دو فلوریدا شهرداران اصرار ساکنان به پوشیدن ماسک در خانه

“من می خواهم بگویم ما ساکنان — و این است که داوطلبانه این چیزی است که ما می توانیم حکم — که آنها باید در نظر بگیرید به خصوص اگر آنها یک multigenerational خانواده با پوشیدن ماسک در داخل خانه در زمان خود multigenerational ساکنان و همچنین احترام اجتماعی فاصله زمانی که آنها در خانه” سوارز به خبرنگاران گفت:.

“از آنجا که ما چنین سطح بالایی از رای مثبت در اینجا در میامی-Dade, شما همچنین نیاز به شروع به فکر کردن در مورد حفظ فاصله نیز از عزیزان خود را در حالی که” Gimenez گفت. “بله, من می دانم که این یک فداکاری است, اما انجام این کار به دلیل, دوباره, فقط به خاطر آن خود را پسر یا دختر خود یا پسر عموی خود را و یا خود مادر یا پدر خود را معنا نیست که آنها لازم نیست که [COVID-19].”

با افزایش این بیماری همه گیر کوروناویروس فلوریدا به سرعت تبدیل به یکی از این فاصله از این ویروس در کشور; میامی-Dade شده است یکی از سخت ترین ضربه شهرستانهای استان است.

شهرستان گزارش شده بیش از 2,700 موارد جدید پنج شنبه, آوردن مجموع آن تعداد موارد در این بیماری همه گیر به حدود 100,000.

فلوریدا به طور کلی تا به حال یکی دیگر از ترسناک روز پنج شنبه گزارش 10,273 موارد جدید و 173 مرگ یک رکورد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>