ما بانک ها را کنار بگذارند میلیاردها دلار نیروبخش برای اقتصادی کردن درد

با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و بسیاری از کسب و کار تعطیل و یا عامل تحت محدودیت با توجه به coronavirus سه ملت بزرگترین بانک ها را کنار بگذارند نزدیک به 30 میلیارد دلار در سه ماهه دوم به پوشش بالقوه وام های بد است که خوب بودند و تنها چند ماه پیش.

نتایج حاصل از جی پی مورگان چیس ولز فارگو و سیتی گروپ در سه شنبه پیشنهاد شاید گسترده ترین نگاه اجمالی و در عین حال به چگونه به شدت همه گیر است و تأثیر سلامت مالی از مصرف کنندگان آمریکایی و کسب و کار. مدیران بانک در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران و خبرنگاران گفت: آنها دست کم گرفت چه مدت این بیماری همه گیر خواهد گذشته و اثرات آن بر اقتصاد به طور کلی.

تا حد زیادی به لطف بودجه در کنار مجموعه ای از وام های بد جی پی مورگان سود نصف کاهش یافت و در آوریل-ژوئن سه ماهه سیتی گروپ را غرق در حدود 70% و ولز فارگو گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن پس از بحران مالی سال 2008 است.

بازگشت در ماه آوریل این بحث در میان بسیاری از اقتصاددانان و تحلیلگران وال استریت این بود که اقتصاد ایالات متحده که قرار بود برای رفتن از طریق یک “V شکل” بازیابی: از خاموش شدن ناگهانی و اقامت در خانه دستور باعث می شود کار و کسب و کار ضرر و زیان اما پس از بازگشایی همه چیز را به سرعت به حالت عادی بازگشت.

که سناریو بازی کرده است ،

ما coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر در پنج ماه با عفونت هدف قرار دادن سوابق در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا باعث دولت و مقامات محلی به دوباره تعطیل کردن بخش هایی از اقتصاد خود را. تریلیون دلار در حمایت اقتصادی به تصویب رسید در ماه آوریل به نگه داشتن آمریکایی ها و کسب و کار شناور است که در حال حاضر بیشتر در حال اجرا است. افزایش بیکاری در خاتمه در پایان ماه مگر اینکه کنگره عمل می کند و در این مرحله بسیاری از مصرف کنندگان به سمت بالا از 90 روز گذشته به دلیل بدهی خواهد بود که در مجموعه اگر آن را برای دولت و بانک-حمایت تحمل برنامه های.

بانکداران در حال حاضر به نظر می رسد نیروبخش برای اقتصاد به خاطر تلاش در ماه های آینده. تلاش برای بازگشایی اقتصاد محلی در سراسر ایالات متحده کمک کرده به تعداد فزاینده ای از عفونت. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در روز دوشنبه کوچک پشت بسیاری از بازگشایی طرح به عنوان ویروس موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تمام افزایش است.

فدرال رزرو ماه گذشته گفت: ملت بزرگترین بانک به بند به صورت بالقوه دو شیب رکود با چیزهایی رو به وخامت بار دیگر بعد از این تابستان و پاییز.

“همه گیر شده گرفتن در اقتصاد ایالات متحده و آن را به نظر نمی آید مانند همه چیز بهتر خواهد شد تا زمانی که یک واکسن در دسترس است” گفت: Michael Corbat مدیر عامل شرکت سیتی گروپ در تماس با سرمایه گذاران است.

در تماس با خبرنگاران JPMorgan رئیس امور مالی جنیفر Piepszak گفت: این بانک در حال حاضر انتظار “بسیار طولانی رکود” از آنچه در آن پیش بینی در ماه آوریل است.

“با وجود برخی مثبت اخیر آمار اقتصاد کلان و قابل توجهی قاطع اقدام دولت ما هنوز هم چهره بسیار قطعیت در مورد مسیر آینده اقتصاد” جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon گفت: در یک بیانیه آماده.

در سه ماهه دوم, نتایج, جی پی مورگان گفت: آن را کنار بگذارند $10.5 میلیارد دلار برای پوشش بالقوه وام های بد است. که در بالا از $8.3 میلیارد دلار در این بانک را کنار بگذارند و در زمانی که همه گیر شد و تنها فقط شروع به تاثیر اقتصاد ما است.

این وضعیت فقط به عنوان بد در سیتی گروپ و ولز فارگو. سیتی که به شدت در معرض در کارت های اعتباری خود را کنار بگذارند اضافی $7.9 میلیارد دلار برای پوشش بالقوه وام های بد است. ولز فارگو که نیست را کنار بگذارند به عنوان مقدار پول به عنوان همسالان خود در ماه آوریل تا به حال به بازی گرفتن این سه ماهه صرفنظر از 8.4 میلیارد دلار رسید برای پوشش بالقوه وام های بد است.

“ما از نظر طول و شدت رکود اقتصادی رو به وخامت گذاشته است قابل ملاحظه ای از مفروضات مورد استفاده در سه ماهه گذشته گفت:” ولز فارگو مدیر عامل شرکت چارلی Scharf درآمد این شرکت انتشار.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>