رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSeattle پلیس اعلام شورش در میان جریان تظاهرات در برزیل Bolsonaro می گوید او را آزمایش منفی برای coronavirus ریگان بنیاد می پرسد تهمت کمپین RNC برای جلوگیری از استفاده از رئیس جمهور سابق نام به جمع آوری پول بیشتر شدت انتقاد کرد و در ریاست جمهوری رونالد ریگان بنیاد و موسسه روز یکشنبه پس از یک گزارش که آن را درخواست کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جلوگیری از استفاده از رئیس جمهور سابق ریگان نام و تصویر در جمع آوری کمک های مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در یک صدای جیر جیر است که همچنین یک پست اشاره کرد که ریگان رئیس بنیاد فردریک Ryan جونیور ناشر و مدیر عامل شرکت واشنگتن پست. در صدای جیر جیر خود را تهمت نیز به فاکس نیوز بیش از نظرسنجی های اخیر که نشان داد او انتهایی جو بایدنجو BidenGOP سناتور فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی بایدن دهندگان می گویند کمپین ‘سرکوب اسپانیایی رای در فلوریدا mistreating کارکنان هریس دیده می شود به عنوان بایدن معاونت های مورد علاقه به عنوان clock کنه بیشترخود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب.

“بنابراین واشنگتن پست در حال اجرا است ریگان پایه و RINO پل رایانپل دیویس RyanThe یادداشت: trump’s گرفتن در ایران با شل به عنوان نظر سنجی نزول Ryan هشدار داد تهمت از دست دادن کلید رای دهندگان در ویسکانسین کشورهای دیگر: NYT خار رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT بیشتر است در هیئت مدیره از روباه است که وحشتناک است. ما برنده خواهد شد به هر حال حتی با ساختگی @FoxNews سرکوب سنجی (که شده است به طور جدی اشتباه برای 5 سال)!” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده است.

تبلیغات

توییت آمد و پس از ارسال اولین گزارش شده است که این پایه به نام به حال در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) برای جلوگیری از استفاده از ریگان نام و تصویر.

این سازمان درخواست خود را هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال با ارسال یک ایمیل برای درخواست کمک مالی از 45 دلار یا بیشتر را وارد کنید برای دریافت یک “نسخه محدود” مجموعه ای از دو طلا-سکه های رنگی که تا به حال تصاویری از مغلوب ساختن پیشی جستن و ریگان.

تبلیغات

ریگان بنیاد افسر ارشد بازاریابی ملیسا Giller هیل گفت: در روز شنبه که RNC استفاده کرده ریگان تصویر “بدون ما رضایت” با وجود پایه و اساس داشتن حقوق به آن است.

Michael stewart oates این RNC را مدیر ارتباطات گفت: این تپه که پایه و اساس بود “به تازگی میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده برای جمع آوری پول برای سازمان خود است و نه اعتراض به ما با استفاده از پرزیدنت ریگان را مثل قبل است.” اما او گفت: RNC متوقف خواهد شد “ایمیل جمع آوری کمک های مردمی این درخواست به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها با انتقاد فاکس نیوز, نظر سنجی, در هفته های اخیر است که نشان داده اند او را پشت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

هفته گذشته رادیو فردا نظر سنجی در بر داشت رئیس جمهور پشت بایدن با 9 درصد در میشیگان و 11 درصد در پنسیلوانیا است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده هر دو از کسانی متحده در سال 2016 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فاکس نیوز, نظر سنجی, نشان دادن او در پشت بایدن “جعلی” در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه” در هفته گذشته در مقایسه با آنها را به سال 2016 سنجی که اکثر پیش بینی او می خواهم از دست دادن کالج انتخاباتی و رای مردم.

تپه رسیده است به هر دو ریگان بنیاد و فاکس نیوز برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de