لندن:
دولت انگلستان در روز دوشنبه به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد ترتیبات با هنگ کنگ بلافاصله و به طور نامحدود در میان افزایش تنش ها با چین بیش از یک جدید قانون بحث برانگیز پکن اعمال شده در این مستعمره سابق بریتانیا.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: مجلس عوام که جدید امنیت ملی قانون تا به حال به طور قابل توجهی تغییر فرضیات کلیدی زیر بنای استرداد پیمان ترتیبات با هنگ کنگ.

او گفت بریتانیا بود به خصوص در مورد مقالات 55 تا 59 از قانون جدید امنیتی که به سرزمین اصلی مقامات چینی توانایی به فرض صلاحیت این دادگاه ها بیش از موارد خاص و سعی کنید این موارد را در سرزمین اصلی چین به دادگاه.

“امنیت ملی ارائه نمی دهد حقوقی یا قضایی پادمان در چنین مواردی و من نیز در مورد پتانسیل رسیدن اضافی ارضی مقررات. بنابراین من باید مشورت با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و دولت تصمیم گرفته است به حالت تعلیق معاهده استرداد بلافاصله و به طور نامحدود” گفت: Raab در مجلس بیانیه.

“من همچنین باید بگویم که ما نمی خواهد در نظر دوباره فعال شدن آن ترتیبات مگر اینکه و تا زمانی که روشن و قوی پادمان است که قادر به جلوگیری از استرداد از انگلستان در حال سوء استفاده تحت امنیت ملی, قانون,” او گفت:.

برجسته “قابل توجه عدم قطعیت” در مورد راه های که در آن جدید امنیت ملی قانون به اجرا گذاشته خواهد شد وزیر زده احتیاطی توجه داشته باشید: “پادشاهی متحده است. و تمام جهان است.”

آخرین حرکت به پیروی از بریتانیا ارائه حقوق اقامت و یک مسیر به شهروندی بریتانیا به حدود 3 میلیون دلار هنگ Kongers در پاسخ به قانون را اعمال.

پکن اصرار آن متعهد به رعایت قوانین بین المللی و وعده داده است “مصمم پاسخ” اگر بریتانیا خارج از استرداد ترتیبات.

استرداد پیمان بدان معنی است که اگر کسی در هنگ کنگ مشکوک است از یک جرم و جنایت در انگلستان و سپس مقامات انگلیسی می توانید بپرسید هنگ کنگ به دست آنها را بیش از به صورت عدالت – و بالعکس.

انگلستان از ترس ترتیب که شده است در محل برای بیش از 30 سال – می توانید ببینید که هر کسی آن را extradites به هنگ کنگ فرستاده می شود به چین است.

نخست وزیر بوریس جانسون قبلا تایید کرد که انگلستان بود “نگرانی” در قانون جدید, و آن را تا به حال به فکر می کنم در مورد حقوق مردم در هنگ کنگ برای شرکت در فرایندهای دموکراتیک.

“یک تعادل وجود دارد در اینجا. من قصد ندارم به تحت فشار قرار دادند به یک موقعیت تبدیل شدن به یک زانو حرکت تند و سریع Sinophobe در هر مسئله فردی است که به طور خودکار ضد چین” او گفت:.

“ما باید به کالیبره رویکرد است. ما قصد داریم به سختی می شود در برخی از چیزهایی است اما ما قصد داریم به ادامه تعامل” او گفت:.

انگلستان دست هنگ کنگ به چین در سال 1997 به عنوان بخشی از یک توافق امضا شده در آن زمان برخوردار از آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی است. اما روابط سیاسی و اقتصادی بین بریتانیا و چین را تیره و تار شدن در ماه های اخیر پس از اعمال نرخ جدید قانون بحث انگیز است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im