سنگاپور هایش با کشنده دانگ به عنوان تب با شدت گرفتن در کنار covid-19

سنگاپور در مسیر ثبت بدترین حالت آن شیوع تب دانگ در تاریخ جدید هفتگی موارد که پیشی گرفته اند Covid-19 نفر در شهرستان دولت.

ثبت موارد بیماری رسیده 1,736 در هفته پایان جولای 18, بالاترین تعداد هفتگی عفونت تا کنون ثبت شده با توجه به ملی کشور سازمان محیط زیست. دانگ, همچنین شناخته شده به عنوان شکستن استخوان تب است گسترش از طریق گزش پشه و می تواند علائمی مانند تب و بدن درد.

مرگ و میر ناشی از تب دانگ هستند و خزنده تا حتی به عنوان مقامات بهداشتی در این کشور همچنان دست به گریبان با ادامه coronavirus بیماری همه گیر. تا کنون این سال, 19 نفر کشته شده اند دانگ, the Straits Times گزارش روز دوشنبه حدود دو سوم این گزارش تلفات از 27 نفر از Covid-19. مانند دانگ جدید Covid-19 موارد هنوز هم به طور متوسط سه رقمی روزانه افزایش هر چند این رقم تا مخروطی کردن تا حدودی از ماه قبل است.

این کشور در سازمان محیط زیست هشدار داده است که تعداد کل موارد تب دانگ در این سال — در حال حاضر در بیش از 18,900 موارد — است که انتظار می رود به پیش افتادن از یک رکورد تاریخی بیش از 22,000 گزارش شده در سال 2013 است. هفته گذشته در سنگاپور اعلام کرد مجازات های سنگین تری برای خانواده ها و کسب و کار بارها و بارها با پشه زمینه پرورش در محل خود را در حالی که کنترل برداری تلاش مانند اسپری افزایش یافته است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>