دو هفته پس از تشخیص رئیس جمهوری برزیل می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19

برازیلیا: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید بر پایه چهارم آزمون پس او گفت: جولای 7 که او تا به حال ویروس.

“صبح همگی بخیر” Bolsonaro نوشت: در Facebook پس از گزارش که تست شد و “منفی”.

65 ساله و رهبر نمی گویند زمانی که او در آزمون جدید. روز چهارشنبه او تا به حال آزمایش مثبت برای بار سوم.

Bolsonaro نیز ارسال شده یک عکس از خود با یک جعبه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین اگر چه آن ثابت نشده است موثر در برابر ویروس.

در حال حاضر که Bolsonaro روشن است این ویروس از او انتظار می رود به بازگشت به mingling در جمعیت به عنوان او استفاده می شود به قبل از تشخیص. او تا به حال بسیاری از تعطیلات آخر هفته از زمان شروع این بیماری همه گیر در مجاورت نزدیک به حامیان گاهی اوقات بدون پوشیدن ماسک.

در روز پنج شنبه او عکس بدون ماسک در حالی که صحبت کردن به برخی از روب در باغ محل اقامت ریاست جمهوری.

برزیل, امریکا بزرگترین کشور یکی از شیوع را epicentres.

با توجه به دولت برزیل در روز جمعه وجود دارد 85,238 تایید مرگ با توجه به جدید کروناویروس. این کشور دارای 2,343,366 موارد تایید شده. اعداد حقیقی هستند که بالاتر است.

روز دوشنبه دو وزیر در کابینه رئیس جمهور برزیل گفت: آنها باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس: 65 سال وزیر از تابعیت عقیق Lorenzoni و میلتون Ribeiro 62 ساله وزیر آموزش و پرورش.

Bolsonaro دولت در هفته گذشته به اتمام دو ماه بدون وزیر بهداشت.

موقت وزیر, General ادواردو Pazuello که تا به حال هیچ تجربه ای در این زمینه قبل از مارس است رو فشار به ترک این کار است. وی پس از سلف خود یک پزشک و سلامت care, مشاور ترک در اعتراض به Bolsonaro حمایت برای استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين مربوط به مواد مخدر به عنوان یک درمان برای COVID-19.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>