تپه انتخاباتی گزارش: مبارزات آماده شدن برای اخر مسابقه اجرا به روز انتخابات

خوش آمدید به تپه انتخاباتی گزارش روزانه خود را مختصر و مفید در همه آخرین اخبار در 2020, ریاست جمهوری, سنا و مجلس نژادها. آیا کسی جلو این به شما ؟ کلیک برای عضویت اینجا را.

ما جولیا منچستر مکس گرینوود و جاناتان ایزلی. در اینجا چیزی است که ما در حال تماشای امروز در کمپین بلیزرز.

تبلیغات

پیشرو در روز:

یکشنبه به مناسبت 100 روز تا زمانی که آمریکایی ها در سراسر کشور رأی گیری برای ریاست مجلس سنا و مجلس نژادها. Coronavirus و بحران اقتصادی به احتمال زیاد به بازی یک عامل در نحوه رای دهندگان در انتخاب نامزدهای خود را و دموکرات ها به نظر می رسد به عنوان یک مزیت در سراسر هیئت مدیره.

با این حال بسیاری می تواند تغییر بین در حال حاضر و در روز انتخابات. در اینجا نگاهی به چگونگی نژاد در حال شکل گیری تا 100 روز از روز سه شنبه, نوامبر. 3.

ریاست جمهوری

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Fauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر تر نیاز دارد مسیر مسابقه به تغییر سرعت اگر او را به امن دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای presumptive دموکراتیک نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی مذاکرات تجاری نباید اتصال کوتاه داخلی بحث بیشتر توسط 8.7 امتیاز سراسر کشور در RealClearPolitics (RCP) متوسط از نظر سنجی. یکی از بررسی های اخیر نشان می بایدن پیش رو با 15 امتیاز.

بایدن سرب خارج از حاشیه خطا در چهار و شش هسته ای میدان نبرد متحده است. او با 6 امتیاز و یا بیشتر در RCP به طور متوسط از میشیگان و ویسکانسین پنسیلوانیا و فلوریدا. بایدن کوچکتر آگهی در کارولینای شمالی و آریزونا. برگ برنده برنده تمام کسانی متحده در سال 2016.

تبلیغات

بایدن نیز در حال اجرا قوی در به طور سنتی قرمز متحده, Texas, گرجستان, آیووا و اوهایو که تهمت باید برنده به یک راه برای انتخاب مجدد.

نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان ترجیح می دهند بایدن رهبری در مسائل کلیدی از روز coronavirus همه گیر و نژادی و نابرابری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر معطوف به مربع خود را با افکار عمومی در coronavirus ترویج ماسک و هشدار داد که این ویروس می تواند بدتر شود. تهمت نیز لغو جمهوریخواه در جکسنویل و دوباره روزانه خود را در جلسات با کارشناسان بهداشت و درمان.

سنا

با 100 روز تا ماه نوامبر انتخابات دموکرات باید یک مسیر روشن به اکثریت سنا. زمان رای گیری روند نشان می دهد این حزب در مسیر انتخاب کنید تا کرسی در آریزونا, کلرادو, مین, و, کارولینای شمالی, و دموکرات ها در حال حاضر مناظر خود را در ایران برگزار می شود کرسی های گرجستان, آیووا و مونتانا در میان کشورهای دیگر که یک بار به نظر می رسد مطلوب تر به جمهوری خواهان.

در ضمن خواهان در حال تقلا برای توقف گسترش دموکراتیک توهین آمیز, پوشش تا چند میلیون دلار آگهی رزرو در ایالات مانند گرجستان و آیووا و هزینه در مذاکرات سنا اولیه در کانزاس به افزایش Rep. راجر مارشالRoger W. MarshallThe هیل کمپین گزارش: بایدن, اوباما دوباره برای اجتماعی فاصله گرفته مکالمه ایران با گروه کتاب تبلیغات برای کانزاس اولیه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – حزب دموکرات به اوباما: که در آن است خود را COVID-19 لایحه ؟ بیشتر (R) آنها را به عنوان نامزد به احتمال زیاد به نگه باز کردن صندلی برای جمهوری خواهان در ماه نوامبر.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن اسلاید در پای صندوق های رای در ماه های اخیر همراه با افزایش جمع آوری کمک های مردمی برای دموکرات سنا رقبا قرار داده جمهوریخواهان در به طور فزاینده ای وخیم موقعیت آنها به عنوان شروع این مهم 100 روز با حداکثر سرعت دویدن به روز انتخابات.

خانه

دموکرات ها نیز به نظر می رسد به عنوان یک مزیت در مسابقه برای خانه اکثریت پیشرو در generic رای گیری و در تعدادی از مهم مسابقه است. این کوک, سیاسی, گزارش منتقل 20 خانه نژادها نسبت به دموکرات ها در هفته گذشته و در حال حاضر منجر ایران در megyn kelly کلی انتخابات.

استراتژیست می گویند تعداد کم و برای جمهوری خواهان باید با مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر و دموکراتیک تلاش برای بستن توافق نامزدها برای رئيس جمهور. انتظار برای دیدن دموکرات ها همچنان به سنگ تیز کردن در در مراقبت های بهداشتی و همچنین به عنوان چگونه آن را مربوط به بیماری همه گیر. انتظار می رود آنها را به هم فشار بر جمهوری خواه تلاش برای از بین بردن ObamaCare که یک مسئله ای است که به آنها کمک کرد پیروزی پشت خانه در سال 2018 است.

