رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید او خواهد بود و راحت ارسال و پسر و نوه به مدرسه در فرد کارگر کافه تریا در کاخ سفید در زمینه تست مثبت برای COVID-19: گزارش های جمهوری خواهان برای شروع کشف حجاب coronavirus بسته پنج شنبه بیشتر در روز پنج شنبه گفت که در نظر اعطای عفو برای افراد دخیل در سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: نیوهمپشایر fallout بیشتر‘s بررسی است.

“من بسیاری از افراد مختلف است. آنها درمان شده بسیار ناعادلانه و من فکر می کنم من احتمالا بله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean HannitySean Patrick HannityComey به انتشار کتاب دوم, ‘صرفه جویی در عدالت: حقیقت شفافیت و اعتماد” در ژانویه مطبوعات: مغلوب ساختن پیشی جستن implodes در “فاکس نیوز یکشنبه’ طرح دعوی در دادگاه متهم سابق فاکس میزبان اد هنری از تجاوز بیشتر در فاکس نیوز.

رئیس جمهور را ارائه نمی شود اما چند تهمت همکاران مجرم یا محکوم شدند به عنوان بخشی از مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

تبلیغات

رئیس جمهور سابق و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و سابق کمپین دستیار جورج پاپادوپاولوسجورج Demetrios PapadopoulosNew FBI سند تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مورد بررسی قرار گرفت و بدون توجیه خواهان شخم زدن جلو با روسیه ریشه پروب AG بار فقط نشان داد که همه چیز در مورد زشت برای روسیه تبانی تیم بیشتر التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است. پاپادوپاولوس خدمت 14 روز در زندان در حالی که وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن اتهام فلین در یک مورد باقی می ماند که در شار.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafortپل جان ManafortGraham منتشر شده به تازگی اسناد محرمانه در روسیه کاوشگر تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – ماسک حکم محدودیت صادر شده به عنوان COVID-19 اسپرد بالا مولر دادستان: ‘ما می تواند انجام داده اند بیشتر در روسیه بررسی بیشتر است خدمت از زندان و پس از او به اعدام محکوم و به اتهام تقلب مالیاتی و تقلب در بانک.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم کاردانی راجر سنگراجر Jason StoneMore بیش از دو دوجین DC نوار اعضای اصرار انضباطی پروب AG Barr کلینتون: مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو قدرت به “shut up راجر سنگ’ Trump Jr در چنی: ‘ما در حال حاضر یکی از میت رامنی ما لازم نیست دیگر” بیشتر در اوایل این ماه قبل از او بود با توجه به گزارش به زندان اما او نمی اعطای عفو کامل.

رئیس جمهور در صحبت ظهر در Hannity را نشان می دهد در مورد خرید اینترنتی از مولر را بررسی گمانه زنی ها در مورد زمانی که ایالات متحده وکیل جان دورهامجان DurhamTrump می گوید اوباما ممکن است مرتکب خیانت تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – پس از خشن در هفته می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن جستن به عقب ؟ Barr: ‘پیشرفت’ به احتمال زیاد در دورهام تحقیقات در این تابستان بیشتر‘s یافته در ریشه که کاوشگر منتشر خواهد شد. دادستان کل ویلیام برلایحه BarrHillicon دره: توییتر ممنوعیت هزاران QAnon حساب | حمایت هر دو حزب رشد می کند برای انتخابات بودجه در سنا محرک لایحه | سنا کمیته پیشرفت لایحه ممنوعیت Infinite از فدرال دستگاه Barr: فلوید مرگ شد ‘وحشتناک’ اما واکنش به آن شده است ‘شدید’ تهمت رمپ تا چین تنش با کنسولگری shutdown بیشتر قبلا گفته به انتظار تحولات در کاوشگر در این تابستان.

تبلیغات

رئیس جمهور تکرار خود بارها وضع اتهامات که رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaTrump پاسخ بایدن به اتهام نژادپرستی با مقایسه خود را به لینکلن هیل کمپین گزارش: بایدن اوباما دوباره برای اجتماعی فاصله گرفته مکالمه تهمت کمپین خم به گویا جنجال جدید در اسپانیایی تبلیغات بیشتر و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenGOP سوال که آیا نسبت ناروا را به چوب جدید کروناویروس رویکرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اضافی B به خانه سالمندان مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بایدن اتهام نژادپرستی با مقایسه خود را به لینکلن بیشتر جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود. او قبلا متهم به اوباما خیانت به یک اتهام است که نشده است.

“بسیاری از چیزهایی که آموخته شده است و آنچه رخ داده است یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسیده شد که اگر اوباما و بایدن باید به پاسخ برای نقش خود را در ریشه مولر را بررسی است. “دوباره هرگز نباید همیشه اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im