خواننده و ترانه سرا Sanah Moidutty پیدا کرده است یک پوشش نقره ای در این بیماری همه گیر. پس از یک انتظار طولانی بر اساس بمبئی-artiste در نهایت “رسما” او ساخته شده début در Malayalam با ‘Athira Raavil که او آواز با K S Harishankar برای فیلم آینده Anandakalyanam. این آهنگ در یوتیوب منتشر شده به تازگی.

Sanah در حال حاضر ساخته شده علامت خود را در زبان های مختلف اما او می گوید این نقطه عطف احساس “خاص” به او. متولد شده از پدر و مادر چاق در بمبئی او آلبومها و همکاری تا کنون نه افتخار هر در زبان مادری خود را. این کار با وجود فن های بزرگ زیر در کرالا لطف برروی پوشش می دهد از گذشته chartbusters در مالایالامی.

“من خوشحال هستم که در مورد این début. من خوشحالم که به عنوان نه فقط یک خواننده را پوشش می دهد اما همچنین یک پخش هنرمند در Malayalam” او می گوید: با خندیدن.

Anandakalyanam موسیقی توسط Rajesh ببو K. اشعار توسط Nishant Kodamana. Sanah می گوید این فرصت را به خواندن ” Athira Raavil آمد ضربه زدن در درب او را برخی از زمان پس از او منتشر شد موزیک ویدیو از پوشش ‘Karutha پنه’ از Mohanlal-starrer Thenmavin Kombathu. “از این به بعد در واقع من هم ثبت یکی دیگر از آهنگ برای آینده Malayalam movie Varayanکه برای آن موسیقی است که توسط Prakash الکس می گوید:” خواننده نه مایل به فاش کردن شماره عنوان نشده است.

Sanah می گوید: آهنگساز دنبال شد تازه صدای زن پس از ضبط Harishankar بخش برای ‘Athira Raavil’. هنگامی که او آمد در هیئت مدیره Sanah ثبت شده او بخشی در بمبئی. “آواز با چنین استعداد هنرمند می افزاید: ارزش به پروژه” او می گوید:, و اضافه کرد که این دو نه در فرد ملاقات کرد و در عین حال به دلیل بیماری همه گیر.

پس از رشد کامل در بمبئی Sanah می کند اعتراف به نیاز به یک کمی از کمک با Malayalam تلفظ. “من صحبت می کنند زبان مادری من در خانه… اما من یک بیت از یک مشکل است. پدر من به من کمک می کند با تلفظ و من اغلب با او نشستن و گرفتن آن همه تمیز کردن قبل از من آواز خواندن یک آهنگ. با توجه به پخش ویدیوهای البته مربوطه مدیر موسیقی وجود دارد خواهد بود برای کمک به من,” او می گوید.

سه هفته پشت Sanah آورده یکی دیگر از Malayalam پوشش — ‘Choolamadichu’ از تابستان در بیت لحمدر اصل crooned توسط KS Chitra. این بار این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد توسط خواهرش در تراس خانه خود در بمبئی.

جدا از Varayan, Sanah می گوید او چند را پوشش می دهد و در اصل این خط لوله است. در غیر این صورت به عنوان همه گیر نگه می دارد او داخل خانه او شده و مشغول ضبط ابتدا خواننده (مرجع آهنگ را برای تولید موسیقی) در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im