ارائه شده توسط Facebook

  

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. بازگشت تقاضای محبوب آن جمعه است. ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 140,534. سه شنبه 140,909. چهار شنبه, 142,068. پنج شنبه, 143,190. جمعه 144,305.

ایالات متحده روز پنج شنبه گزارش داد بیش از 4 میلیون و تایید موارد COVID-19 عفونت (کشور آمار 3 میلیون نفر در جولای 8, کمی بیش از دو هفته پیش) (تپه).

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Fauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر تر است در پایان یک هفته است که در آن نفوذ خود را بیش از GOP coronavirus تسکین قانون گسترش سرایت و آینده سیاسی خود همه ثابت گریزان و مشکلات همچنان به ترکیب خود را در فشار برای دور دوم.

در کاپیتول هیل سناتور دموکرات و تهمت مقامات دولت مجبور شدند برای به تاخیر انداختن انتشار COVID-19 امداد بسته پس از چند روز round-the-clock مذاکرات به عنوان بخش در سنا اوباما در کنفرانس در ادامه به مشکلات ایجاد کند. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate ایران punts coronavirus بسته به هفته آینده پلوسی مک کانل اعلام John Lewis خواهد دروغ در دولت یک شبه دفاع: سنا سالانه سیاست دفاعی لایحه که موجب تهمت وتو تهدید | نظامی در نظر گرفته شده است دو چشم پوشی برای تغییر جنسیت سربازان پس از ممنوعیت بیشتر (R-Ky.) شد میله میله برای شروع نورد قطعات از ایران با پیشنهاد روز پنج شنبه صبح قبل از آشکار است که اجرای این شروع می شود در روز دوشنبه با اشاره به کاخ سفید نیاز به تاخیر بیاندازد.

“دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات ریز اما ما خواهد بود با گذاشتن این پیشنهاد در اوایل هفته آینده. ما یک توافق در اصل در شکل این بسته” مک کانل گفت: از مجلس سنا طبقه (تپه).

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSenate ایران punts coronavirus بسته به هفته آینده پول: Mnuchin می گوید ایران است ‘اساسی’ معامله در T coronavirus بسته امداد | داخل عربستان محرک پیشنهاد | هفتگی مدعیان ظهور به 1.4 میلیون تهمت و سرزنش دموکرات پس از عربستان را رد حقوق و دستمزد-کاهش مالیات بیشتر تکرار نظرات و گفت که دو طرف باید یک “اساسی” معامله در درون حزب $1 تریلیون پیشنهاد با اشاره به نیاز برای نهایی کردن و ثبت نام کردن در قانونگذاری متن نهایی پرش از روی مانع. با توجه به کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsSenate ایران punts coronavirus بسته به هفته آینده پول: Mnuchin می گوید ایران است ‘اساسی’ معامله در T coronavirus بسته امداد | داخل عربستان محرک پیشنهاد | هفتگی مدعیان ظهور به 1.4 میلیون تهمت و سرزنش دموکرات پس از عربستان را رد حقوق و دستمزد-کاهش مالیات بیشتر, بسته هنوز هم در اطراف $1 تریلیون مجموع آنها مجموعه ای را به نگه داشتن بسته های قبلی در این هفته است. قانونگذاران در حال حاضر تایید شده حدود 3 تریلیون دلار در امداد هزینه های پس از همه گیر آغاز شده است.

“ما بسیار خوب پیشرفت با ما همکاران جمهوری خواه. … اگر شما نگاه کنید در یک لایحه جامع که در آن شما صرف $1 تریلیون وجود دارد تعدادی از طرح های قانونی که ما باید برای رفتن از طریق خط به خط” مراتع به خبرنگاران گفت:.

به عنوان تپه Jordain کارنی می نویسد: مشکل اصلی قانونگذاران در حال اجرا هستند به حول محور زمان است. این مجلس است که انتظار می رود به ترک واشنگتن برای یک ماه زنگ تفریح on Aug. 7 دادن به قانونگذاران تنها دو هفته به تصویب یک لایحه افزایش مزایای بیکاری هستند که میله میله به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

هیل: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی.

واشنگتن پست: کاخ سفید اوباما کشتن حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد اما دست و پا کردن در گسترده تر coronavirus لایحه.

