در Khetikhan یک روستای آرام در Uttarakhand زنان از صنعتگر NGO هیمالیا شکوفه بافتن موضوعات را rakhis. با هر همپوشانی از کلاف آنها استعاره اتصال سخت تر از اوراق قرضه از خواهر و برادر عشق است. در سراسر جغرافیایی superlatives از Kumaon هیمالیا است که در اطراف این روستا هستند و مردان از ارتش هند که نگهبان این مرز و که ممکن است این Rakshabandhan (اوت 3) پوشیدن برخی از این rakhis.

This Rakshabandhan, sponsor artisan-made rakhis for Indian Army personnel

این سازمان غیر دولتی است که بخشی از یک شبکه از 10 نفر دیگر از سراسر هند — سه در کوچ, دو, در, Tamil Nadu, بیشتر در Uttarakhand در Jharkhand و بنگلور و جمعی که سابقه Madhya Pradesh و اوتار پرادش — که بخشی از Habba ابتکار از بنگالور مبتنی بر Rang De آغاز شده با هدف پل زدن همدلی فاصله بین مشتریان و صنعتگران با اعتقاد به “صادق قیمت’. تاسیس در سال 2015 و در حال حاضر تامین اجتماعی آلفا ابتکار تاتا تراست Habba برنده Facebook هند نوآوری جایزه چالش میان دیگران و آن پلت فرم آنلاین بیش از 2 ، 000 مشتریان خرده فروشی.

‘تصدیق اوراق قرضه’

Ramakrishna, NK, 45, co-founder of Rang De, می گوید: بیش از تلفن از بنگالور “این است که ما برای اولین بار از اتصال با ارتش. ما تصور این ابتکار عمل سه هفته پیش زمانی که یکی از Uttarakhand سازمان های غیر دولتی رسیده درخواست ما برای کمک به آنها را به فروش 10,000 rakhis. ما می خواستیم برای بیان قدردانی ما را به سربازان و همچنین کمک به صنعتگران این که تلاش شده است به دلیل بیماری همه گیر. سنت rakshabandhan شامل تصدیق اوراق قرضه با یک یا دو برادر. در اینجا شهروندان دعوت به خرید هر تعداد از rakhis در ₹100 قطعه و افتخار ما همرزمان. ما در حال حاضر 1,00,000 rakhisفروش آن بهره مند خواهند شد 1,000 صنعتگران. هر یک از 10 سازمان های غیر دولتی کمک کرده شماره های مختلف. هر صنعتگر دریافت خواهد کرد ₹50 قطعه و باقی مانده را به سمت حمل و نقل, طراحی مواد و آموزش.”

This Rakshabandhan, sponsor artisan-made rakhis for Indian Army personnel

با جدول زمانی کوتاه بودن این rakhis در فروش آنلاین قبل از آن فروخته شده فرستاده و به چهار پایگاه ارتش در سراسر کشور است. “مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد آخر این هفته می گوید:” Ramakrishna, “همانطور که ما نیاز به زمان برای پاکسازی و کشتی rakhis. خریداران همچنین می توانید توجه داشته باشید از قدرشناسی اما نمی خواهد بود قادر به انتخاب rakhiاگر چه آنها یک ایمیل دریافت خواهید کرد و گفت آن رسیده است یک سرباز.”

این rakhis بازتابی از تنوع هندی handloom و دست-هنر و صنعت است. ساخته شده با منابع محلی مواد آنها نمایش رنگ های غنی کوچ سادگی از هیمالیا گل و هندسه پیچیده قبیله ای گلدوزی.

در شیل Paachar Thanda ایجاد کرد, 30 کیلومتر از تیرووننملی در تامیل نادو یک زن و شوهر جوان و پیشتاز Buriya یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار با Lambadi زنان است. نام حلقه-حلقه فرسوده توسط این زنان Buriya تمرکز گلدوزی سنت قبیله. ببو Naik که دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و همسرش, Priyanka راه اندازی سازمان های غیر دولتی در سال 2018 است. “ما با Lambadi زنان از دو روستا. ما در حال ساخت 2,000 rakhis. آنها را حدود 30 دقیقه را به یکی. ما چوب به رنگ که آینه میراث ما — قرمز و زرد و کرم و سبز و آبی روشن. نمونه های توزیع شده به زنانی که ایجاد این در خانه است. رنگ خود را انتخاب می گوید:” Naik.

This Rakshabandhan, sponsor artisan-made rakhis for Indian Army personnel

صفحه کمپین اتحاد پیام مانند “یک موضوع که حمل نماز از همه سرخپوستان از طرف من…” و همچنین اعداد است که نشان می دهد خیلی بیشتر به فروش می رسد برای کمک به صنعتگران این kickstart امرار معاش خود و افتخار سرباز این Rakshabandhan.

برای جزئیات بیشتر https://habba.org/rakhi تماس 080-41650037 و یا پست الکترونیکی support@habba.org

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im