مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حفر شده در آن در جریان جنگ فرهنگ جمعه, داشتن بدنام سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در اعتراض به نظر می رسد در یکی از آن مجازی کمپین حوادث شب جمعه.

علامت و پاتریشیا McCloskey of St. Louis, Mo. به نظر می رسد در یک برنامه با کمپین کارمند کیمبرلی Guilfoyle به عنوان دو چهره بهمن, انتقاد تهدید Black Lives Matter معترضان در زور اسلحه.

“من فکر می کردم ما قرار بود به مرگ” علامت McCloskey گفت: این حادثه در اوایل این ماه. “ما چیزی برای عذرخواهی. ما هیچ کار اشتباهی انجام داد و ما در حال رفتن به پایین.”

تبلیغات

این McCloskey شد فورا تبدیل به لیبرال boogeymen و محافظه کار عامیانه قهرمانان در اوایل این ماه زمانی که آنها خود یک تفنگ و تپانچه به تظاهرات و راهپیمایی را از طریق خیابان های محله خود را.

در این رویداد کمپین جمعه زن و شوهر گفت: آنها می ترسید تظاهرکنندگان را غارت کردن خانه خود را و burn it down, هر چند در تصویری از این رویداد هیچ معترضان به نظر می رسد تهدید هر فرد در خانه.

کیمبرلی گاردنر, مدار وکیل برای St. Louis County, هفته گذشته اعلام کرد که در حال بررسی این زوج گفت: “ما نمی خواهد تحمل استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

این تحقیقات موجب داد و بیداد در میان محافظه کاران که قاب پروب به عنوان یک تهدید برای زن و شوهر متمم دوم حقوق.

“متمم دوم است نه یک طبقه دوم سمت راست. هیچ خانواده باید در صورت تهدید به آزار و اذیت و یا مخرب پیگرد قانونی برای اعمال این حق” میسوری ایالت جاش هاولی (R) در نامه ای به دادستان کل ویلیام برلایحه BarrHawley خواستار حقوق مدنی پروب دادستان بررسی اسلحه-دارای حق اعمال St. Louis زن و شوهر بر آمریکا و بیش از حد متکی بر تجارت DHS سر می زند ‘شکست خورده پاسخ’ به ‘شایع’ خشونت در پورتلند بیشتر. “من از شما می خواهم به در نظر گرفتن فدرال حقوق مدنی رسیدگی به سنت لوئیس مدار دفتر دادستان برای تعیین اینکه آیا این تحقیق و قریب الوقوع پیگرد قانونی نقض این قانون اساسی درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de