یک بخشی از این لایحه خواهد شد که شبیه به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل است ارائه خواهد شد که به طور مستقیم چک به برخی از آمریکایی ها. Mnuchin گفت که این لایحه خواهد شد عبارتند از: “دقیقا همان” زبان به $1,200 چک به آمریکایی ها که کمتر از $75,000. یک بار پرداخت می شود انتظار می رود کوچک یک بار دیگر تا زمانی که بازدید یک سطح از درآمد $99,000 هر سال با بودجه رده خارج که در آن نقطه.

این حرکت یک تغییر بزرگ برای مک کانل که تا به حال نشان داده شده در جولای چهارم زنگ تفریح امید دربندی سطح درآمد کسانی که از دریافت چک در $40,000 (تپه).

تپه: سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال تاکتیکی مرزی تیم سیاتل مذاکرات تجاری نباید اتصال کوتاه داخلی بحث بیشتر, رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerPelosi, شومر: در حال ظهور ایران coronavirus طرح ‘آبشار بسیار کوتاه’ نیویورک گروه آمار شومر بیش از عدم مهاجر مزایای در اقدامات امداد چگونه مترقی و مردمی به نظر می رسد باید سرنگون انگل بیشتر (D-n. y.) می گویند در حال ظهور ایران coronavirus طرح “آبشار بسیار کوتاه است.”

تپه: سنا لایحه ای را برای جلوگیری از جمع بدهی از آراستن محرک چک.

تپه: موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها.

> لوئیس به روز رسانی: برنامه های مراسم تشییع جنازه برای دیر تشکر. John LewisJohn LewisPelosi, مک کانل اعلام John Lewis خواهد دروغ در دولت Robert E. Lee دبیرستان در VA به نام پس از John Lewis تأملاتی در سهم John Lewis — یک مربی و یک دوست (D-Ga.) منتشر شده در پنج شنبه و شامل نهایی حج توسط فعال حقوق مدنی از سلما علا., به مونتگمری, Ala., و دروغ در دولت در کنگره به عنوان بخشی از شش روز از مراسم جشن خود را زندگی (مونتگمری تبلیغ).

پلوسی و مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که لوئیس را به دروغ در دولت در کنگره برجک روز دوشنبه با عموم مردم قادر به پرداخت خود را احترام دوشنبه و سه شنبه یک افتخار به تازگی داده شده به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, سناتور. جان مک کینJohn Sidney McCainDemocratic فوق العاده PAC به راه اندازی شش رقم آگهی خرید حمایت بایدن در تگزاس محافظه کار اتاق فکر مدیر می گوید لینکلن اعضای پروژه مرهون pro-کسب و کار جمهوری خواهان تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – تقسیم ایران به پرده COVID-19 لایحه بیشتر (R-Ariz.) و تشکر. الیاس کامینگزالیاس یوجین CummingsThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – تقسیم ایران به پرده COVID-19 لایحه مجلس به دنبال راه هایی برای افتخار John Lewis روبیو به اشتباه توییتهایی ادای احترام به لوئیس با تصویر از اواخر الیاس کامینگز بیشتر (D-Md.).

با توجه به رهبران کنگره لوئیس را به دروغ در دولت در بالای کنگره را مقابل شرق مراحل در طول مشاهده عمومی با کسانی که مایل به پرداخت جهات نیاز به پوشیدن ماسک در انطباق با ناحیه کلمبیا میباشد. لوئیس خانواده نیز خواست برای عزاداران به سفر در سراسر کشور برای پرداخت احترام می گذارد و آنها را به انجام این کار عملا (تپه).

یک پیام از FACEBOOK

Facebook راه اندازی دولت جهانی از کسب و کار کوچک گزارش

در Facebook, ما متعهد به کمک به کسب و کارهای کوچک موفق می شوند. ما در همکاری با بانک جهانی و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه برای بررسی کسب و کار+ 50 در کشورها و مناطق به درک چالش هایی روبرو هستند و راه ما می توانیم بهتر از آنها حمایت کنند.

بیشتر: جزئیات اولین گزارش.

پیشرو در روز

CORONAVIRUS: مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواهکه او نقل مکان کرد و در ابتدا از شارلوت, N. C., به جکسون ویل فلوریدا., به دلیل اصطکاک با کارولینای شمالی فرماندار بیش از COVID-19 خطرات اتفاق نمی افتد در فلوریدا در ماه اوت پس از همه به دلیل coronavirus خطرات به نمایندگان و شرکت کنندگان.

