اگر طراح Shruti Kasat می تواند تغییر یک چیز در مورد عروسی اش آن خواهد بود که کفش او برای مراسم.

خود اعتراف sneakerhead, Shruti که در حال حاضر آغاز شده یک نام تجاری به نام ساری کفش ورزشی, خواسته, او تا به حال به این گزینه پس از آن. “ایده پشت این نام تجاری است که برای دریافت کفش در کمد لباس هندی می گوید:” طراح. و پس از اضافه کردن یک لمس از bling پیچیده صنایع دستی و گلدوزی و البته حافظه فوم برای راحتی او نورد از مجموعه خود را. وجود دارد یک تلاش آگاهانه برای نمایشگاه های مختلف هنری به اشکال و مواد از هند در این کفش است. وجود دارد chikankari گلدوزی روی پنبه; laces ساخته شده با organza که gota بر روی آنها.

Sneakers with my sari

جالب است که 30 درصد از مشتریان او هستند عروس. “ما در حال انجام کفش دامادی به عنوان به خوبی و خواهران و دوستان عروس” Shruti می گوید.

در حال حاضر ساری کفش است که مطابق با لباس عروس لباس با کفش کتانی. همچنین وجود داشته است موارد که در آن آنها تا به حال برای سفارشی کردن جفت برای رفتن با عروس, جواهرات و اشیای قیمتی. “ما منابع زمرد نگاه به طور یکسان سنگ برای کفش به رفتن با او زمرد مجموعه می گوید:” Shruti. دیگر بد بو روند عبارتند از: embroidering چند حرف اول نام خانوادگی بر روی هم جفت و یا نوشتن کلماتی مانند patakha یا dulhaniya رنگارنگ با موضوع.

کفش ممکن است زرق و برق دار و با صدای بلند اما آنها نیز متنوع است و می تواند حتی با یک جفت شلوار جین و شلوارک.

“ما گیاهخوار هستند و بنابراین کفش نیست. می گوید:” Shruti. این کار بیشتر انجام می شود در سیاه یا سفید کفش را به آنها پوشیدنی با یک پالت زیادی از رنگ.

Sneakers with my sari

آن را تبدیل به مد روز برای پوشیدن کفش برای sangeet و mehendi مراسم و برخی از عروس و حتی آنها را می پوشند در روز عروسی خود را.

“آنها می خواهند دمدمی عنصر. آنها خجالتی نیست به آغوش غیر معمول هر بیشتر می گوید:” Shruti اضافه کرد که برخی از اعتباری نیز می رود به مشاهیر مانند سونام کاپور و دیپیکا پادوکن که عینک کفش در عروسی خود را پس از احزاب است. واقعا وجود دارد هیچ ثابت گروه سنی برای مشتریان. “من حتی 50 سال زنان با مسائل و یا کسانی که نمی توانند پوشیدن پاشنه بلند, خرید کفش من,” او اضافه می کند.

این فقط یک مد زودگذر عبور معتقد است Shruti. “این است که در اینجا به گذشته با توجه به این راحتی کفش ورزشی ارائه دهد. به خصوص زمانی که هر کس می خواهد به رقص خنک و سرگرم کننده است.”

Designer Shruti Kasat

او در حال حاضر شروع به برنامه ریزی ساری با توجه به کفش های او تصمیم می گیرد به پوشیدن برای یک رویداد. “و این داستان برای بسیاری از مشتریان من” او می خندد.

ساری کفش موجود است و از طریق آن Instagram صفحه و در وب سایت های مانند Pernia را از پنجره مغازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im