ملی و محلی اتحادیه های معلمان در روز دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال بلوک منظور از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisGOP فرمانداران در سخت ترین ضربه متحده تقسیم بیش از COVID-19 پاسخ به اولویت های ایالات متحده آمریکا و دیگر گروه های قطره رای گیری طرح دعوی در دادگاه در برابر فلوریدا Shalala در فلوریدا شیوع: “ما نیاز به بستن دوباره’ بیشتر (R) نیاز به مدارس برای بازگشایی در ماه اوت با وجود پایدار افزایش coronavirus موارد در دولت است.

این فدراسیون معلمان آمریکا و محلی آن وابسته فلوریدا انجمن آموزش ها ادعا که منظور نیاز به از سر گیری در کلاس های حضوری نقض قانون دولت است. طرح دعوی در دادگاه در دادگاه های ایالتی در میامی می پرسد یک قاضی به صدور دستور مسدود کردن DeSantis از رفتن را از طریق با این ایالت دستور که اتحادیه ها ادعا می کنند که “نیروی میلیون ها نفر از دانش آموزان و کارکنان به گزارش آجر و ملات مدارس است که باید بسته باقی می ماند در طول حیات COVID-19 موارد است.”

شکایت واصل شد همان روز که ایالتی فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد برای ششمین روز متوالی. با وجود یک چشم انداز مثبت در موارد DeSantis’ دفتر در اوایل این ماه صادر سفارش نیاز به مدارس برای باز کردن برای حداقل پنج روز در هر هفته در ماه اوت است.

“DeSantis نیاز به یک بررسی واقعیت و ما در حال تلاش برای ارائه یک” FEA جمهور Fedrick اینگرام در بیانیه ای گفت. “فرماندار نیاز به قبول این واقعیت از وضعیت اینجا در فلوریدا که در آن ویروس است که افزایش خارج از کنترل است.”

در حال توسعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im