ما باید مراقب باشید. و ما باید به عنوان مثال مجموعه” رئیس جمهور گفت: در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که با اشاره به ایالات متحده نقشه ها نشان hot-spot متحده رنگی زرشکی کرد و آن را متناقض خواهد بود برای دولت در حال حاضر توان مردم را به ماندن در خارج از شلوغ کافه ها و رستوران ها به دلیل افزایش عفونت در همان زمان حزب جمهوری خواه دعوت 10,000 نمایندگان و افراد برجسته برای حضور در شلوغ کنوانسیون در دولت در تلاش برای دریافت COVID-19 انتقال تحت کنترل است.

این آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی به رسمیت شناختن است که coronavirus را نه به عنوان او گفت: بسیاری از بار “ناپدید” به زودی و با مدیریت بحران به تضعیف جایگاه خود را با ترس اشتباه رای دهندگان.

آسوشیتد پرس: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس خاموش فلوریدا بخشی از مذاکرات ملی کنوانسیون. یک گروه کوچک از توافق نمایندگان را به طور رسمی معرفی جمهور در Aug. 24 در شارلوت, N. C., در حالی که دیگر سیاسی برنامه نویسی شیفت آنلاین.

“من هنوز هم یک کنوانسیون سخنرانی در شکل های مختلف,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و تاکید کرد که آن را “نه زمان مناسب” برای کنوانسیون جمع آوری است. صحبت از coronavirus او افزود:”ما می خواهیم آن را به دور بدون بسیاری از مرگ و بدون بسیاری از مشکلات است. … ما نمی خواهیم ریسک کنیم.”

تپه: فلوریدا (تصویر زیر) و کالیفرنیا با تجربه رکورد روزانه تعداد coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه.

نیویورک تایمز: تگزاس و فلوریدا کشیده اند بیشتر توجه ملی به دلیل افزایش COVID-19 عفونت نرخ اما این ویروس همچنین کنگره در سه متحده بین آنها در امتداد سواحل خلیج فارس: آلاباما, لوئیزیانا و می سی سی پی.

> هشدار: دبورا Birx, بیماری های عفونی محقق و پزشک در کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد دولت و رهبران محلی در طی یک کنفرانس خصوصی تماس در شنبه 11 شهرستانها عمده شاهد افزایش نرخ ابتلا به عفونت را در خود COVID-19 نتایج آزمون و باید “تهاجمی” گام به دخالت.

شهرهای او اشاره شده با توجه به گزارش مرکز عمومی یکپارچگی هستند, Baltimore, کلیولند, کلمبوس, Indianapolis, لاس وگاس, میامی, مینیاپولیس, Nashville New Orleans پیتسبورگ و سنت لوئیس. نه Birx و نه تهمت ساخته شده از جمله اطلاعات عمومی در روز چهارشنبه یا پنج شنبه.

نیویورک پست و تپه: Anthony Fauciآنتونی FauciFauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر Fauci پرت کردن زمین برای اولین بار به عنوان MLB رسما شروع فصل Fauci: با واکسن ‘ما می توانید شروع به صحبت کردن در مورد املاک نرمال دوباره’ در سال 2021 بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید COVID-19 بعید است به “ریشه کن” اما ممکن است به ارمغان آورد “تحت کنترل است.” در تبر فایل های پادکست با دیوید اکسلراد در پنجشنبه Fauci مورد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی صبر کنید قبل از پوشیدن ماسک ،

تپه: این بیماری همه گیر در ایالات متحده بدتر از رهبران سیاسی اجازه و آنها فاقد اراده سیاسی به منظور تغییرات است که می تواند به جلوگیری از این بیماری است. آن بوده است در تابستان از دست رفته فرصت برای کنترل COVID-19.

