خالکوبی افراد پس از مستند

در اولین روز از باز کردن 1.0 به عنوان کشور پدید آمده از حدود سه ماه پس از Coronavirus ترساندن Karthik Bengre هیجان زده بود برای بازگشت به کار خود را در بنگلور-بر اساس Sculp تو استودیو. “قبلی دو یا سه روز ما صرف sanitising استودیو بنابراین من در رفت و با هیجان بسیار در مورد افتتاح می گوید:” هنرمند خال کوبی, که تا به حال صرف این مستند تمرین خود را در فرم هنری و نیز گرفته تا مجسمه سازی و نقاشی از آنجا که از زمان او تا به حال.

تنها مشتری برای روز یک زن جوان که خواست برای یک نام به خالکوبی بر روی دست او است.

“پس از جلسه من از او پرسید که چه اهمیت نام کرده بود. او گفت که او دوست دوران کودکی که می خواهم درگذشت COVID-19” او می گوید. آن را با احساسات مخلوط که او با دریافت این اطلاعات بدانم که آیا او با او بوده است اما همچنین درک آن است که یک لحظه به یاد ماندنی — بزرگداشت از زندگی و از زمانی که تمام دنیا متحد شد در جمعی سکون.

کسب و کار به شدت کاهش یافته است برای هنرمندان خال کوبی, چرا که مردم به طور ناگهانی بیش از حد آگاه در مورد سلامت و بهداشت و تو, هنر نزدیک است-تماس حرفه ای است. هنرمندان خود را مانند به محدود کردن مشتریان و Karthik تنها طول می کشد یک انتصاب در یک روز باز و بسته شدن این استودیو فقط برای آن است. بسیاری از را قبول نمی کند, پیاده روی, و در حالی که هنرمندان در مبارزه با کسب و کار جنبه — پرداخت اجاره قبوض برق, مالیات بر اموال — نیز وجود دارد یک حس کندی با مردم با دقت و با توجه به طرح ها و دلیل می خواهید یک امضا در وهله اول. “در واقع افراد بسیار با ملاحظه – آنها از ما بخواهید اگر ما در حال حاضر می گوید:” Karthik. یک مشتری حتی به نام به او بگویید که او در آینده به دریافت یک خال کوبی جدید و به بازپرداخت بخشی از لایحه او پاک نیست زودتر.

چرا در حال حاضر ؟

می گوید: Sujatha Srihari, از, استودیو, جید که شیوه در چنای “وجود دارد یک نوع ناامیدی مردم می خواهید برای انجام کاری. آنها قفل شده است در چنین مدت زمان طولانی و آن را تنها ماجراجویی آنها در حالی که برای.” یک نفر به او گفت که او هرگز تا به حال جرات و نه زمان “اما زمانی که این بیماری همه گیر اتفاق افتاده است, او تصور” ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. اجازه دهید من تیک این من لیست سطل.” Srihari شگفت زده شد زمانی که در یک هفته, او تا به حال هشت نفر به استودیو. او پزشکی خالکوبی بخش زنده کرده است با افراد مبتلا به ویتیلیگو امید بستن برای رنگدانه کار می کنند.

روز بعد از او می دانست که Vikas Malani که صاحب استودیو و شیوه در سراسر دهلی نو و بمبئی و لندن خود را باز کرده studio, Dinesh اتش رفت. او می گوید: “وقتی دیدم چه مدت سه ماه به حال انجام شده به ما و آنچه من فورچون 500 شرکت قرار بود از طریق من فکر کردم:” اجازه بدهید من فقط به انجام آنچه که من باید انجام دهید.’ این Coronavirus وضعیت تغییر نخواهد کرد.”

یک خودرو مهندس طراحی که زندگی و کار بین بمبئی و پونا دینش رو امضا در سراسر این شانه بازو و قسمتی از گردن و پشت. “آن را به تصویر می کشد کیهانی bang — این صحبت ها در مورد چگونه این سیاره تشکیل شد و چگونه آن را فزاینده از طریق فضا و زمان و زمین در حال ورود به آخرین مرحله ، همه چیز است که وجود داشته است به آرامی رفتن به انحلال.”

