در یک طنز که نه فرار او Roseliz فرانسیس شروع به نگه داشتن یک مجله قدردانی زمانی که این بیماری همه گیر رسید. یک معلم زندگی در انگلستان, او می گوید: “برای یک ambivert مثل من از آن شده است آسان به ماندن در منزل 24/7 برای روز خود را با هم. من به دنبال راه هایی برای ایجاد این تجربه قابل تحمل است. من متوجه شدم که وجود دارد این است که خیلی باید خدا را شکر و می خواستم به سند که چیزهای کوچک است که یک تفاوت بزرگ اما اغلب برای اعطا گرفته و از دست ما در “اشتغال ” زندگی”است.

Roseliz Francis

او امیدوار به ادامه این عمل یک بار همه چیز به آنها چگونه بود بازگشت.

قدرت رزمندگان

نگه داشتن یک مجله است که یکی از بهترین راه به شیر آب را که از اشعه نور خورشید در هر کس می گوید Shaarika منون مشاور روانشناس از تریواندروم. او می گوید که ما ناخودآگاه تمرین روانشناسی مثبت است که پیگیری های عاطفی و جسمی و روانی خوبی بودن. اما شرایط ما افکار و ادراکات می تواند بکشید ما را.

“سپس ما باید آگاهانه پیدا کردن یک راه برای گرفتن است که با روشنایی ضعیف تابیدن نور و اجازه دهید آن را فروغ. نوشتن آنچه که شما را خوشحال می کند و چه چیزی باعث ناخشنودی. اما مهم ترین ویژگی این است که سپاسگزار و ممنون” او می گوید.

آن است که نه فقط موضوع قدردانی: خوش بینی و امید شد دیگر آموزه های مردم تبدیل به طریق تناسب اندام برنامه های مدیتیشن و تقویت ارتباط با طبیعت است. دادن برای کمک به صنعتگران یا کارگران مهاجر بود یکی دیگر از انتخاب مردم ساخته شده است. همه این تغذیه به موضوع فراگیر از اثباتگرایی.

در این کتاب نقاط قوت شخصیت و فضایل: کتاب راهنما و طبقه بندی, نویسندگان, مدافع ضربه زدن به صفات مثبت. آنها تقسیم کتاب به قوت عقل و دانش ” مانند حس کنجکاوی; ‘نقاط قوت و شجاعت’ مانند تداوم; ‘نقاط قوت بشریت” مانند مهربانی ،

آن است این است که مردم شروع به توجه داشته باشید از. بنابراین زمانی که بنگالور مبتنی بر محقر Rachana Jagdish رم می گوید که او می خواهم برای ادامه تعامل با خارج از منزل, یادگیری چیزهای جدید در مورد خاک و کاشت مواد غذایی خود را, او ندانسته به ارمغان می آورد از طرف او که کنجکاو است مداوم و سپاسگزار.

The power of positivism during pandemic

چنای بر اساس طراح مد Samanta چیو تبدیل به قدرت او از بشریت است. “ارزش پایدار مد مشهود است. آن را به من داده است یک بینش در مورد نحوه “کمتر بیشتر است” از یک چشم انداز کسب و کار. تمام تکه های پارچه های پنبه ای ساخته شده به صورت ماسک و درصد معینی از درآمد حاصل از فروش نسبت ماسک صورت کمک های مالی برای افراد مسن و کودکان در داخل و اطراف چنای” می گوید: Samanta.

ما به عنوان خروج از مستند ما خواسته مردم آنچه را که آنها را به دور از این دوران آزمایش و مربوط به نقاط قوت آنها را افزایش, را اثباتگرایی به جلو.

ضرورت برهنه

به عنوان یک همکار و شریک در ای در بنگلور راجش R Nair متوجه شدم که مثبت ترین فضا برای او بود. “قبل از مستند من در سفر تقریبا هر روز بین شهرستانها و مشتریان. اولین چیزی که من متوجه شدم در طول مستند بود که بسیاری از این سفر می تواند اجتناب شده است. رفتن جلو ما را در سفر با نزدیک لنز و جلوگیری از آنچه غیر ضروری است,” او می گوید.

نکته اصلی این است که باید از این دوران آزمایش و توسعه یک استراتژی برای اقامت خوش بین است.

Rajesh Nair , Associate Partner, EY

کارآفرین و Instagrammer Minu ماری Mathew از بمبئی اجازه نداد رکود در کسب و کار خود را بد گویی کردن از او را به زمین. “از آن شده است یک زمان برای ایجاد فرصت های جدید است. من شروع یک Facebook صفحه به نام دختر رئیس اماکن است که به خوبی انجام می دهند در حال حاضر. من مربی حدود 500 کارآفرینان و دستگیره آنها برای پیدا کردن انگیزه و همکاری کسب و کار. توقف در یک فعالیت می تواند راه را برای یکی از جدید.”

پله در خارج از منطقه راحتی است یک تقویت اعتماد به نفس برای بسیاری از. قرنطینه و اجتماعی فاصله سمت چپ چندین ارشد شهروندان احساس تنهایی و جدا شده است. نه 83 ساله معلم بازنشسته PS Padmini از کتیم کرالا است که برگزاری یک نمایشگاه آنلاین از صنایع دستی و آثار به جمع آوری کمک مالی برای ساخت یک خانه برای 14 سال Athira که زندگی در خانه های ویران. “همه سن و سال من مربوط ناراحتی از بین رفت زمانی که من قرار داده و من دل به نمایشگاه” او می گوید.

PS Padmini

PS Padmini

 

کارآفرین و محقر Anjali Manoj از تریواندروم می گوید که او آموخته است و به ارزش هر لحظه و هرگز حتی یک استرس لحظه ای برای اعطا. او می افزاید: “من قصد دارم برای ایجاد بیشتر جشن ها و مناسبت ها بدون هیچ دلیل. جشن لذت های کوچک و جشن زندگی بیشتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de