اسپانیا:
اسپانیا گزارش شدیدترین روزانه پرش در coronavirus عفونت در بیش از دو ماه در روز پنج شنبه با 580 موارد جدید ثبت نام از روز قبل از 390 گزارش روز چهارشنبه و با مناطق آراگون و کاتالونیا منجر به افزایش است.

مقامات reimposed محدودیت در برخی از مناطق کاتالونیا از جمله خانه حبس در Lleida منطقه موثر بر برخی از 160,000 مردم و مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: اقدامات خواهد گرفته شود باید در پایتخت بارسلونا اما به هیچ جزئیات بیشتر.

بیش از 170 موضعی شیوع بیماری پدید آمده اند و در سراسر اسپانیا پس از آن برداشته در سراسر کشور خود را مستند – یکی از دقیقترین در اروپا در 21 ژوئن با کاتالونیا در کانون شیوع بیماری های جدید.

اسپانیا وزارت بهداشت قرار دادن تعداد موارد تایید بیش از 24 ساعت گذشته در منطقه در 142 تا از 91 روز قبل. در آراگون در شرق تعدادی از عفونت شروع به پریدن کرد به 266 از 160 به گفته وزارت بهداشت.

کاتالان اقتدار بهداشت که تعداد هر دو تایید و موارد مشکوک گفت: این تعداد افزایش یافت و به 1,293 یک شبه که بالاترین سطح از حداقل 18 مه هنگامی که شمارش روش تغییر کرده است.

کاتالان سرمایه – صفحه اصلی به 1.6 میلیون نفر و یکی از ترین در اروپا بازدید و شهرستانها – سه برابر آن تعداد از coronavirus موارد از هفته گذشته است.

مقامات همچنین اعمال برخی از محدودیت ها در سه محله از بارسلونا حومه شهر که خانه های برخی از 260,000 مردم است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net