ما سوابق بیش از 1000 روزانه coronavirus مرگ و میر برای اولین بار در ماه جولای

ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه گزارش داد بیش از 1000 جدید روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 برای اولین بار در ماه جولای به عنوان ویروس همچنان در حال افزایش در سراسر کشور است.

در حالی که نزدیک به بالا از 2,752 مجموعه در 15 آوریل در اوج این بیماری همه گیر در ایالت نیویورک و شمال شرقی 1,029 مرگ و میر گزارش روز سه شنبه تأکید چالش همه گیر هنوز ارائه به صورت متحده است.

نوادا, اورگان و تنسی همه گزارش یک رکورد جدید برای یک روز, مرگ و میر, به گزارش نیویورک تایمز در پایگاه داده. سنبله از ویروس در سراسر کشور موجب شده است تا هفت روز به طور متوسط روزانه جدید مرگ و میر به افزایش از 475 در اوایل ماه جولای به 786 روز دوشنبه.

تبلیغات

به غیر از دو بار در اواخر ماه ژوئن هنگامی که ایالت نیویورک و نیوجرسی گزارش تعداد زیادی از مرگ و میر ناشی از ناشناخته تاریخ سه شنبه نخستین بار است که ایالات متحده در حال پیشی گرفتن از 1 ، 000 مرگ و میر در یک روز از ماه ژوئن 9, با توجه به داده ها از بار.

همچنین در روز سه شنبه نزدیک به 60,000 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در زیر این هفت روز به طور متوسط از 66,432. رکورد جدید روزانه موارد تعیین شد پنج شنبه گذشته هنگامی که بیش از 75 ، 000 مورد جدید ثبت شد.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDHS گسترش اقتدار پرسنل به جمع آوری اطلاعات در مورد افراد و تهدید آثار تاریخی: گزارش ایران سیگنال های صدای شیپور حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در جمهوری coronavirus لایحه در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به پایین در پورتلند در دیگر شهرهای بزرگ بیشتر هشدار داد روز شنبه در میان موج در موارد, در بخش هایی از کشور که شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا را “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در حالی که خواندن از آماده اظهارات کاخ سفید در اولین coronavirus متمرکز جلسه در نزدیک به سه ماه.

“چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است.”

رئیس جمهور گفت آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را در حالی که همچنین ترغیب افراد جوان برای جلوگیری از میله برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>