ایالات متحده آمریکا:
خرده فروشی در ایالات متحده با صعود یک جامد 7.5% در ماه ژوئن نشانه آن است که اقتصاد شفا بود درست قبل از اینکه عفونت از coronavirus مشخصی دوباره و کشیده پایین امید به بهبودی پایدار.

اداره آمار گزارش روز شنبه که خرده فروشی در حال 1.1 درصد بالاتر از سطح خود را از یک سال پیش پس از یک شیرجه رفتن در مارس و آوریل بود و افست با مناسب و معقول دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه و ژوئن. اما هر گونه سود ممکن است در کوتاه مدت به عنوان عفونت شروع به افزایش نسبت به پایان ماه ژوئن.

“در حالی که امروز گزارش می دهد توهم بی باک هزینه های مصرف کننده پرخرج, واقعیت این است که بیشتر جدی: مصرف کنندگان به طور فزاینده ای ترس در میان جدید خوشه در COVID-19 موارد و بلندی صخره مالی” گفت: لیدیا Boussour ارشد ما اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

این گزارش نشان می دهد که چگونه خریداران و کسب و کار در حال تنظیم به زندگی در یک بیماری همه گیر در حال تغییر عادات خود را به امید توقف یک بیماری است که می تواند به سرعت عود و انتقام مالی ویران کردن.

میله های زندان در تگزاس توقیف دوباره در پایان ماه گذشته به عنوان عفونت رسید که در دولت است. پنسیلوانیا در این هفته دستور داد که رستوران می توانید تنها صندلی 25 درصد از مشتریان بالقوه خود را.

فاصله کول و فروشگاه های دیگر در حال خروج لباس فرسوده در رختکن از فروش طبقه برای چند روز به عنوان یک اقدام احتیاطی حرکت می کند. اضافه کردن به این همه فشار نشانه هایی است که بهبود در هزینه های مصرف کننده شروع به غرفه در پایان ماه گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل از کارت های اعتباری توسط بانک جی پی مورگان چیس.

“من گمان متوسط عقب نشینی ما در دیده ما کارت هزینه های داده ها از اواخر ماه ژوئن رانده است نگرانی در مورد تجدید حیات COVID-19” گفت: Jesse ادگورتون یک اقتصاددان با بانک.

ژوئن خرده فروشی اعداد نشان پیچیده ماهیت نامشخص بازیابی.

غیر-فروش فروشگاه — که شامل خرید آنلاین — سقوط 2.4% در ماه گذشته اما 23.5 درصد بالاتر از یک سال پیش. هزینه های خود را در رستوران ها و کافه ها شروع به پریدن کرد و 20% در ماه گذشته اما هنوز هم پایین 26.3% از سال گذشته است. فروش در clothiers بیش از دو برابر شده بین ماه مه و ژوئن و در عین حال آنها سقوط 23.2% از یک سال پیش.

خریداران پاسخ داده اند با تغییر هزینه های خود را و نه تنها به خرده فروشان آنلاین است. فروش در فروشگاه های مواد ساختمان بودند تا 17.3 درصد در سال است. فروشگاه کالاهای ورزشی و ساز کتاب ها و سرگرمی دسته بندی ها برخوردار بوده اند سالانه رشد 20.6 درصد. خرید در مزارع افزایش یافته است 11.7% بیش از سال گذشته است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de