نامزدهای جمهوری خواه از سوی دیگر ادامه خواهد داد به مشتری جلب کردن رشد اقتصادی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حالی که این کشور در یک رکود اقتصادی در حال حاضر ایران استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان بودند مسئول رشد اقتصادی قبل از همه گیر و بنابراین بهترین نامزد منجر به بهبود است.

– جاناتان حداکثر و جولیا

از دنباله:

مغلوب ساختن پیشی جستن است که همه در به تکرار خود 2016 موفقیت در فلوریدا اما نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که او به احتمال زیاد چهره های سختی راه پیش رو. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین محفوظ است بیشتر در تبلیغات تلویزیونی در فلوریدا بیش از دیگر دولت متناوب 40 میلیون دلار در اعتبار بیش از او محفوظ در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در ترکیب با توجه به تجزیه و تحلیل تبلیغات اطلاعات توسط تپه. در بالا از آن برگ برنده های کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) باید به هر طریقی یک زمین بازی در کشور با بیش از 180 کارکنان بر روی زمین در هر شهرستان. جولیا و حداکثر گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اسکواش طولانی در مخالفت ایران با شلاق در Rep. لیز چنیالیزابت (لیز) لین CheneyFauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن حملات سابق DHS وزیر بیش از انتقاد از دولت فدرال سرکوب تهمت ابجو بد و کم مایه در چنی او به عنوان چهره انتقاد از جمهوری خواهان بیشتر (R-Wyo.) و سابق دولت بوش رسمی تام ریج پس از دو ارائه صریح و ضمنی انتقاد از رئیس جمهور. برت ساموئلز و جاناتان گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن‘s جدید مدیر کمپین لایحه Stepien روز جمعه گفت که رئیس جمهور حمایت است کمتر در نظر سنجی عمومی و نظرسنجی ها نشان بایدن پیشرو با حاشیه نیست دقت منعکس کننده دولت از مسابقه. جاناتان گزارش.

کنگره و ایالات متحده:

آشپز سیاسی گزارش نقل مکان کرد و تعدادی از سنا نژادها نسبت به دموکرات ها در روز پنج شنبه امید دادن به دموکرات ها به دنبال تلنگر سنا 102 روز از در حال حاضر. تپه‘s مارتی جانسون گزارش.

تبلیغات

پول, سازمان دیده بان:

دموکراتیک super PAC MeidasTouch راه اندازی شش رقم آگهی خرید در تگزاس است که از ویژگی های تبلیغات در هوستون و دالاس تلویزیونی بازار. یک تبلیغ جدید با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه” بود که روز پنجشنبه منتشر شد و بخشی از خرید. تپه‘s ربکا Klar گزارش.

نظرسنجی تماشا کنید:

فردا نیوز– پنسیلوانیا ریاست جمهوری

بایدن: 50%

مغلوب ساختن پیشی جستن: 39%

تبلیغات

فردا نیوز– میشیگان ریاست جمهوری

بایدن: 49%

مغلوب ساختن پیشی جستن: 40%

فردا نیوز– مینهسوتا ریاست جمهوری

بایدن: 51%

مغلوب ساختن پیشی جستن: 38%

دیدگاه ها:

دنیس بیلی: از سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsCoronavirus مذاکرات شکست مذاکرات وحدت Planned Parenthood راه اندازی شش رقم مبارزات انتخاباتی آگهی انفجار آسیب پذیر اوباما COVID-19 لایحه سنا GOP پست M سه ماهه حمل و نقل به عنوان نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه بیشتر معمای

استیو فوربس و استفان مور: رئیس جمهور تهمت باید اجتناب از سال 1990 جمهوری خواه سیاسی نفرین

دیوید شولتز: است Ilhan عمرIlhan OmarProgressive حزبی رهبران تقاضا دموکرات جلو و امنیت داخلی خانه لایحه را به بحث امنیت لایحه به طبقه تپه انتخاباتی گزارش: گرجستان دموکرات نامزد دولت صندلی برای John Lewis صندلی بیشتر از یک و انجام می شود ؟ به همین دلیل او می تواند از دست دادن اوت اولیه

علامت گذاری تقویم خود را:

Aug. 4:

آریزونا مقدماتی

کانزاس مقدماتی

میشیگان مقدماتی

میسوری مقدماتی

واشنگتن مقدماتی

Aug. 11:

کانکتیکات مقدماتی

مینه سوتا مقدماتی

ورمونت مقدماتی

ویسکانسین مقدماتی

گرجستان اولیه runoffs

Aug. 18:

آلاسکا مقدماتی

فلوریدا مقدماتی

وایومینگ مقدماتی

Aug. 17-20:

دموکراتیک ملی کنوانسیون

Aug. 24-27:

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

سپتامبر. 1:

ماساچوست مقدماتی

سپتامبر. 8:

نیوهمپشایر مقدماتی

رود آیلند مقدماتی

سپتامبر. 15:

دلاور مقدماتی

سپتامبر. 29:

اولین مناظره ریاست جمهوری

Oct. 7:

معاون ریاست جمهوری بحث

Oct. 15:

دومین مناظره ریاست جمهوری

Oct. 22:

سومین مناظره ریاست جمهوری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>