تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – در باغ گل رز تهمت راه اندازی ضد بایدن درد دل

ارائه شده توسط Argentum

خوش آمدید به تپه صبح امروز گزارش. آن جمعه است و آن روز مالیات! ما شما را به سرعت در مهم ترین تحولات در سیاست و سیاست به علاوه گرایش به تماشای. الکسیس Simendinger و آل ویور هستند روزانه شرکت سازندگان بنابراین پیدا کردن ما @asimendinger و @alweaver22 در توییتر و توصیه صبح گزارش به دوستان خود. کلیک برای عضویت اینجا را!

کل ایالات متحده coronavirus مرگ و میر گزارش شده هر روز صبح این هفته: دوشنبه, 135,205. سه شنبه 135,615. چهار شنبه, 136,466.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIvanka تهمت رزین گویا از محصولات مواد غذایی در توییتر جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس رواناب بیشتر در روز سه شنبه با استفاده از تحریک باغ گل رز رویداد به سلب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden مبارزات انتخاباتی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز رویداد به عنوان ” غمگین امر جدید خاموش شدن ناگهانی اضافه کردن به تهمت گلایه سی ان ان کاهش دور از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘کمپین-نوع’ باغ گل رز گفتار بیشتر به عنوان سیاسی مخالف در همه چیز از چین تجارت به مهاجرت غیر قانونی و از مالیات به انرژی است.

درهم و برهم و خاموش کردن یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته تهمت riffed برای یک ساعت در مقابل روزنامه نگاران سوزان در 90-درجه حرارت. او نگاه خود را یادداشت مخلوط سیاست بایدن و پشتیبانی از اسکن معروف گستره سبز که در آن تابستان حشرات buzzed در اطراف صورت خود را.

“ما می تواند برای روز,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طولانی زمین برای انتخاب مجدد در طول یک رویداد به عنوان یک صورتحساب کاخ سفید در کنفرانس خبری (او سابقه سه سوال). “احتمالا وجود دارد هرگز یک زمان زمانی که نامزدهای مختلف,” او اضافه شده (تپه).

واشنگتن پست: با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز رویداد برای کمپین-مانند حمله بایدن.

اوایل روز سه شنبه بایدن که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید سنجی و که مبارزات انتخاباتی شده است outraising مناظره نورد بخش دوم از طرح اقتصادی خود را: $2 تریلیون پیشنهاد برای مبارزه با تغییر آب و هوا که شامل یک هدف به مجموعه ای از 100 درصد استاندارد انرژی پاک 2035.

با توجه به تپه جاناتان ایزلی بایدن رویکرد به دنبال اصلاح نژادی و نابرابری اقتصادی. صحبت از بدنسازی در ویلمینگتون دلم., سابق معاونت استدلال کرد که جوامع رنگ شده اند به خصوص قربانی توسط شرکت های بزرگ آلوده گفت: آنها گرفته اند و در “محیط زیست و بهداشت بار اما مشترک هیچ یک از سود است.

نیویورک تایمز: بایدن اعلام کرد 2 تریلیون دلار آب و هوا طرح است.

رئیس جمهور خواهد شد بازدید گرجستان امروز جسارت به یک سال 2020 میدان نبرد دولت که در آن او یک لبه باریک بیش بایدن با توجه به RealClearPolitics متوسط است.

بایدن پیش در تعدادی از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده چهار سال پیش و دارای 9 نقطه سرب در سراسر کشور با توجه به آخرین RCP متوسط است. اما رئيس جمهور را رد کرد یک سوال در مورد اینکه آیا او یک “فلک زده” استدلال خود را در مبارزات انتخاباتی داخلی سنجی نشان می دهد او را در خوب شکل به نفع خود. او پیش بینی یک “اکثریت خاموش” از رای دهندگان او را از دوره دوم و رد بایدن و سیاست های خود را به عنوان بیش از حد لیبرال.

ما برنده یک مسابقه که در آن بود همان چیزی که: 2016,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یادآوری naysayers که شگفت زده شدند هنگامی که باریک حاشیه در ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان به او کمک کرد تا برنده کالج انتخاباتی در حالی که هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonDemocrat دانا Balter به صورت Rep. جان Katko در نیویورک خانه مسابقه برگشت ایران نماینده مجلس: باور نمی نظرسنجی نشان مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت بایدن Kyle ون د آب برنده نیویورک توافق اولیه برای به چالش کشیدن تشکر. آنتونیو Delgado بیشتر اسیر رای مردم. “من فکر می کنم که شور و شوق در حال حاضر بیشتر است و شاید به مراتب بیشتر از آن بود در سال 2016” رئیس جمهور اضافه شده است.

