رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCivil حقوق افسانه Rep. John Lewis می میرد بایدن نتانیاهو در انتخابات روسیه دخالت پس از دریافت اطلاعاتی جلسات تگزاس مقامات مدارس ارائه گزینه ای را برای نگه آنلاین-تنها کلاس تا ماه نوامبر بیشتر در شنبه کاهش پرچم در کاخ سفید و ساختمان و پایگاه های نظامی به نیمی از کارکنان پس از مرگ نماد حقوق مدنی و دیرین کنگره تشکر. John LewisJohn LewisBill و هیلاری کلینتون در جان لوییس مرگ: “ما باید از دست یک غول’ پلوسی به یاد جان لوئیس به عنوان ‘تیتان’ که ‘شجاعت تبدیل ملت ما’ حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis می میرد بیشتر (D-Ga).

مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه اعلام کرد که که این عمل بود “علامت احترام به حافظه و دیرینه خدمات عمومی” لوئیس که در روز جمعه در سن 80.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اظهار نظر علنی در مرگ لوئیس کسی که با او ستیز رابطه در طول ریاست جمهوری خود.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور وارد در خصوصی گلف در Sterling, Va. روز شنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany با صدور بیانیه ای ستایش لوئیس میراث.

“Rep. John Lewis شد یک نماد جنبش حقوق مدنی و او برگ یک میراث پایدار است که هرگز فراموش نخواهد شد. ما نگه داشتن خانواده اش در نماز ما به عنوان ما به یاد داشته باشید تشکر. John Lewis’ باور نکردنی سهم کشور ما” McEnany توییتی.

در حال توسعه

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de