> برخی از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی: کاخ سفید مشاور کلیان کانویکلیان الیزابت ConwayGOP سوال که آیا نسبت ناروا را به چوب جدید کروناویروس رویکرد کانوی می گوید تهمت باید سر دادن منظم coronavirus جلسات تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – ماسک حکم محدودیت صادر شده به عنوان COVID-19 گسترش بیشترکه دارای تجربه ی گسترده به عنوان یک ناظر انتخابات و موفق مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین را در مورد چهره در روز پنج شنبه به تغییر سرزنش از دولت به برخی کشورهای, که او گفت: “منفجر” از طریق دستورالعمل های فدرال و بازگشایی کافه ها و رسانه های دیگر خیلی زود (کسب و کار خودی). فلاش بک: مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس خواست متحده به بازگشایی اقتصاد خود را تنها چند هفته پس از فرمانداران صادر stay-at-home سفارشات. او بارها و بارها در دفاع از فرمانداران که به او پرسید.

> ماسک: هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها از جمله اکثریت جمهوری خواهان می گویند که حمایت مورد نیاز برای پوشش صورت به عنوان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از COVID-19 عفونت با توجه به آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی.

> مشاغل از دست رفته, مدارس floundering کسب و کار: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: هیچ چیز در طول جلسه حدود 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده که هفته گذشته به ثبت برای مزایای بیکاری. این 18 هفته متوالی است که در آن ادعا می کند بیش از 1 میلیون و کل فرستاده shudders از طریق بازارهای مالی به دلیل آن بود که بالاتر از تحلیلگران انتظار (آسوشیتد پرس).

با وجود تهمت را امتیازی که یک جمهوریخواه در فلوریدا, غیر عاقلانه به نظر می رسد در ماه اوت برای سلامت عمومی او ادامه داد: به اصرار فرمانداران و مقامات دولتی برای باز کردن مدارس در ماه اوت و سپتامبر برای فرد آموزش. رئیس جمهور استدلال محور در دسترسی به تغذیه و اجتماعی و فیزیکی و روانی ارائه شده به مدرسه کودکان است. آنچه که او نمی گویند که پدر و مادر تمایلی به بازگشت به کار اگر آنها ناراحت کننده فرستادن فرزندان خود به کلاس های درس.

NBC News: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار دستورالعمل برای مدارس.

کودکان باید قوی سیستم ایمنی بدن” او ادعا نادرست. “آنها به نظر می رسد قادر به مبارزه با [coronavirus] است.”

در واقع برخی محققان فرض است که چون کودکان سیستم ایمنی بدن در حال توسعه نیافته و نابالغ در مقایسه با بزرگسالان COVID-19 ممکن است کمتر از یک تهدید برای کودکان تا سن 9 دلیل خاص راه coronavirus حملات سلول. سال تحصیلی جدید دیده می شود توسط بسیاری از دانشمندان به عنوان یک آزمایش مربوط به جوانان است.

“وجود دارد یک پازل بزرگ بیش از پویایی در کودکان و نوجوانان و چه اتفاقی می افتد با کودکان و نوجوانان” نیک دیویس متخصص اپیدمیولوژی و ریاضی modeler در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: آمار اخبار در ماه ژوئن. “ما واقعا نمی اند که یک پایگاه داده بزرگ, قطعه ای از شواهد و یا آزمایش که واقعا در حل و فصل این مساله است.

در تمرکز/تیز می گیرد

سیاست و مبارزات: با بیش از 100 روز تا روز انتخابات رئیس جمهور را دیدم او ایستاده در ادامه به شبهه به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی مذاکرات تجاری نباید اتصال کوتاه داخلی بحث بیشتر خود را گسترش سرب در تعدادی از کلید میدان نبرد متحده با توجه به چندین نظرسنجی جدید که روز پنجشنبه منتشر شد.

با توجه به دو نظرسنجی بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا (تصویر زیر) در نظر گرفته است که باید برنده اگر رئیس جمهور می خواهد یک دوم. در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی بایدن آگهی با 13 امتیاز (51 38 درصد) یک حاشیه است که توسط 9 امتیاز پس از آخرین نظرسنجی منتشر شده در ماه آوریل است.

در دومین نظرسنجی انجام شده توسط St. Pete نظر سنجی برای وب سایت فلوریدا سیاست و AARP فلوریدا بایدن آگهی با 6 امتیاز گرفتن 50 درصد از آرا را به تنها 44 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در نظرسنجی قبلی گرفته شده در مارس دو در یک آماری کراوات (تپه).