اضافه کردن به رئیس جمهور مسائل تصمیم گیری متحده به موسسه موج دوم آتن در پاسخ به گسترش COVID-19. به عنوان Niall Stanage می نویسد: در آخرین یادداشت خاموش شدن ناگهانی در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا را مهم اقتصادی است که می تواند به اثبات می شود سیاسی در خرد کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن او به عنوان بانک ها بر روی یک جهش اقتصادی در پاییز به سوق دادن او برای انتخاب مجدد. کاخ سفید را تشویق رئیس جمهور تجارت مشاور حمله در یک Op-Ed تخصص از رئیس جمهور منجر به بیماری های عفونی, مشاور یک امضای رئیس جمهور لرزاند توسط اسلاید خود را با رای دهندگان در طول بیماری همه گیر.

نیویورک تایمز: آمریکا و چین رانش به سوی یک جنگ سرد است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “با او صحبت نمی کند به تازگی با رئیس جمهور چین و “هیچ برنامه ای” برای انجام این کار.

جنوب چین صبح پست: تهمت نشانه های هنگ کنگ برای استقلال عمل به پایان می رسد و این شهر ترجیحی تجارت وضعیت. چین در واکنش پاکستان تلافی جویانه تحریم ها (عصر ایران).

آسوشیتد پرس: تهمت نشانه لایحه سفارش rebuking چین و انتقاد شدید بایدن.

تپه: مغلوب ساختن پیشی جستن, مقامات ایالات متحده ستایش بریتانیا ممنوعیت چین Huawei پس از فشار مبارزات انتخاباتی.

فاکس نیوز: تهمت قول به ثبت نام اقدام معوق برای ورود دوران کودکی اجرایی جهت است که او به نام “بزرگ شایستگی مهاجرت مبتنی بر عمل است.”

تپه: تهمت و تهدید یکسانی برای آمریکا هستند با نژاد اظهارات در دفاع از “مردم سفید” در طول مصاحبه های رسانه ای در روز سه شنبه.

یک پیام از ARGENTUM

پیشرو در روز

CORONAVIRUS & کنگره: مناطق سراسر کشور ادامه داد: در روز سه شنبه برای مبارزه با افزایش COVID-19 caseloads و نگرانی در مورد موج در بیمار بستری شدن در بیمارستان. در فلوریدابرای مثال دولت آمار یک روز رکورد در مرگ و میر (تپه). در آریزونا مقامات گزارش 4,273 تایید coronavirus موارد در روز سه شنبه و تمام زمان بالا در بستری شدن در بیمارستان (آسوشیتد پرس).

به سرعت گسترش COVID-19 مقامات در فیلادلفیا در حال انتظار برای اعلام کند که بزرگ رویدادهای عمومی نمی شود مجاز از طریق پایان ماه فوریه (The Philadelphia Inquirer). … هاوایی تمدید آن قرنطینه سفارش تا سپتامبر. 1 (ایالات متحده امروز). … نیویورک اضافه شده به لیست خود را یکی دیگر از چهار متحده که از آن بازدید کنندگان باید خود جدا برای دو هفته. آن را حذف دلاور آوردن مجموع به 22 متحده (تپه).

اوکلاهما و نوادا گزارش تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر با توجه به داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست.

در طول زمان که در آن داده های قابل اعتماد ضروری برای محققان و پزشکان کاخ سفید روز سه شنبه شروع به حرکت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که بخشی از بهداشت و خدمات انسانی بخش خارج از حلقه به عنوان دریافت کننده COVID-19 مورد اطلاعات است. در عوض دولت می خواهد فرمانداران برای اعزام گارد ملی برای ورود به بیمارستان به بیماری جمع آوری اطلاعات (واشنگتن پست).

