این تیم در حال ارسال به سیاتل شبیه به تیم های که در حال حاضر مستقر شده اند به پورتلند در تلاش برای تقویت اموال فدرال که آسیب دیده است توسط معترضین که تحت سلطه این شهر مرکز شهر منطقه از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در پایان ممکن است.

به طور رسمی فدرال افسران شناخته شده به عنوان یک واکنش خاص تیم و کار در ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی با توجه به بار.

“این CBP تیم خواهد بود در حالت آماده به کار در منطقه باید آنها را مورد نیاز” فدرال خدمات حفاظتی گفت: با توجه به فدرال اسکادران.

CBP سخنگو گفت که این تیم تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر این تظاهرات انتظار می رود این هفته در سیاتل تشدید به نقطه جوش.

شهردار جنی Durkan (D) گفت: این بار در مصاحبه ای که او تا به حال صحبت با وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگچاد WolfIllinois نماینده مجلس می گوید تهمت می خواهد به تحریک یک مسابقه جنگ 14 شهرداران درخواست فدرال برای جلوگیری از استقرار افسران به شهرستانها در پاسخ به اعتراضات سابق وزیر امنیت داخلی می گوید DHS به معنای ‘رئیس جمهور شخصی و شبه نظامی’ بیشتر در اوایل روز پنج شنبه. گرگ به او گفت که دولت نمی باید برنامه ای برای استقرار یک نیروی بزرگ از عوامل به شهر و نمی خواهد انجام این کار بدون برقراری ارتباط با او را برای اولین بار. Durkan گفت که آنها او تا به حال ساخته شده آگاه از ورودی فدرال تیم اما اشاره کرد که DHS می تواند با ساخت یک تمایز بین عوامل فعال و کسانی که در حالت آماده به کار. شهردار روشن ساخته است به گرگ که در سیاتل نمی نیاز به کمک فدرال افسران.

“هر گونه به کارگیری در اینجا به نظر من تضعیف ایمنی عمومی” Durkan مقاله گفت.

سخنگوی وزارت امنیت داخلی الکسی Woltornist گفت: بار است که فدرال حضور در سیاتل خواهد بود کوچکتر از آن است که در پورتلند.

“وجود دارد هیچ مقیاس بزرگ استقرار پرسنل به سیاتل در این زمان. به عنوان تهدید حکم هر مقیاس بزرگ با استفاده از اجرای قانون دارایی را شامل هماهنگی نزدیک با اجرای قانون محلی” Woltornist گفت. “وجود دارد هیچ دیگر شهرستانها در سراسر کشور که همان تهدید و عدم اجرای قانون محلی به عنوان حمایت از ما در حال تجربه در پورتلند.”

تبلیغات

فدرال افسران در پورتلند که شده است وجود دارد از اواخر ماه ژوئن را ناشی از خشم و انزجار در سراسر کشور. در خصوص رفتار از عوامل مطرح شده جدی حقوقی و قانون اساسی سوالات.

هر دو پورتلند شهردار تد ویلر (D) و اورگان دولتی کیت براون (D) را محکوم فدرال حضور. اعضای اورگان هیئت نمایندگان کنگره نوشت: به گرگ در هفته گذشته خواستار یک بررسی کامل از آنچه اتفاق افتاده است.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) به نام افسران “stormtroopers.”

هنوز رئیس جمهور است و در ادامه به پرتاب پشتیبانی کامل خود در پشت عوامل و گرگ.

روز دوشنبه گفت که او احتمالا می تواند ارسال مطلب فدرال افسران دیگر “دموکراتیک” شهرستانها گفت که این عوامل در پورتلند انجام شد “یک کار فوق العاده.”

“من قصد دارم به انجام چیزی است که من می توانم به شما بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنجا که ما در حال رفتن به اجازه دهید نیویورک و شیکاگو و دیترویت و فیلادلفیا و بالتیمور و همه از این — Oakland ظروف سرباز یا مسافر است.”

تپه رسیده به DHS برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de