پس از کمک به بیش از یک لاخ از مهاجران رسیدن به خانه خود را با خیال راحت در سراسر کشور coronavirus مستند بالیوود بازیگر و انسانی Sonu Sood در حال حاضر می خواهد برای کمک به بیش از دو کرور مهاجران ورود به سطح یقه آبی شغل در پنج سال آینده.

رایگان سایت و برنامه به نام ‘Pravasi Rojgar’ خواهد دیجیتالی اتصال کار با ارائه دهندگان جویندگان کار. این ‘Pravasi Rojgar’ پلت فرم در حال حاضر آغاز شده پیدا کردن فرصت های شغلی برای جزوات در بخش های مختلف در سراسر کشور است. نه تنها اما Sonu Sood ابتکار نیز آموزش داوطلبان را به آنها مهارت برای کار و صنعت.

با توجه به ‘Pravasi Rojgar’ وب سایت بیش از 450 کارفرمایان بوده است onboarded و 1,00,000 الزامات شغلی شده اند جمع آوری شده پس از راه اندازی. این پلت فرم آنلاین است onboarded شرکت هایی مانند آمازون, Sodexo حداکثر بهداشت و درمان و Portea.

“ماموریت ما این است برای ارائه کار ارتباط و پیشرفت حرفه ای برای میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که نیاز به شغل” می خواند در یک پیام در ‘Pravasi Rojgar’ سایت.

این زن 47 ساله بازیگر باید اغلب اوقات به یاد می آورد صحبت های او اغلب در اطراف چگونه آنها به دنبال کار مناسب فرصت در میان همه گیر.

“بسیاری از تفکر برنامه ریزی و آماده سازی رفته اند به طراحی این طرح بیش از چند ماه گذشته به منظور اطمینان حاصل شود که آن را جامع است و بر اساس این کار در حال حاضر در کشور انجام می شود.

“رایزنی های گسترده ای برگزار شده است با سازمان هایی که در حال درگیر در سطح توده مردم در skilling و قرار دادن جوانان زیر خط فقر سازمان های غیر دولتی بشردوستانه سازمان کارمندان دولت, استراتژی, مشاوران فن آوری یو پی اس شروع و مهمتر از همه بازگشت مهاجران آنها به من کمک کرده اند” Sood در بیانیه ای گفت.

ابتکار عمل را پشتیبانی شده توسط جامعه توسعه در روستاها برای پیدا کردن فرصت های شغلی برای کارگران مهاجر در نقاط مختلف کشور است.

یک خط تلفن با شماره تلفن رایگان 1800 121 664422 راه اندازی شده است برای مردم و کارفرمایان خود را به ثبت نام نیازها و الزامات بود.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im