شاید خوش بین ترین توسعه در روز سه شنبه شد برخی از مطلوب نتایج اولیه از حداقل یک واکسن کارآزمایی بالینی (آسوشیتد پرس). Anthony Fauciآنتونی FauciTrump مشاور می زند Fauci: اشتباه در مورد همه چیز یک شبه مراقبت های بهداشتی: تجربی COVID-19 واکسن نشان می دهد که پاسخ ایمنی در نتایج اولیه Fauci: افراد جوان که “مسئولیت اجتماعی” برای جلوگیری از COVID عفونت بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وجود دارد گفت: “خبر خوب” را به نشان می دهد این هفته است. واکسن تجربی توسعه یافته توسط Fauci را همکارانش در موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., شروع آن مهم ترین گام در اطراف جولای 27: 30,000 شخص مطالعه به اثبات اگر این عکس واقعا قوی هستند به اندازه کافی برای محافظت در برابر coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت:”ما در حال انجام به خوبی در واکسن … که بسیاری از آنها به دنبال واقعا خوب است.

> افراد جوان: سیگار کشیدن و vaping ارائه نوجوانان و بزرگسالان جوان بیشتر در معرض coronavirus با توجه به جدید دانشگاه کالیفرنیا در مطالعه (نیویورک پست).

> تست طول می کشد بیش از حد طولانی چشمگیر کاهش سرعت در تست بار چرخش است تضعیف ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. تلاش تشخیص یکی از شرکت های بزرگ پردازش آزمون COVID-19 روز دوشنبه گفت که متوسط آن زمان چرخش برای نتایج است و در حال حاضر حداقل هفت روز است. این بدان معناست که آن زمان مردم دریافت اطلاعات آزمون آن است که خیلی دیر به سرعت هشدار تماس های خود را اگر نتایج مثبت هستند (تپه).

> ماسک: ایالات متحده می تواند کنترل گسترش COVID-19 در یک یا دو ماه اگر هر کس می پوشیدن ماسک گفت: CDC مدیر رابرت Redfield (CNBC). او گفت که او معتقد است تهمت و معاون رئیس جمهور پنس باید پوشیدن پوشش صورت در عمومی به مجموعه ای نمونه. پنس است ملبس به ماسک ها به طور منظم در حوادث اخیر در حالی که رئیس جمهور انجام داده است بنابراین هنگامی که روز شنبه گذشته (تپه).

> کنگره و بعدی محرک اندازه گیری: قانونگذاران تخمگذار پایین نشانگر آنها به عنوان آماده سازی برای مذاکرات در یکی دیگر از عظیم coronavirus بسته امداد پیش از کنگره را هفته آینده.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSara Gideon برنده دموکراتیک مسابقه به چالش سوزان کالینز شومر هل برای رفع نمک کسر کلاه در آینده coronavirus امداد لایحه Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل بیشتر (R-Ky.) روز دوشنبه گفت که او است که با داشتن حال انجام بحث و مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe هیل Coronavirus گزارش: کالیفرنیا backtracks در بازگشایی به عنوان موارد افزایش می یابد در سراسر کشور; SoapBox مدیر عامل دیوید Simnick می گوید زیرک شرکت کار می کنند در سراسر زنجیره تامین chokepoints برای دسترسی به منابع برای عفونی و بهداشتی مواد تپه 12:30 — گزارش ارائه شده توسط Facebook — دادگاه عالی فدرال اجازه می دهد تا اعدام در 2 صبح تصمیم گلدمن ساکس: بیش از 80 درصد از شرکت های کوچک است که PPP وام می گویند که آنها خواهد شد در ماه اوت بیشتر در آینده بسته بندی و پیش بینی کرد که مجلس سنا اوباما در کنفرانس خواهد آورد به مخلوط هفته آینده (تپه).

با توجه به سی ان ان ایران با پیشنهاد این است که انتظار می رود عبارتند از: $1.3 تریلیون دلار در امداد با مک کانل دوباره تکرار کرد که مسئولیت حفاظت از کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها را شامل می شود در هر پیشنهاد خواستار آن یک “باید” برای هر لایحه نهایی. پیشنهاد مسئولیت دوره گذشته خواهد بود از دسامبر 2019 تا دسامبر 2024.

“آن را باید به, باید, بدون لایحه را تصویب مجلس سنا بدون مسئولیت حفاظت برای همه مربوط به coronavirus” مک کانل گفت. “هیچ کس می باید به صورت یک بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی در این بیماری همه گیر است که ما در حال حاضر مربوط به کوروناویروس.”

هیل: اوباما coronavirus پیشنهاد شکل می گیرد.

