“هر بار که می شنوم در مورد مددکاران اجتماعی با استفاده از قرص برای کمک به مردم خداحافظی به عزیزان خود و یا مدیران که رفته اند برای روز بدون خواب یک شب کامل را به مطمئن شوید که ما همچنان به انجام بهترین ما می توانیم در برابر این بیماری همه گیر من می دانم که من دقیقا جایی که من نیاز به در این لحظه می گوید:” سارا جوزف skills matter بیش از یک واتساپ تماس از نیویورک است. “در ارتفاع COVID-19 بحران ما تا به حال این فرصت را به نشان می دهد تا برای نیویورکی که نیاز به پشتیبانی می کند. ما بسیج را به عنوان یک شهر به آسانسور دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک نیاز و حق است.”

این کوچی دختر که با این نسخهها کار با نیویورک بهداشت+بیمارستان است مدیریت COVID-19 تست عملیات به عنوان بخشی از شهر نیویورک را تست و ردیابی برنامه آغاز شده توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio و راه اندازی در مه 8. نیویورک بهداشت + بیمارستان بزرگترین بیمارستان های عمومی سیستم در آمریکا با 11 بیمارستان و بیش از 60 درمانگاه در شبکه خود را.

سارا توضیح می دهد که او تا به حال بوده است, مدیریت عملیات برای نیویورک مراقبت برنامه پس قبل از همه گیر. “نیویورک مراقبت از 100 میلیون دلار بهداشتی دسترسی برنامه فراهم می کند که دسترسی به خدمات بهداشتی برای نیویورکی است که نمی توانیم بیمه و یا فاقد شرایط لازم برای بیمه با توجه به وضعیت مهاجرت. تمرکز این است که برای اتصال بيمار به اولیه و مراقبت های پیشگیرانه و تشویق مداوم حفظ سلامتی به جای تکیه بر اورژانس در زمان بحران. ”

وام کمک به دست

علاوه بر این, سارا نیز معاون سرب برای تست در نیویورک تست و ردیابی برنامه که شامل گسترده, تست, تماس, ردیابی و مراقبت از کسانی که به آن نیاز دارید. “از آنجا که راه اندازی در مه 8, ما راه اندازی بیش از 30 جدید تست سایت های مختلف در محلات و همچنین چندین کامیون های تلفن همراه است که ارائه COVID-19 تست.”

یک دانشجوی سابق لارنس مدرسه Lovedale سارا به پایان رسید او دیپلم بین المللی دیپلم در ماهیندرا ایران و جهان, کالج در پونا. او تحصيلات دانشگاهي خود را در مطالعات خود تحت فارغ التحصیلی در کالج Colby در ایالات متحده است. پس از فارغ التحصیلی در سال 2009 او کوتاه روی لئامت دادن با نقطه نظر یک بمبئی مستقر در سازمان غیر انتفاعی است که ومیزان بر ایجاد اتاق را برای نمایندگی از جوامع در رسانه, هنر و فرهنگ است. پس از او کارشناسی ارشد مدیریت دولتی در دانشگاه کرنل او در نیویورک دفتر شهردار قبل از پیوستن به نیویورک بهداشت+بیمارستان.

صحبت از پاسخ به COVID-19 در خانه اش در ایالت کرالا 33 ساله سارا می گوید: “من فکر می کنم کرالا شده است حق برگزار شد تا به عنوان یک مثال سریع و متفکر COVID-19 پاسخ. مادر من به من گفتن در مورد مناطق که به مناطق مختلف از مستند بسته به موارد جدید دولت ارائه جیره و سریع تماس با ردیابی تلاش به عنوان به زودی به عنوان کسی تست مثبت است. من شگفت زده و هیجان زده برای دیدن کرالا پاسخ و پایین مرگ و مير واقعا خرس عهد به دولت موفقیت در این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im