رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpKanye غرب می گوید: Harriet Tubman “هرگز در واقع رهایی بردگان’ در تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن-افغانستان مقابله می گذرد کلید مهلت اما صلح گریزان ایران فرمانداران در سخت ترین ضربه متحده تقسیم بیش از COVID-19 پاسخ بیشتر در دوشنبه توییتی برای اولین بار یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک و توصیف عمل به عنوان یک وطن پرست عمل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد از ظهر دوشنبه با اشاره به کروناویروس که رئیس جمهور به طور منظم امتیاز سرچشمه در ووهان چین.

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!,” او اضافه شده است.

تبلیغات

 

مغلوب ساختن پیشی جستن برای ماه برابر با پوشیدن ماسک در قبل از پوشیدن یک در طول یک سفر به والتر رید کمتر از دو هفته پیش. تصویر توییتی توسط رئیس جمهور در روز دوشنبه گرفته شد که در طول سفر را نشان می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن ماسک تزئین شده با مهر ریاست جمهوری.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مارس توصیه می شود آمریکایی ها پوشیدن چهره و پوشش به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. اما بحث بر سر پوشیدن یک ماسک و اینکه آیا دولت باید دستور که آمریکایی ها انجام شده است خدشه دار با تعصب.

تبلیغات

که شروع به تغییر در هفته های اخیر ، در حالی که برخی از جمهوری خواهان همچنان به امتناع از پوشیدن ماسک دیگران را به نظر می رسد در پوشیدن پوشش صورت و اصرار دیگران برای انجام همان جمله بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpGraham در عبور از لوئیس: “او زندگی می کردند یک متعاقب زندگی” اولین بانوی خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, Melania Trump نوشته های تصویری از خودش با پوشیدن ماسک در طول توقف در مرکز زنان بیشتر و معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence علائم مرگ جان لوییس: ‘ممکن است خود را به عنوان مثال تا کنون الهام بخش’ تپه انتخاباتی گزارش: طبخ شیفت 20 خانه نژادها نسبت به دموکرات ها خصوصی کاخ سفید سند می گوید: در شهرستانهای ‘red منطقه’ باید بارها و ورزشگاه بیشتر. دیگر جمهوری خواهان و محافظه کار و شخصیت های رسانه ای نیز ترویج استفاده از ماسک در هفته های اخیر و برخی به صراحت خواست تهمت به پوشیدن یک به منظور تنظیم یک مثال است.

تعدادی از فرمانداران – از جمله یک لیست در حال رشد از توافق رهبران دولت – موظف اند با استفاده از ماسک در اماکن عمومی به منظور رسیدگی اخیر موج در coronavirus موارد هر چند برخی مانند گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) را به مخالفت با ماسک سفارشات رفته و تا آنجا که منع شهرستانها از اعمال خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز را , کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceTrump در مورد اینکه آیا او را قبول نتایج انتخابات در ماه نوامبر: “من باید برای دیدن’ تهمت مسخره فشار برای تغییر نام فورت براگ: ‘ما قصد داریم به نام آن پس از Rev. Al Sharpton?’ برخی از جمهوری خواهان حفاری در برابر دستور ماسک به اجماع دو حزبی در حمایت بیشتر رشد می کند که او نمی خواهد مسئله ملی دستور نیاز آمریکایی ها به سایش پوشش صورت.

“من می خواهم مردم به آزادی خاصی و من باور نمی کنم که در هیچ” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفته است که پخش “فاکس نیوز یکشنبه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im