در پاسخ رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerMJ Hegar برنده دموکراتیک نبرد به چالش John Cornyn Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل ولز فارگو گفت: کارکنان به حذف Infinite از تلفن های کاری بیشتر (D-n. y.) گفت که حزب دموکرات را در مذاکرات تنها در صورتی به آمریکا باید یک صندلی در جدول (Politico).

در ضمن سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiUS ستایش انگلیسی, بان کی مون در چین Huawei پس از فشار مبارزات انتخاباتی رای دهندگان اتهام تقلب علیه ایران در کنگره استیو واتکینز Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل بیشتر (D-کالیفرنیا.) نشان داد و گفت او آماده است برای به تاخیر انداختن خانه برنامه ریزی اوت زنگ تفریح اگر زمان اضافی مورد نیاز است برای رسیدن به یک توافق در مرحله بعدی اقدام قوه مقننه در مورد COVID-19.

“ما کاملا به. ما نیز باید برای رسیدن به یک توافق است. جدول زمانی است, جدول زمانی مردم آمریکا” پلوسی با سی ان ان گفت. آنها پس از بازگشت به کار در روز دوشنبه قانونگذاران باید سه هفته به قرار دادن یک لایحه رئیس جمهور میز قبل از آنها در حال برنامه ریزی برای ترک برای ماه اوت زنگ تفریح (تپه).

خبرگزاری بلومبرگ: مک کانل می گوید ایران زمین خود را طرح محرک اقتصادی در هفته آینده.

آسوشیتد پرس: برگ برنده تیم چشم مدرسه بودجه افزایش بعدی ویروس کمک بیل.

تپه: یوسف Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل.

> تظاهرات: خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) روز سه شنبه گفت که معترضان باید سخت کوش تر در هنگام انتخاب که بناهای تاریخی را به چالش بکشد. او در دفاع از سوابق جورج واشنگتن و Ulysses S. Grantدو تاریخی رهبران که آثار قرار داده شده اند توسط نژادی عدالت تظاهرات.

اما شماره 3 خانه دموکرات برافراشته در برابر دیگر چهره های تاریخی از جمله John C. Calhounبا این استدلال که آنها سزاوار نیست “با افتخار” در میان آمریکایی قهرمانان.

Clyburn ساخته شده نظرات در مصاحبه با هیل رافائل Bernal, اولین قسط از “بازتاب” یک سری از دیجیتال مصاحبه های انجام شده توسط تپه در نژادپرستی نظاممند و ضمنی و تعصب در ایالات متحده است.

در تمرکز/تیز می گیرد

مبارزات و سیاست: دادستان کل سابق (AG) جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsSessions دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ تهمت طول می کشد victory lap پس از Tuberville شکست جلسات جف جلسات از دست می دهد و باز گشت پیشنهاد در آلاباما رواناب بیشتر از دست داده و پیشنهاد خود را برای یک زندگی دوم در سنا در روز سه شنبه شب سقوط در آلاباما توافق اولیه رواناب به تامی Tuberville پس از رئیس جمهور را تکرار ضربات بدن فلج شانس خود را در برنده شدن نامزدی.

جلسات رو یک شیب سربالایی صعود به پیروزی سنا صندلی او را اشغال کردند برای دو دهه پس از recusal از روسیه تحقیقات که او ادامه داد: به پشت ایستاده در سه شنبه شب در حالی که پرداختن به هواداران است.

“من به دنبال قانون” جلسات گفت. “و من را نجات داد رئيس جمهور بیکن در این فرآیند است.”

با 100 درصد آرا شمارش Tuberville برنده 60.7 درصد فقط به 39.3 درصد سابق AG. از دست دادن همچنین مشخص شده است که بی پایان از فعالیت های سیاسی تنها چهار سال پس از آن ضربه اوج خود با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی زمانی که جلسات اول شد نماینده مجلس برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود تبدیل به یکی از تاثیر گذار ترین حامیان.

مدت کوتاهی پس از این مسابقه بود به نام تهمت رقصید در جلسات سیاسی قبر در یک جشن, صدای جیر جیر, و اشاره کرد که Tuberville “برنده بزرگ است.”

نتیجه نیز در سمت چپ Tuberville سیاسی نوچه را در سن. داگ جونز (D-Ala.) در ماه نوامبر. جونز است که آسیب پذیر ترین سنا از حزب دموکرات برای انتخاب مجدد این سقوط (تپه).