در جای دیگر سه نفر از دولت سنجی توسط فاکس نیوز نشان می دهد رئیس جمهور به پایین با حاشیه های قابل توجهی از جمله در دو کشور اشاره کرد و چهار سال پیش در مقابل هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonFox اخبار نظرسنجی نشان می دهد که تهمت انتهایی بایدن در میشیگان و مینه سوتا, پنسیلوانیا, طبخ, سیاسی, گزارش تغییرات چند سنا نژادها نسبت به دموکرات دموکرات فوق العاده PAC به راه اندازی شش رقم آگهی خرید حمایت بایدن در تگزاس بیشتر. در پنسیلوانیا تهمت مسیرهای بایدن با 11 امتیاز 3-نقطه افزایش از فاکس مارس نظرسنجی. بایدن همچنین منجر با 9 امتیاز در میشیگان 1-نقطه بهبود از مارس.

آسوشیتد پرس: آزمون شناختی. مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن. مبارزات انتخاباتی. Flashpoint.

سیاسی: Kimberly GuilfoyleKimberly Ann GuilfoyleTrump کمپین افزایش میلیون مجازی جمع آوری کمک Donald Trump Jr. به خود از انتشار کتاب “لیبرال امتیاز قبل از جمهوریخواه Kimberly Guilfoyle, گزارش بدون علامت بودن و احساس واقعا خیلی خوب’ پس از COVID-19 تشخيص بیشتر زیر آتش برای مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مردمی را بهم ریخته.

الکساندرا Jaffe از آسوشیتد پرس: جو بایدن طولانی to-do list اگر او برنده کاخ سفید است.

> اوباما بحث: بایدن و سابق رئیس جمهور اوباما در دفاع از دولت خود را از دست داده و پلیس مربوط به مسائل و درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در 15 دقیقه بحث روز پنجشنبه منتشر شد.

در این ویدئو دو قول داد که آنها را رسیدگی به موضوع به مراتب متفاوت تر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان آنها به دنبال دفاع سابق معاونت از انتقاد در میان مترقی گروه خود را برای دست زدن به رابطه جنسی خشن-در-جنایت موضع او شناخته شده است.

“پاسخ ما بود و نه به چشم پوشی از این مشکلات گفت: هم اکنون بحث ملی آگاهی و خشم در مورد خشونت پلیس.

“چیزی که من همیشه تحسین در مورد شما جو است که تمایل خود را به گوش دادن و یاد بگیرند که” اوباما گفته بایدن. “آن را نشانه ای از رهبری زمانی که شما مایل به شنیدن تجارب افراد دیگر” (واشنگتن پست).

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار اوباما آگهی های نشسته با بایدن.

نیویورک تایمز: مایکل بلومبرگمایکل BloombergBloomberg تفنگ گروه کنترل صرف M در مبارزات انتخاباتی در هشت نوسان متحده دموکرات’ تلو تلو خوردن به سمت چپ رادیکال و مفید دیگر اسطوره Budowsky: بایدن باید نام بلومبرگ COVID تزار بیشتر‘s تفنگ گروه کنترل هرچه 15 میلیون دلار به مسابقات در 8 متحده است.

Caitlin Huey-سوختگی رادیو فردا: چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور قبول نمی کند که نتایج انتخابات را ؟

****

مدیریت: ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل سیمون در روز پنج شنبه مسدود ماموران فدرال در پرتلند سنگ., از پراکنده را دستگیر و تهدید به دستگیری و یا هدف قرار دادن زور علیه روزنامه نگاران و یا حقوقی ناظران در تظاهرات. دادگاه به طور موقت سفارش ضابط می آید در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اورگان است. ماموران فدرال نیز نمی غیرقانونی توقیف تجهیزات عکاسی, صوتی و یا تصویری-ضبط تجهیزات فشار دهید و یا عبور از روزنامه نگاران و ناظران حقوقی و یا سفارش روزنامه نگاران و ناظران حقوقی برای جلوگیری از عکاسی ضبط و یا مشاهده یک اعتراض آیتالله سیستانی گفت: (اورگان پخش عمومی-OPB).

> داخلی ناظران: دادستان کل ویلیام برلایحه BarrTrump می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Hillicon دره: فدرال هشدار هکرها با هدف قرار دادن زیرساخت های حیاتی | توییتر کاوش سرویس اشتراک | لایحه را DHS سایبری آژانس احضاریه قدرت سناتور دموکرات تماس برای ‘کامل و جامع’ نقد و بررسی گوگل Fitbit کسب بیشتر پشت رئیس جمهور تصمیم گیری به منظور اجرای قانون فدرال عوامل سرکوب شهری تظاهرات خیابانی در شهرهای بزرگ اما ناظران داخلی در وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی در حال کاوش همان کسانی که تصمیم گیری و عملیات.

