رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه پنبه به نام برای اظهارات برده داری در انتقاد از 1619 پروژه کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ تر‘s وکلا گفت: یک دادگاه فدرال در روز دوشنبه که در شهر نیویورک دادستان احضاریه برای او اظهارنامه مالیاتی “به مقدار آزار و اذیت از رئیس جمهور” در قانونی جدید در برابر چالش کاوشگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال در اصلاح طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه که دادستان منطقه منهتن دفتر تجاوز قدرت خود به دنبال هشت سال به ارزش اظهارنامه مالیاتی و سوابق مالی از رئیس جمهور شرکت حسابداری.

“این یک درخواست ساده به نقد و بررسی کسب و کار خاص انتقال آن است overreaching تقاضا طراحی شده را انتخاب کنید به غیر از رئیس جمهور و هر یک مربوط به نهاد از داخل بدون توجه به محدودیت جغرافیایی از منطقه دادستان حوزه قضایی و یا دامنه هیئت منصفه در تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی نوشت: در شکایت جدید.

تبلیغات

شکایت می آید پس از دیوان عالی کشور در یک 7-2 تصمیم این ماه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال که رئیس جمهور دارای مصونیت مطلق به نوع محلی تحقیقات جنایی كودكان ونوجوانان توسط دادستان منطقه منهتن سایرس ونس.

اما دادگاه اکثریت گفت که رئیس جمهور می تواند از دیگر چالش های قانونی به احضاریه و یا “فایده خود را از همان حمایت های در دسترس برای هر شهروند دیگر از جمله حق برای به چالش کشیدن حکم در هر زمینه مجاز توسط قانون دولت که معمولا شامل ایمان بد و بی بار و یا وسعت است.”

رئیس جمهور قانونی تیم در حال حاضر مصرف دیوان عالی کشور را نشانه استدلال در دادگاه منطقه ای فدرال در منهتن که دادستان منطقه احضاریه تقریبا یکسان هستند به آنهایی که صادر شده توسط کمیته های کنگره بررسی رئيس جمهور.

“این پیش نویس توسط کنگره ظاهرا به بررسی مسائل مربوط به نگرانی ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا نوشت. “به عبارت دیگر وکیل منطقه صادر grand-هیئت منصفه حکم او می دانست این بود overbroad و به دنبال بی ربط پرونده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im