Nature-based themes, like this one, done by Sujatha Srihari in Chennai, have been popular after the Coronavirus lockdown

مبتنی بر طبیعت تم مثل این یکی انجام شده توسط Sujatha Srihari در چنای محبوب بوده است و پس از Coronavirus مستند | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این بحث از فلسفه چیزی است Vikas می یابد یک معامله بزرگ امروز نسبت به قبل از مستند. “قبل از مکالمات در مورد کار; در حال حاضر آن را در مورد خاطرات. وجود دارد مقدار زیادی از سفر نمادها مانند یک قطب نما, نقشه, ستاره های طبیعت — گل ها و حیوانات وحشی” او می گوید. خود را در صنعت نیز شاهد پوشش خالکوبی به عنوان روابط متلاشی بیش از این مستند. این را برخی از مهارت “و یا دیگری شما را تا پایان با یک پچ. “مردم شروع به ارزیابی مجدد زندگی – هیچ سمت چپ و راست به جلو یا عقب.”

اما در ابتدا, پاکسازی

اکثر استودیو استاندارد کروناویروس مربوط به پروتکل که مردم تقاضا — متوسط چک ، ماسک ، کفش را پوشش می دهد و دستکش; دوره sanitisation گاهی اوقات حتی در طول فرآیند به عنوان برخی از آثار هنری می تواند ساعت های زیادی. “ما شاهد درخواست مردم برای بزرگتر خالکوبی در حال حاضر به دلیل آنها می گوید:” Raghav Sethi, که اجرا می شود تاتو فروشگاه در دهلی نو.

این بهترین زمان برای او احساس می کند چرا که ورزشگاه بسته شده (شما نمی خواهید به کشش عضلات) و بسیاری از افراد در داخل خانه تا پس از آن آسان است برای محافظت از تو از گرما و نور خورشید (از آن نیاز به سه هفته به درمان). از صرف هر فرد رفته است چرا که افرادی که کار در حال حاضر به صرف به همان اندازه به عنوان یک لاخ از مقدار آنها را نجات داد از, سفر, سرگرمی, رفت و آمد و تمام هزینه های است که با کار های مربوط به هزینه ها. “تفاوت در این است که من به طور عمده دیدن افرادی که حقوق بگیر در آمده است; نه کسب و کار مردم و یا کارآفرینان,” او می گوید.

در حالی که هنرمندان در مورد توافق دارند که مردم در حال پرسیدن سوال بیشتر در مورد هنر و بهداشت, پروتکل, Vikas می گوید که به زودی وجود داشته باشد آگاهی بیشتر به جنبه های فنی از خالکوبی. “بپرسید که در آن سوزن های آینده از آنچه که جوهر آنها با استفاده از” او می گوید:, و اضافه کرد که بهترین مواد می آید از اتحادیه اروپا به دلیل قوانین سختگیرانه; بدترین ها از چین است. یک پرچم قرمز است که اگر هنرمندان در حال شارژ ₹3,000 برای تو و شخص دیگری به نقل از یک چهارم است که رای دادن. آن است که نه فقط بر اساس اصالت طراحی و کار بلکه در مواد مورد استفاده — او با استفاده از ارگانیک وگان جوهر که شامل تيمول مشتق شده از آویشن است که ضد عفونی کننده کیفیت است. “اطمینان حاصل شود که جوهر در خارج از ویال چرا که گاهی اوقات یک استودیو ممکن است در حال حاضر استفاده از افتتاح جوهر برای صرفه جویی در پول است.”

این دقت باعث می شود که, تا تو, هنر در نظر گرفته تصمیم به جای یک ضربه امروز. “قبلا ما را به دانشجویان راه رفتن در کنار هم; امروز یک بچه دانشگاهی همراه با یک پدر و مادر که می خواهد برای اطمینان از تمیزی و ایمنی می گوید:” Raghav.

راه ما هستند

یکی از Sethi ترین تلخ مشتریان دهلی دکتر که احساس فشار کار زیاد با پست-فارغ التحصیل امتحانات و عمل در ICU یک COVID-19 بخش است. ماه گذشته او تا به حال درخت زندگی جوهر در آن ریشه حروف از پدر و مادر خود را در برگ های آن عبارت: “او فتح شیاطین او را و تن او زخم مانند بال”.

دکتر می گوید این دومین tatto نمادین از زندگی و مبارزات. آن است که در مورد طراحی در او قوت و قدرت: خانواده و حمایت های خود را بدون توجه به آنچه. “من در یک نقطه که در آن من زمانی که من می خواهم. من مرگ را دیده اند, از جلو و خانواده از دست دادن دو یا سه نفر در یک زمان و من سپاسگزار برای زندگی است.”

او تنها بپرسید: که او می تواند به خانه به پدر و مادر خود را که او دیده نمی شود به مدت شش ماه. “لطفا تمام اقدامات احتیاطی پس از ویروس abates و پزشکان می توانید ببینید عزیزان خود را دوباره,” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>