دو دولت ناظران روز پنجشنبه گفت که آنها باز, تحقیق در مورد رفتار ماموران فدرال در پاسخ به ناآرامی در پرتلند سنگ., پس سوء استفاده از قدرت اتهامات توسط اعضای کنگره اعتراض از مقامات محلی و اعتراض عمومی است.

وزارت دادگستری watchdog گفت: این امر بررسی استفاده از نیروی اتهامات در پورتلند در حالی که همتای خود در وزارت امنیت داخلی گفت: این امر را بررسی کند که آیا از افسران آژانس نادرست بازداشت و حمل و نقل معترضان در این شهر در هفته گذشته.

وزارت دادگستری نیز بررسی این آموزش و آموزش های ارائه شده به ماموران فدرال که در پاسخ ماه گذشته در اعتراض به فعالیت در لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید است. در میان پرسش های در حال مطالعه هستند که آیا این عوامل به دنبال بخش دستورالعمل ها در استفاده از عوامل شیمیایی و کمتر کشنده مهمات و اینکه آیا آنها به دنبال شناسایی مورد نیاز (آسوشیتد پرس).

سابق وزارت امنیت داخلی وزیر تام ریج اولین بار بود که منجر به پس از آن-بخش جدید تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش جذب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر خشم در روز پنج شنبه توسط علنا در انتقاد از دولت تصمیم به ارسال فدرال نمایندگی به شهرستانها تحت پوشش مبارزه با جرم و جنایت. ریج سابق فرماندار پنسیلوانیا به نام یک “تلویزیون واقعیت رویکرد” به یک مشکل جدی است.

“من حتی مطمئن شوید که آنها باید یک برنامه” Ridge گفت: در سی ان ان روز چهارشنبه. “آنها صحبت به شهردار ؟ باید آنها را به صحبت رئیس پلیس ؟ باید آنها صحبت به آمریکا وکیل؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ریج یک “شکست خورده RINO” (تپه).

> ایالات متحده-روابط چین بر روی یخ: پکن روز جمعه دستور داد که ایالات متحده به تعطیل کنسولگری خود را در شهر چنگدو به عنوان مستقیم تلافی آمریکا بسته شدن این کشور دیپلماتیک پست در هوستون ساعت پس از وزیر خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoPompeo خواستار کشورها برای فشار چین حزب کمونیست به تغییر که مدیر کل رد Pompeo دیدگاه: ما در حال تمرکز بر روی ‘صرفه جویی در زندگی’ Hillicon ولی: توییتر ممنوعیت هزاران QAnon حساب | حمایت هر دو حزب رشد می کند برای انتخابات بودجه در سنا محرک لایحه | سنا کمیته پیشرفت لایحه ممنوعیت Infinite از فدرال دستگاه های مطلب گفت: دهه سیاست آمریکا از نامزدی سوی چین بوده و یک شکست (NBC News).

مصاحبه عصر روز پنج شنبه Pompeo خار کردن یک سوال در مورد اینکه آیا دولت فرمان ایالات متحده به یک جنگ سرد جدید با چین است. این که آیا آن است که کیفرخواست صادر شده است توسط وزارت دادگستری و یا تصمیم گیری های ما با توجه به هنگ کنگ, تمام کسانی که با هدف ایجاد تغییر در داخل حزب کمونیست چین برای هدف ساده برای حفاظت از مردم آمریکا,” او گفت: پس از ارائه یک سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری نیکسون در کالیفرنیا است.

Pompeo گفت: سیاست آمریکا برای همکاری با چین را در مورد تغییر وجود دارد و کار نمی کرد. “نوع تعامل ما شده اند به دنبال آورده است این تغییر در داخل چین است که رئیس جمهور نیکسون امیدوار به القاء” او گفت:.