نیویورک تایمز: جلسات می پردازد قیمت برای تحمیل مغلوب ساختن پیشی جستن خشم از دست دادن سنا آلاباما مسابقه.

تپه: جلسه دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت و دست نخورده است.”

آلاباما مسابقه بود قابل توجه ترین نتیجه در سه شنبه شب که همچنین ویژه مسابقات در تگزاس و ایالت مین است. در حزب دموکرات مجلس سنا رواناب در Lone Star, دولت, M. J. Hegar قفل کردن حزب nod را در سن. John Cornynجان CornynMJ Hegar برنده دموکراتیک نبرد به چالش John Cornyn تپه انتخاباتی گزارش: کلید مسابقه شکل گرفتن در آلاباما تگزاس مین 5 کلید مسابقه برای پخش در روز سه شنبه بیشتر (R-تگزاس) در ماه نوامبر شکست دیرین دولت ایالت رویس غرب با 5 نقطه حاشیه که از اوایل صبح امروز (تپه).

تگزاس نیز برجسته تعدادی از کلید خواه کنگره runoffs, با عنوان پیروزی برای Ronny جکسون و سابق کنگره پیت جلساتپیتر اندرسون SessionsPete جلسات برنده ایران رواناب در باز گشت پیشنهاد تپه انتخاباتی گزارش: کلید مسابقه شکل گرفتن در آلاباما تگزاس مین 5 کلید مسابقه برای پخش در روز سه شنبه بیشتر (R-تگزاس) در دولت 13 و 17 کنگره مناطق بود. اما 23rd, کنگره منطقه باقی مانده ناخواسته در یک مینی پروکسی نبرد به عنوان تونی گونزالس, تایید شده توسط رئیس جمهور است که گردن و گردن با رائول ریس تایید شده توسط سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzMJ Hegar برنده دموکراتیک نبرد به چالش John Cornyn تپه انتخاباتی گزارش: کلید مسابقه شکل گرفتن در آلاباما تگزاس مین 5 کلید مسابقه برای پخش در روز سه شنبه بیشتر (R-تگزاس). همانطور که از اوایل صبح امروز دو از هم جدا شدند و تنها هفت رای پس از بیش از 24,000 آراء شمارش شد.

در مین دموکرات سارا Gideon رسما دستگیر حق را در سن. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsSara Gideon برنده دموکراتیک مسابقه به چالش سوزان کالینز تپه انتخاباتی گزارش: کلید مسابقه شکل گرفتن در آلاباما تگزاس, مین, ایلینوی خانه رهبر جمهوریخواهان نمی خواهد حضور جمهوریخواه در فلوریدا: “این رفتن به یک محیط امن’ بیشتر (R) در کمتر از چهار ماه (تپه).

تپه: Mark Kelly افزایش می دهد $12.8 میلیون دلار برای سنا پیشنهاد در برابر سناتور. مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallyThe هیل کمپین گزارش: کلید مسابقه شکل گرفتن در آلاباما تگزاس مین بایدن کمپین اعلام کرد دور دوم کارکنان استخدام در آریزونا کلی را افزایش می دهد .8 میلیون برای سنا پیشنهاد در برابر آریزونا McSally بیشتر (R-Ariz.).

> کنوانسیون: جمهوری خواهان باید طرح توجیهی بسته بیشتر سبک togs در آماده سازی برای حزب ملی کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا., در ماه آینده به عنوان بسیاری از رویداد برگزار خواهد شد در خارج از منزل.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی برای حرکت سه شب از quadrennial مبنی از یک سالن به بیرون استادیوم از جمله آخر شب زمانی که رئیس جمهور این است که میله میله به پذیرش جمهوری خواه نامزدی.

آسوشیتد پرس: Rep. استیو واتکینزاستیون (استیو) چارلز WatkinsHispanic حزبی کمپین بازوی تایید Topeka شهردار برای کنگره تپه 12:30 — گزارش ارائه شده توسط USAA — سابق اوکراین سفیر شهادت ناروا تحت فشار قرار دادند برای او فردی گری تپه صبح روز سه گزارش — دیوار مشکل مقابله با حزب دموکرات و آخرین دوریان بیشتر (R-Kan.) متهم با 3 جنایات از جمله غیر قانونی رای گیری.

صبح گزارش شده است توسط روزنامه نگاران الکسیس Simendinger و آل ویور. ما می خواهیم به شنیدن از شما! ایمیل: asimendinger@thehill.com و aweaver@thehill.com. ما از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن هیل گزارش و خبرنامه و تشویق دیگران به اشتراک!

