Sonu Sood ارائه خود را در تراکتور وعده ساخته شده به Chittoor دختران شخم

پس از ارائه برای کمک به دو دختر یک کشاورز در Chittoor منطقه آندرا پرادش که مجبور به کشیدن گاوآهن به کمک پدر خود را در کشاورزی در میان رمان coronavirus مستند, بازیگر, Sonu Sood تحویل در وعده های خود را امروز.

بازیگر آگاه شد از کشاورز Nageswara Rao و وضعیت خانواده و ارائه شده برای کمک به دختران پس از یک ویدئو از دختران کشیدن گاوآهن مانند گاو شد ویروسی در رسانه های اجتماعی و توجه خود را گرفتار.

در یک صدای جیر جیر زودتر Sood ارسال شده “بگذارید دختران تمرکز بر خود را آموزش و پرورش” و گفت که آنها ارائه یک تراکتور برای کمک به آنها در مبارزه با بحران است.

“این خانواده سزاوار نیست که یک جفت گاو نر. آنها سزاوار یک تراکتور. پس از ارسال شما یکی است. توسط شب یک تراکتور خواهد بود شخم زمینه های خود را. اقامت خوبان” او هنوز توییتی.

تراکتور تحویل داده شده است به خانواده اواخر یکشنبه شب.

ستایش بازیگر نقش اول مرد برای او ژست سخاوتمندانه در ارائه کمک به نیازمندان و رئیس سابق وزیر آندرا پرادش و TDP رهبر N. Chandrababu Naidu تحسین او برای او الهام بخش تلاش کنند. در یک صدای جیر جیر Naidu همچنین گسترش خود را برای کمک به خانواده و گفت که او می تواند مراقبت از آموزش و پرورش از دو دختر.

با توجه به همه گیر مردم خود را از دست داد اشتغال و درآمد است. کشاورزان هیچ پول برای کشاورزی و Nageswara Rao یک چنین کشاورز از Rajuvaripalle روستای مدنپلل مندل در منطقه Chittoor. او پول ندارد به استخدام یک تراکتور یا گاو. پس خانواده اش پیوست و شروع به کشت خود را. در حالی که دختران, Vennela و Chandana کشیده گاوآهن Nageswara Rao و همسرش پاشیدند بذر.

Vennela سالمند دختر گفت: “ما ساکن شد و در Madanapalli برای 15 سال گذشته بود و غرفه چای وجود دارد. پس از مستند اجرا می شد ما بسته و ما غرفه ماند و در محل اقامت ما برای یک ماه. با پول کمی به سمت چپ بازگشت ما به ما بومی روستا در Rajuvaripalle. اما ما به اندازه کافی پول ندارد به استخدام تراکتور برای کشت زمین. بنابراین ما شروع به کمک به ما پدر” به گزارش خبرگزاری ANI.

Lalita از دختران گفت: “کسب و کار ما مختل شد با توجه به مستند. پس از یک ماه از مستند, همه منابع ما خسته بودند. پس از بازگشت ما به مادری ما ایجاد کرد. به عنوان خوبی وجود دارد که باران در این سال ما شروع به کشاورزی کار می کنند. اما ما هیچ پول برای اجاره یک تراکتور. اجاره تراکتور است از 1500 در هر ساعت. بنابراین ما تصمیم به انجام این کار در خود ما است. من به همراه همسرم و دختر با هم هستند انجام وظایف است.”

با ورودی از آنی

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>