> وزارت دادگستری: در بیش از دو دوجین شهرستانها ایالات متحده آمریکا اف بی آی به مصاحبه ویزا دارندگان به آن معتقد است در صورت مخفیانه اعضای چینی نظامیوزارت دادگستری گفت: در روز پنج شنبه. این گروه گفت که این بازداشت سه تن اتباع چینی برای ویزا تقلب در حالی که یک چهارم باقی مانده است یک فراری اقامت در چین, کنسولگری در سان فرانسیسکو. ایالات متحده معتقد است که این چهار نفر اعضای نظامی چین نما به عنوان محققان (بی بی سی).

> سرشماری ایالات متحده تهمت های اخیر فرمان اجرایی به استثنای مهاجران مستند نشده از تقسیم مجموع دولت او می گوید آن را ارسال به کنگره می توانست تاثیر عظیم در decennial فرایند است که تعیین کنگره مناطق, تراش حداقل شش کرسی در خارج از تگزاس هیئت و هزینه کالیفرنیا از صمیم قلب در حالی که با بهره گیری کشورهای کوچکتر با کاهش جمعیت. مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی ممکن است یک استدلال قانع کننده در دادگاه است که آن را خلاف قانون اساسی است (تپه).

> زدایی: این اداره در روز پنج شنبه لغو توافق-عصر مسکن عادلانه حکومت نیاز جوامع که دریافت فدرال کمک هزینه مسکن به مراحل را به خلاص شدن از شر مسکن تبعیض نژادی و جایگزین آن با ضعف استاندارد است که اجازه می دهد شهرداری ها به خود گواهی تلاش های خود را (بلومبرگ قانون). مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخاطبان هدف خود را برای لغو این قانون این است که زنان خانه دار حومه (واشنگتن پست).

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

Tech درباره قدرت است. و این چهار moguls بیش از حد از آن توسط Kara Swisher, نظر, همکار, نیویورک تایمز. https://nyti.ms/2WRFGFf

دن اسنایدر شکست خورده است او اعتماد عمومیتوسط جان فایننشتاین مقاله نویس واشنگتن پست. https://wapo.st/2WN04ar

یک پیام از FACEBOOK

Facebook کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک با تابستان پشتیبانی برنامه

به عنوان بسیاری از مغازه ها بسته باقی می ماند افزایش با Facebook تابستان از برنامه پشتیبانی است که کمک به میلیون ها نفر از مردم و صاحبان کسب و کار کوچک به دست آوردن مهارت ها و پیدا کردن منابع آنها نیاز به رشد و گذار آنلاین.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه است.

 

که در آن و زمانی که

خانه ملاقات در ساعت 9 صبح خواهد شد و ادامه کار در مالی 2021 تخصیص اقدامات از جمله وزارت امور خارجه و خارجی عملیات نظامی ساخت و ساز و امور جانبازان; کشاورزی; و داخلی و محیط زیست است.

سنا تشکیل خواهد شد در روز دوشنبه در 4 p. m. به رزومه توجه به نامزدی ویلیام هاردی به یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه پنسیلوانیا است.

رئیس جمهور ارائه مدال آزادی ریاست جمهوری به سابق المپیک و میدانی افسانه جیم Ryun در ساعت 11 صبح او پیاده به آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری جنوب دادگاه سالن به امضای دستور اجرایی در 3 p. m. با هدف کاهش قیمت مواد مخدر. او حرکت واشنگتن برای اموال خود را در بدمینستر, N. J., این شب است.

معاون رئیس جمهور پنس و دوم خانم کارن پنسکارن سو PencePence ‘دریغ نمی’ به فرستادن کودکان خود به مدرسه با وجود coronavirus تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Coronavirus امداد مذاکرات در جریان با قانونگذاران در واشنگتن تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – تقسیم ایران به پرده COVID-19 لایحه بیشتر سر به Indianapolis, Ind., و ماریان دانشگاه که در آن معاون رئیس جمهور برنامه ای برای ملاقات با آموزش عالی رهبران به بحث در مورد دولت فشار برای بازگشایی مدارس در این سال برای فرد آموزش. این Pences بازگشت به واشنگتن در این شب ،

واشنگتن پست زندگی می کنند گفتگو با دکتر Fauci در 11:30 a. m. در مورد “Coronavirus: رهبری در طول بحران. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواهد شد در مصاحبه با خبرنگار رابرت کاستاریکا در یک جریان زنده رویداد. اطلاعات است که در اینجا.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

سرگرمی: AMC تئاتر روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد به بازگشایی سینما در سراسر ایالات متحده در اواسط تا اواخر ماه اوت پس از طولانی خاموش شدن با توجه به این رمان coronavirus. با توجه به شرکت جدید بازگشایی خواهد شد و همزمان با انتشار چند قابل توجه تئاتر منتشر شده از جمله “شعار” کریستوفر نولان در فیلم جدید و دیزنی “مولان” (نیویورک تایمز).