نظر

نیاز به برخی از اخبار خوب در مورد COVID-19? در اینجا شش دلیل برای خوش بینیو یوسف G. Allen, نظر, همکار, واشنگتن پست. https://wapo.st/3936l6X

تلفنی به بازگشایی مدارس دولتیتوسط William A. Galston مقاله نویس وال استریت ژورنال. https://on.wsj.com/3fwL5ZH

یک پیام از ARGENTUM

که در آن و زمانی که

این خانه برای یک طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه در ظهر و بازگشت به قانونی کسب و کار در روز دوشنبه.

سنا در دیدار روز پنج شنبه ساعت 10:30 صبح برای یک طرفدار forma جلسه.

رئیس جمهور با دریافت یک جلسه در ساعت 11 صبح در مورد اجرای قانون و توقف جنایت. مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز به آتلانتا به ارائه اظهارات در 3:10 p. m. در مورد زیرساخت های سرمایه گذاری و بعد از بازگشت به واشنگتن است.

IRS مهلت دریافت اظهارنامه مالیاتی فدرال است امروز در نیمه شب. مهلت تمدید شد از 15 آوریل به جای تحول از coronavirus.

شاخص اقتصادی: یک گزارش در آمریکا تولید صنعتی در ماه ژوئن منتشر خواهد شد در 9:15 صبح

دعوت: تپه تقریبا زنده مذاکرات با وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoUS ستایش انگلیسی, بان کی مون در چین Huawei پس از فشار کمپین یک شبه دفاع: پنل تصویب 4.6 B لایحه پرداختن به مرز دیوار وجوه مؤتلفه تغییر نام | نیروی دریایی با شدت گرفتن آتش در مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید هیچ برنامه ای برای صحبت با رئیس جمهور چین بیشتر در 11 a. m. در مورد “تهدیدات جدید جدید دفاع: آینده از امنیت ملی است.” مصاحبه کننده: Editor-in-Chief باب Cusackرابرت (باب) CusackThe هیل Coronavirus گزارش: کالیفرنیا backtracks در بازگشایی به عنوان موارد افزایش می یابد در سراسر کشور; SoapBox مدیر عامل دیوید Simnick می گوید زیرک شرکت کار می کنند در سراسر زنجیره تامین chokepoints برای دسترسی به منابع برای عفونی و بهداشتی مواد تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – کالیفرنیا یک coronavirus داستان عبرت انگیز آن را به عنوان retrenches به دفع عفونت تپه را Coronavirus گزارش: کریس کریستی می گوید تهمت تیم نبود مهاجم به اندازه کافی در اوایل COVID-19 بحران; تنش بین کاخ سفید Fauci جوش بیش تر. در اینجا پاسخ دهید.

شهروندان در برابر دولت ضایعات پیوست و عملا با توافق قانونگذاران در ساعت 10 صبح انتشار سالانه “کنگره خوک کتاب” که جزئیات بی فایده earmarks از مالی سال 2020 است. سال گذشته نسخه است که در اینجا. اطلاعات برای سال 2020 است که در اینجا.

تپه را Coronavirus گزارش به روز و منحصر به فرد تصویری مصاحبه با سیاستگذاران ایمیل در هر روز. ثبت نام در اینجا!

Hill.TV’s “افزایش” برنامه ویژگی های خبر و مصاحبه در http://thehill.com/hilltv و یا در یوتیوب در 10:30 a. m. ET در حال افزایش در یوتیوب.

