در پی Rep. John LewisJohn LewisBill و هیلاری کلینتون در جان لوییس مرگ: “ما باید از دست یک غول’ پلوسی به یاد جان لوئیس به عنوان ‘تیتان’ که ‘شجاعت تبدیل ملت ما’ حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis می میرد بیشتر‘s (D-Ga.) مرگ کاربران رسانه های اجتماعی در حال تجدید یک تماس به تغییر نام ادموند Pettus پل در سلما علا., پس از حقوق مدنی آیکون به جای مؤتلفه کلی و Ku Klux Klan رهبر.

لوئیس درگذشت روز جمعه در سن 80 سالگی بیش از پنج دهه پس از او تقریبا از دست داده و زندگی خود را در حالی که عبور از پل در طول سال 1965 “یکشنبه خونین” در ماه مارس.

کاربران رسانه های اجتماعی در زمان به توییتر به افتخار دیرین کنگره دوباره خواستار پل به تغییر نام خود را در حافظه است.

تبلیغات

“وجود دارد یک پل [که] نیاز به یک نام جدید” سابق ایالات متحده وکیل Preet BhararaPreetinder (Preet) Singh BhararaPush به سرنگونی منهتن وکیل جرقه تازه بحران برای DOJ سابق منهتن وکیل Preet Bharara در DOJ حرکت: ‘Deja vu’ دموکرات پان مغلوب ساختن پیشی جستن بر بیش از اخراج از ما وکیل جفری برمن بیشتر نوشت: یک تماس و تکرار توسط anti-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC لینکلن پروژه.

“این امر می تواند اتصالات برای تغییر نام ادموند Pettus پل پس از John Lewis وجدان کنگره” NBC News خبرنگار اندرو میچل نوشت. “او یک بار به من گفت که چگونه برادران کندی موافقت نکرد به دفتر بیضی جلسه با دکتر شاه قبل از ’63 مارس تا پس از آن به دلیل آنها می ترسید آن را خشونت آمیز می شود.”

تبلیغات

صدها نفر دیگر پیوست تماس بسیاری از کارگردانی حامیان به دادخواست ایجاد شده در ماه گذشته در Change.org که تا به حال به عنوان بسیاری از 386,257 امضا که از صبح روز شنبه.

لوئیس پیوست صدها نفر از راهپیمایان در طول سال 1965 اعتراض برای رأی است. راهپیمایان در نظر گرفته شده برای رفتن از سلما به مونتگمری, اما آنها متوقف شد در سمت دیگر پل در سلما و ملاقات با افسران پلیس و اوباش با چوب و بیلی باشگاه است.

هنگامی که تظاهرکنندگان حاضر به ترک این سربازان از حملات خشونت آمیز با استفاده از bullwhips پاره گاز و nightsticks و در شارژ راهپیمایان با اسب خود را. دولت سپاهی ضرب و شتم لوئیس با nightstick به طوری که به شدت آن را ناشی از شکستگی جمجمه.

این تصاویر گرافیکی از خشونت موجب خشم عمومی که تحت فشار قرار دادند کنگره به تصویب برجسته حق رای عمل می کنند که پس از آن رئیس جمهور جانسون به قانون امضا شده در ماه اوت سال 1965.

لوئیس بازگشت به سایت با سالانه هیئت به آموزش همکار خود را نمایندگان جنبش است.

“کشور ما هرگز همان خواهد بود چرا که از آنچه اتفاق افتاده است در این پل” لوئیس گفت: در سال 2015 در 50 سالگرد یکشنبه خونین که در آن او پیوست و سپس رئیس جمهور اوباما.

Michael Starr هاپکینز یک استراتژیست سیاسی ماه گذشته راه اندازی شد “جان لوئیس پروژه پل” و ایجاد این طومار که می پرسد آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey (R) به نام پل.

تپه رسیده به Ivey نظر.

تبلیغات

Pettus یک مؤتلفه کلی و رهبر در آلاباما KKK “آیا سزاوار به نام او که پل” هاپکینز گفت.

“ما نباید تجلیل کسی که نه تنها کمک در تقسیم این کشور و رفتن به جنگ با این کشور شد اما بخشی از یک سازمان تروریستی است که به قتل میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار” هاپکینز اضافه شده است.

پل نام Pettus در سال 1940 بیش از سه دهه پس از Pettus مرگ است.

“من نمی توانم فکر می کنم از بیشتر اتصالات فرد که این پل به نام پس از” هاپکینز گفت: Lewis.

هاپکینز دادخواست قبلا تایید شده توسط سناتور. داگ جونز (D-Ala.) و تشکر. Terri SewellTerrycina (تری) Andrea SewellDemocratic رهبران مطبوعات ایران برای به روز رسانی رای گیری حقوق قانون جدید غیر انتفاعی با هدف تغییر نام ادموند Pettus پل پس از John Lewis بیش از 100K ثبت درخواست برای تغییر نام ادموند Pettus پل پس از John Lewis بیشتر (D-Ala.), و همچنین به عنوان Ava DuVernay که به کارگردانی 2014 فیلم “سلما” که به تصویر می کشد مارس و بازیگر کری واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net