مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای جلوگیری از میلیاردها دلار برای تماس با ردیابی های اضافی تست و دیگر coronavirus کاهش تلاش است که به طور بالقوه شامل می شود در کنگره بعدی coronavirus بسته امداد و مقامات درگیر در مذاکرات گفت: واشنگتن پست.

با توجه به پست منابع دولت نیز در تلاش برای مسدود کردن میلیاردها دلار در بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که اوباما می خواهید به آژانس به عنوان آن را همچنان به نبرد COVID-19 در خط مقدم.

دولت همچنین می خواستم به میلیاردها دلار که به پنتاگون و وزارت امور خارجه اجازه می دهد تا آنها را برای مبارزه بهتر با این بیماری همه گیر هر دو در داخل و در سطح بین المللی ارسال گزارش.

تبلیغات

در حالی که مذاکرات, مایع, مقامات گفت: دولت موضع مزاحمت برخی نوروزی که می خواهند این پول را به ماندن در این لایحه است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMemo به میچ: لغو جمهوریخواه افزایش مالیات صنعت سفر خواستار هدفمند امداد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس چرا دکتر Fauci است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس بیشتر (R-Ky.) نشانه های این هفته است که جمهوری خواهان مجلس سنا’ نسخه جدید COVID-19 امداد بسته می شود پرده برداری کرد این هفته آینده به عنوان هر دو مجلس سنا و مجلس بازگشت به جلسه.

در حالی که آمریکا به تصویب یک بسته امداد در پایان ممکن است مک کانل روشن ساخته است که این لایحه به هیچ جا در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

به نظر نمی رسد که خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس سنا هستند در هر نقطه نزدیک به توافق بر بسته و هر گونه اصطکاک بین اوباما و کاخ سفید خواهد تنها گسترش است.

بعدی بالقوه coronavirus امداد لایحه می آید که ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با یک تجدید حیات COVID-19.

روز جمعه این کشور گزارش داد نزدیک به 76,000 مورد جدید از این ویروس یک رکورد و افزود: یکی دیگر از 70,831 در روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

تبلیغات

اما یک تعداد انگشت شماری از کشورها اجرا ماسک مورد نیاز برای ساکنان آن در حالی که در.

تقریبا 3.7 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس در ایالات متحده در گیر با حدود 140,000 مرگ و میر.

تپه رسیده از کاخ سفید برای نظر.

به روز شده در 6:34 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de