صدای در ونزوئلا مانند بهداشت ، ریک اسکات (R-Fla.) و آمریکا هیسپانیک پارلمانی رئیس Rep. جقوین کاسترو (D-Texas.)

“صدای امریکا ما کمک می کند تا درک مردم در سراسر جهان و کمک به مردم در سراسر جهان درک ایالات متحده گفت:” کاسترو است که معاون رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. “من نگران هستم که اگر بین المللی روزنامه نگاران مجبور به بازگشت به کشورهای خود آنها می تواند به صورت جدی قصاص مستقل خود را گزارش.

“هیچ دلیل خوبی به خطر خبرنگاران زندگی با در نظر گرفتن دور ویزای خود را در وسط یک بیماری همه گیر,” او اضافه شده است. “من مصرانه از مایکل بسته و آمریکا برای رسانه های جهانی برای تمدید ویزای خود را به طوری که آنها می توانید در ادامه حیاتی خود کار می کنند.”

گذشته از خطرات بالقوه بازگشت به کشور با رژیم های سرکوبگر برخی از فردا روزنامه نگاران ممکن است قادر به ترک این کشور اگر خود را ویزا منقضی شده به عنوان مرز در سراسر جهان باقی می ماند بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

و بسته حرکت نگرانی در میان برخی از فردا روزنامه نگاران که از نظر قانونی موظف فایروال سیاسی بین انتصاب و آژانس محتوا می تواند رنده دور از طریق غیر مستقیم فشار بر خبرنگاران خود را.

سگوویا, ترین, ارشد فردا زبان اسپانیایی خبرنگار کار کرده برای انواع خصوصی, اخبار سازمان های, و همچنین برای روسیه و فرانسه پخش.

“من را دیده اند هرگز چیزی به عنوان بد به عنوان آنچه که انجام می شود به فردا در ایالات متحده در این کشور از آزادی” او گفت:. “در پایان روز, ما عاشق این کشور است که به همین دلیل ما اینجا هستیم و آن را غم انگیز را ببینید که چگونه آمریکایی ها در حال رفتن به از دست دادن پخش عمومی سزاوار آنها به عنوان شهروندان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de