در جای دیگر

➔ دادگاه: دادگاه عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg, روت Bader GinsburgGinsburg بستری با عفونت ممکن است این تپه در 12:30 — گزارش ارائه شده توسط Facebook — دادگاه عالی فدرال اجازه می دهد تا اعدام در 2 صبح اول تصمیم فدرال زندانی در 17 سال اجرا ساعت پس از تصمیم دیوان عالی کشور بیشتر, 87, در بیمارستان بستری شد و سه شنبه شب در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور با تب و لرز و درمان در روز سه شنبه برای یک عفونت ممکن است. او همچنین تحت یک روش “برای تمیز کردن مجرای صفرا استنت که قرار داده شد در ماه اوت گذشته,” دادگاه سخنگوی کاتلین Arberg اضافه شده (تپه). “عدالت استراحت است به راحتی و به ماندن در بیمارستان برای چند روز برای دریافت وریدی آنتی بیوتیک درمان” Arberg گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او آگاه نبوده است Ginsburg بستری تا سوال یک خبرنگار. “این خیلی بداست.” “من آرزو می کنم او بهترین است.” … قضات فدرال روز دوشنبه مسدود بحث محدودیت های سقط جنین در گرجستان و تنسی یک جفت کلید پیروزی برای سقط جنین طرفداران حقوق پس از سراسیمگی از “ضربان قلب ممنوعیت” جاروب قانونگذاران ایالتی در سال گذشته است. صورتحساب — گذشت در گرجستان در بهار سال 2019 و در تنسی ماه گذشته — آیا ممنوعیت سقط جنین پس از تشخیص ضربان قلب جنين است که می تواند رخ دهد به عنوان اوایل به عنوان شش هفته به بارداری (بی بی سی).

ویزای دانشجویی: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار توسط دانشگاه و دولت دعاوی در روز سه شنبه لغو یک سیاست است که باید محروم ویزا از دانشجویان بین المللی که به مطالعه در ایالات متحده از طریق دوره های آنلاین کار در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر jettisoned سیاست اعلام کرد در هفته گذشته بود که اداره مهاجرت و گمرک و می توانست بسیاری از دانشجویان بین المللی به ترک کشور (تپه).

بین المللی: به بریتانیا و فرانسه صادر ماسک حکم روز سه شنبه به عنوان دو کشور به دنبال جلوگیری از هر گونه پتانسیل افزایش COVID-19 عفونت. انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که همه انگلیسی ها باید از پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی شروع جولای 24 (بی بی سی). رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازیامانوئل Jean-Michel MacronFrench-بنیاد آمریکایی جشن سال 2020 ‘رهبران جوان” با ما کنار, پاکسازی را غرور و نفاق هستند بر روی صفحه نمایش کامل, فرانسوی, نخست وزیر استعفا داد به عنوان پاکسازی قدرتهای جهانی و ایران بیشتر در دستور هموطنان خود برای انجام همان کار در فضاهای محصور در ابتدای ماه آگوست (France 24). … توکیو است که انتظار می رود به افزایش آن coronavirus سطح هشدار به بالاترین نقطه آن امروز پس از یک مکالمه در تایید موارد با این اعداد و ارقام بیش از 200 در چهار از شش روز. بالاترین سطح هشدار به این معنی است که “coronavirus عفونت به احتمال زیاد كردن” (بی بی سی).

مجازات: دولت فدرال اعدام زندانی Daniel Lee Lewis صبح روز سه شنبه در ایندیانا از سرگیری اعدام پس از یک وقفه از 17 سال پس از 5-4 تصمیم دیوان عالی کشور اجازه می دهد این روش (تپه).

➔ حقوق مدنی: کارگران کارخانه بسته بندی گوشت می آمد بسیاری از آنها سیاه پوست و لاتین هستند را متهم کارفرمایان از نقض حقوق مدنی در حالی که به دنبال در محل کار حمایت. رویکرد چهره دشوار نبرد قانونی و زیر ناموفق پرونده های حقوقی در برابر گوشت و مرغ شرکت در طول همه گیر (تپه).

نزدیک

و در نهایت … او فقط احساس خوش شانس.

یک مرد در حومه دیترویت داده شد اشتباه بلیط قرعه کشی. اما وجود دارد هیچ اشتباه در مورد نتیجه: 2 میلیون دلار برنده است.

میشیگان قرعه کشی روز سه شنبه گفت: 57-سال متوقف شد و در یک ایستگاه گاز در Eastpointe, Mich., برای قرار دادن هوا در تایر. او نیاز به تغییر برای هوا ماشین آلات و همچنین در خواست $10 Lucky 7 را خراش کردن بلیط.

“فروشنده دست من 20 دلار بلیط اساس اشتباه است. او ارائه شده به ارز آن را برای من اما چیزی به من گفت که آن را نگه دارید. من مطمئن هستم خوشحالم من!” مرد گفت: در بیانیه منتشر شده توسط قرعه کشی.

نام برنده نبود منتشر شد. او تصمیم به گرفتن یک مبلغ یکجا از حدود 1.3 میلیون به جای 2 میلیون دلار بیش از سال, در این قرعه کشی گفت: (آسوشیتد پرس).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>