➔ ورزشی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را پرتاب از زمین برای اولین بار در نیویورک یانکیز بازی در اوت. 15 (تپه). واشنگتن تیم فوتبال” جایگزینی نام برای ردسکینز واشنگتن در این سال به عنوان یک نام جدید باقی مانده است در انتظار. بازیکن لباس حفظ آشنا کبود طلا و رنگ و اعداد و نه ردسکینز نام و یا آرم (InsideNoVa.com). … لیگ اصلی بیس بال اعلام ساعت قبل از زمین برای اولین بار از فصل است که در سال 2020 postseason شده است گسترش از 10 به 16 تیم. با گسترش آید که به تازگی تصویب شده 50 میلیون دلار برای بازیکنان اضافی 22 حذفی بازی (ورزشی). … این لوس آنجلس داجرز به فروش می رساند ورزشگاه صندلی عکس cutouts برای $149 هر یک به طرفداران تیم به جمع آوری پول برای امور خیریه. وجود خواهد داشت یک ویژه “نوزادان در پارک” بخش (تصویر زیر از یک قبل از همه گیر رویداد برای طرفداران). تا کنون داجرز مطرح شده بیش از $850,0000 با فروش بیش از 5000 عکاسی cutouts از طرفداران که شبیه تخت Stanleys همیشه مشتاق به “نشسته” در ورزشگاه صندلی های این فصل (آسوشیتد پرس).

➔ به اندازه کافی اجتماعی فاصله?: یک کایوتی جلب توجه یک پارک ملی خدمات کارکنان در حالی که محدوده از طریق واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. وحشی شکارچی کشف شد در شرق پوتوماک پارک با خدمات پارک های درخت خدمه سرپرست جامعی که یک عکس. خدمات پارک توییتی نادر رویت اشاره کرد شغالها هستند احتمال بیشتری برای حضور در این نزدیکی هست Rock Creek Park. خدمات پارک jokesters با اشاره به “زیرک کایوتی” به عنوان Apetitius giganticus یک fancifully اختراع نام علمی برای این شخصیت کارتونی Wile E. Coyote (واشنگتن پست). توجه داشته باشید: یک بابکت کشف شد در همان محل به طور کلی در ماه ژانویه است.

نزدیک

و در نهایت … دور از کف زدن برای همه به گزارش صبح آزمون کارشناسی ارشد که آماده بودند برای روز افتتاحیه و خود می دانند بیس بال مسائل. مطمئنا بسیاری از quizzers تماشا نیویورک یانکیز شکست اتباع واشنگتن, 4-1 در باران-کوتاه امر و دیدم Fauci را [ahem] اجتماعی-حقوقی تشریفاتی اول بشه.

⚾️⚾️⚾️ در اینجا یک لیست از کسانی که در رفت و 4/4 این هفته: جان Carlan پاتریک Kavanagh, جری Kovar, کتی Dobe-تماس آلن Reishtein Ellie و ژاک بادن مایک رابرتز غنی Davis, Mark Rubin, جک Barshay جیم Dykstra جو Santarella مریم Miller, Ed, Browning, Patrick J. White, John M. عموزاده مایک اکسلراد کاندی Cee مارگارت Gainer, James D. چاه کی هاروی سوزان Reilly, جان Donato ران Domingues مایکل پالرمو فیل Kirstein و استوارت Babendir.

آنها می دانستند که این تیم با جدید ballpark امروز (جهان زندگی زمینه) است که در تگزاس رنجرز.

Atlanta Braves اول baseman فردی فریمن به تازگی جزئیات جلسه خود را با COVID-19 که شامل یک تب 104.5 درجه است.

خیلی به غم وغصه از بیس بال سنت 2020 فصل را شامل شروع 10th زمین باز یافته با یک دونده در پایه دوم.

سرانجام رایان زیمرمن شد اتباع بازیکن است که تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل است. با این حال او گفت که او قصد دارد به بازگشت برای 2021 فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de