تا کشاورز پسر نمرات 98.2 در کلاس 12 را برای پیوستن به آمریکا در دانشگاه

لخیمپور خری:
پسر یک کشاورز در یک کنترل از راه دور, Uttar Pradesh ایجاد کرد به ثمر رساند تا 98.2 درصد در کلاس 12 امتحانات که هموار کرده است راه را برای ورود او به معتبر آیوی لیگ دانشگاه های آمریکا بورس کامل.

Anurag Tiwari که متعلق به Sarasan روستا در لخیمپور منطقه گفت: او را انتخاب کردم و به دانشگاه کورنل که در آن او خواهد بود به دنبال تحصیلات عالی در اقتصاد است.

18-year-old علوم انسانی دانشجو به ثمر رساند 95 علائم در ریاضیات 97 در زبان انگلیسی 99 در علوم سیاسی و 100 هر دو در تاریخ و اقتصاد به عنوان در هر آزمون نتایج اعلام شده توسط هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در روز دوشنبه.

برجسته کلاس نتایج 12 ها فقط راه را برای “کرنل رویا” از پسر که به ثمر رساند 1,370 علائم در خود مدرسی ارزیابی آزمون (شنبه) به طور گسترده ای استفاده می شود برای پذیرش به عمده کالج در ایالات متحده در ماه دسامبر 2019.

“تبریک می گویم! پذیرش کمیته انتخاب در کالج هنر و علوم را تایید کرده است خود زود تصمیم گیری نرم افزار به دانشگاه کرنل برای پاییز سال 2020 است. من افتخار برای به اشتراک گذاشتن این خبر فوق العاده را با شما و به شما خوش آمد به کرنل جامعه” اظهار داشت: Jonathan R Burdick, معاون شهردار برای ثبت نام در نامه ای به Anurag در ماه دسامبر.

ورود او در حال حاضر بستگی دارد که چگونه به خوبی او انجام شده در برنامه امتحانات هیئت مدیره.

او همچنین با PTI نامه دیگری از تیم اول دانشگاه یا دانشکده است که به او پیشنهاد یک بورس تحصیلی کامل.

اما این سفر تا کنون شده است آسان نیست گفت: Anurag که تا به حال به حرکت به یک مدرسه مسکونی در سیتپور منطقه برای آموزش و پرورش به عنوان او با اشاره به ضعیف وضعیت مالی خانواده که شامل پدر و مادر Kamalpati Tewari و Sangeeta Tewari و سه خواهر بزرگتر یکی از آنها در حال حاضر ازدواج کرده است.

“پدر و مادر من در ابتدا تمایلی به ارسال من به سیتپور. پدر من یک کشاورز و مادرش خانه ساز. آنها فکر می کردند اگر من از بین برود برای مطالعات من ممکن است بازگشت به کشاورزی است. اما خواهر من آنها را متقاعد به من اجازه می دهد به مطالعه” Anurag که مورد مطالعه در VidyaGyan رهبری آکادمی اجرا شده توسط شیو ندار بنیاد در سیتپور گفت.

“در حال حاضر همه آنها شاد و افتخار من” روستای lad گفت: در زبان انگلیسی.

خواسته خود را در مورد تسلط به زبان انگلیسی Anurag گفت: این اتفاق پس از کلاس 6 هنگامی که او پیوست و او در زمان مدرسه و به سختی صحبت به زبان مادری خود ایجاد کرد.

“برای اولین بار دو سال در اینجا من به سختی می تواند انگلیسی صحبت می کنند. اما من تا به حال سعی کردم و می توانم درک کنم اگر کسی صحبت کرد. آن است که تنها در حال حاضر که من بدست مسلط اما من هنوز در تلاش برای بهبود آن,” او گفت:.

بر اساس این ایده از تحصیل در خارج از کشور Anurag گفت: او همیشه تمایل به سمت علوم انسانی و هنرهای لیبرال است. بعد از کلاس 10, او تصمیم گرفتند علوم انسانی جریان در برابر توصیه های بسیاری که برخی از آنها سوال خود را انتخاب و پیشنهاد های سنتی صفات – علم و تجارت.

“در نهایت من معلمان و مشاوران در دهلی توصیه من می توانید سعی کنید برای کالج آیوی لیگ اگر من آرزو به دنبال هنرهای لیبرال است. مختلفی وجود دارد که در کالج های خوب در کشور ما اما حتی کسانی که در خارج از کشور می توانند بر اساس اولویت من برای مطالعات. بنابراین من اعمال شده به دانشگاه کرنل و در زمان SAT,” او گفت:.

پسر گفت او رفته اند به دانشگاه کرنل در ماه اوت اما با توجه به خاص سفر و محدودیت های ویزا که بعید است در حال حاضر و انتظار به زمین وجود دارد و تنها در فوریه 2021.

“من امیدوار به مطالعه اقتصاد به عنوان یک موضوع مهم و ریاضیات به عنوان جزئی و همچنین دنبال پس از فارغ التحصیلی فقط در خارج از کشور و در نهایت تصمیم می گیرید اگر من می توانید به تجزیه و تحلیل داده ها.

“اما پس از اتمام تحصیل و به دست آوردن برخی از تجربه کاری من قطعا می خواهید به بازگشت به هند به کار در اینجا و همچنین کمک در بخش آموزش و پرورش,” او گفت:.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>