تنها چند هفته پس از انگلستان شامل اسپانیا در لیست کشورهای امن برای تعطیلات تابستانی دولت معکوس دوره و اعلام کرد اواخر روز شنبه آن را تحمیل 14 روز قرنطینه در هر ورود از اسپانیا. این حرکت پس از موارد در کشور شروع به پریدن کرد به خصوص در منطقه کاتالونیا که در آن مقامات در حال مسابقه به تمبر از شیوع بیماری های جدید.

نروژ روز جمعه اعلام کرد 10 روز قرنطینه برای مردم از بازگشت از اسپانیا و فرانسه صادر شده جدید هشدار سفر به این منطقه کاتالونیا که به بارسلونا و سواحل محبوب. این حرکت بیشتر خواهد شد وزن در رزرو در اوج سفر دوره برای یک کشور است که بستگی به گردشگری بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 920 موارد جدید در هر پنج شنبه و جمعه که بالاترین تعداد از اوایل ممکن است زمانی که دولت شروع به کاهش یکی از اروپا و دقیقترین مستندات.

“ما باید قادر به گرفتن سریع و قاطع عمل” گفت: وزیر امور خارجه Dominic Raab در اخبار آسمان در روز یکشنبه. “در غیر این صورت ما در معرض خطر عفونت مجدد به انگلستان بالقوه موج دوم و یکی دیگر از مستند.’

کاتالونیا در شمال شرقی اسپانیا است که در کانون یک جهش جدید در موارد شده است و در حال گسترش محدودیت به تلاش برای صاف منحنی. در بارسلونا, کاباره ها دستور داده شده است بسته به مدت دو هفته و تحمیل وجود دارد یک نیمه شب مقررات منع رفت و آمد در میله های زندان. بخشی از مستند مؤثر بر 200 ، 000 نفر بوده است در حال حاضر اعمال شده در غرب منطقه Segria.

“ما کاملا نا امید. ما در واقع احساس امن تر در اینجا چون هر کس با پوشیدن ماسک” Carolyne Lansell انگلیس و گردشگری گفت: در مصاحبه با دولت-تلویزیون پخش TVE.

توی انگلستان بزرگترین تور اپراتور به حالت تعلیق تمامی پروازها از اسپانیا و جزایر قناری است که با توجه به ترک امروز اسکای نیوز گزارش داد. جهان مسافرت و جهانگردی به نام شورای انگلستان تصمیم یک “ضربه تلخ” برای مسافران و محلی گفت: مستندات نیست گسترده تر محدودیت های مسافرتی می تواند یک راه حل بهتر است.

“اکثریت این کشور و جزایر آن است که فوق العاده محبوب مقصدهای تعطیلات کمتر موارد از انگلستان” گردشگری گروه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

اسپانیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا توسط coronavirus و در حال حاضر رنج می برد بیش از 28 ، 000 مرگ و میر چهارم-بالاترین شمارش در اروپا پس از انگلستان و ایتالیا و فرانسه است. ملی مستند آغاز شده و در ماه مارس تا به حال تا حد زیادی رام گسترش Covid-19 اما کاستن از آن محدودیت و آغاز فصل گردشگری تابستانی است کمک به یک چشم انداز مثبت به خصوص در میان افراد جوان زیاد شلوغ کافه ها و باشگاه ها.

کشورهای اطراف دریای مدیترانه بودند دعا که یک نگاه اجمالی از گردشگری می توانید آنها را از طریق تابستان قبل از ضربه محکم و ناگهانی سرد درایوهای مردم در داخل و ushers در فصل دوم به این بیماری همه گیر. در حال حاضر به نظر می رسد گسترش ویروس ممکن است صبر کنید برای ماه های زمستان.

دولت ها در سراسر جهان شده اند نیروبخش برای موج دوم اگر اشتهای کمی برای reimposing مقیاس بزرگ مستندات در حال حاضر فلج اقتصاد. امید است که بومی سازی قرنطينه به شهرها و مناطق خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از حملات از عفونت به عنوان آنها می آیند.

ایتالیا اولین دموکراسی غربی به قرنطینه کل جمعیت آن را به عنوان آشکار شد آن مرگ و میر قرار بود به پیشی که از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. یک فرد نزدیک به نخست وزیر جوزپه کونته توصیف کرد که تصمیم به عنوان “شوک درمانی” است که نمی تواند تکرار شود. یورو را ضعیف ترین اقتصاد در این هفته تبدیل شد به بزرگترین ذینفع از اتحادیه اروپا $860 میلیارد نجات بسته است.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در ابتدا تمایلی به سفارش مستند و سپس به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه مبارزه برای زندگی خود را پس از عقد قرارداد Covid-19. در عین حال او در می یابد ایده جداسازی ملت دوباره پس از قرار دادن است که او در مقایسه با آن به یک نیروی بازدارنده هسته ای: “من قطعا نمی خواهید به استفاده از آن است.”

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس شد به همان اندازه بلانت: “ما نمی خواهد زنده ماندن از لحاظ اقتصادی و اجتماعی است.”

با جهان مواجه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر رای دهندگان بر روی لبه هستند. سیاستمداران از همه راه راه هستند و به دنبال راه هایی برای کاهش درد—و نه اضافه کردن به آن—به عنوان ترس مورف به خشم و نارضایتی.

“جمعیت را می توان احضار به اعمال قهرمانانه جمعی از خود گذشتگی در حالی که برای, اما نه برای همیشه” دانشمند علوم سیاسی فرانسیس فوکویاما نویسنده کتاب “پایان تاریخ و آخرین انسان” نوشت در امور خارجی مجله. “طولانی بیماری همه گیر همراه با عمیق شغل زیان یک رکود طولانی مدت و بی سابقه بدهی به ناچار ایجاد تنش است که به نوبه خود به یک سیاسی واکنش—اما در برابر آنها است که هنوز مشخص نیست.”

سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال است که سعی کنید و آن را سوار آن است. در عین حال در حالی که تلاش برای بدست آوردن مردم به فروشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و آرایشگری نشان دادن ضرورت در میان دولت های احیای اقتصاد آنها نیز نشان می دهد خطرات.

در اروپا سخت ترین-آمار کشور انگلیس بازگشایی بارها و در حال حاضر پیدا کردن خوشه در ویروس موارد است. جانسون که با هدف بازگشت به “قابل توجه نرمال” توسط کریسمس در روز جمعه گفت: دولت در حال آماده سازی سرویس های بهداشتی برای موج دوم عفونت بیش از زمستان است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im