ما باید تغییر را شفاف ماسک?

آن شده است یک سال آسان برای تینا Saighai. بنیانگذار Sanket بنیاد در دهلی نو تینا شنوا.

با توجه به همه گیر هر کس در اطراف او است نیمی از چهره خود را پوشانده و تینا در تلاش برای برقراری ارتباط با پرسنل امنیتی در ساختمان مواد غذایی صاحبان فروشگاه های همسایه… “اما مهم بود که در سفر اخیر به یک دکتر بود که نه فقط نشستن شش پا را, کاهش audibility اما او نیز با پوشیدن یک ماسک صورت ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای من به درک خود را از دستورالعمل حذف.”

وجود دارد بدون شک در ذهن او است که آن را ضروری است برای هر فرد به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این رمان Coronavirus. ماسک را تبدیل به بخشی ضروری از ما لباس ترغیب همه از نام تجاری لوکس طراحان محلی خود را و مغازه های خیاطی, برای شروع تولید و فروش پارچه ماسک.

متاسفانه این باعث می شود که یک بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت بدون وسیله برای صاف ارتباطات است. Alim Chandani ناشنوا و فعال و بنیانگذار دسترسی سرود بنیاد توضیح میدهد: “هند زبان نه تنها در مورد استفاده از دست, اما همچنین حالات چهره و زبان بدن است.”

پس از دو تلاش برای کشف کردن راه های دیگر برای برقراری ارتباط با صاحبان فروشگاه, خودکار, درایور, افرادی که تحویل مواد غذایی — او سعی تایپ کردن پیام بر روی تلفن خود را, اما نه همه بیمار به اندازه کافی برای آن — Alim از طریق دسترسی سرود بنیاد و تینا را Sanket بنیاد قرار دادن یک بررسی برای دیدن اگر دیگر افراد مبتلا به اختلالات شنوایی مواجه شد همین مشکل است.

“از 850 پاسخ از دو زبانه نظرسنجی (در زبان انگلیسی نوشته شده و ISL ویدئوها) که ما را به خارج از جامعه حدود 80 درصد از آنها گفت: آن سخت است برای دیدن کامل بیان صورت با ماسک در. با یک جزء مهم از زبان گم شده, این به راحتی می تواند منجر به سوء تفاهم در ارتباطات,” او می گوید.

Should we be shifting to transparent masks?
Data from a survey by Access Mantra Foundation and Sanket Foundation

داده ها از یک نظرسنجی توسط دسترسی سرود بنیاد و بنیاد Sanket

و به طوری که آنها در حال همکاری با IIT دهلی نو به ماسک صورت با شفاف ویندوز است که اجازه می دهد برای به عنوان خوانده شده.

“این که 99% باکتری راندمان تصفیه و مطابق با ASTM (American Society for Testing and Materials) استانداردهای تنفس و چلپ چلوپ, مقاومت,” او می گوید.

برای خوب بیشتر

در هند, ماسک شفاف که تا کنون عمدتا طراحی شده برای جامعه ناشنوا. وزارت عدالت اجتماعی و توانمندسازی را NIEPVD در دهرادون نیز آمده است با مشابه پنجره شفاف پارچه ماسک.

جهان بیش از حد, ایده, شفاف, ماسک برای استفاده روزمره بسیار گسترده تر حس گرفتن شتاب. با توجه به اجلاس جهانی اقتصاد در سوئیس موسسه فدرال تکنولوژی لوزان و آزمایشگاه مواد, علوم و فناوری شروع به تحقیق در مورد چگونگی ساخت فولاد ماسک شفاف پس از دریافت بازخورد از پزشکان درمان شیوع بیماری ابولا در سال 2015. آنها به تازگی راه اندازی شفاف از فولاد ماسک که انتظار می رود از سال آینده.

آمریکا شرکت های مانند برگ و ClearMask در حالی که در فرانسه مدنیت است با در نظر گرفتن حرکت رو به جلو است. ماسک شفاف مانند اینها ساخته شده از قابل استفاده مجدد و قابل شستشو ورق پلاستیکی و فقط در قبل از سفارش در حال حاضر.

ایده مرکزی این است که یک تغییر به ماسک شفاف به نفع همه — از آنجا که از چیزی به نام تعامل اجتماعی سیستم در انسان توضیح می دهد مانسی Poddar کلکته-بر اساس مشاوره روانشناس. “این است که ما بخشی از سیستم عصبی است که کنترل میدارد و ارضا روی صورت, نشانه,” او می گوید. “این نشان می دهد دیگر اینکه آیا ما امن’ و یا ‘نا امن’. قادر به دیدن چهره مردم شما مانع از درک این که آیا آنها ‘دوستانه’.” آنچه در آن جوش پایین به اصل عدم غریزی آرامش و اطمینان ما هنگامی که ما از لبخند در هر یک از دیگر.

“ماسک می گوید:” مانسی “آیا دوستانه نیست — آنها یادآوری از جنگ و همه گیر. و در حضور خود ما سیستم عصبی سمپاتیک است که در ثابت هشدار mode.”

در حال حاضر چشم ما هستند و تنها راه ما می توانیم هیجان بخرج دادن و هر کس نمی تواند بیانی که در راه است. آن نیز می شود نگرانکننده برای برخی از کودکان در طیف اوتیسم به درک آنچه که از آنها انتظار می رود. “برخی از تأکید کرد که مردم باید مسائل را در چهره خود را و آنها نمی توانید بگویید اگر آنها عصبانی هستند خوشحال و یا ناراحت می گوید:” مبارک Barua, مدیر اقدام به اوتیسم.

هیچ کدام از این, البته, است تماس بگیرید برای حذف ماسک, اما تنها به تغییر به آنهایی که اجازه می دهد برای ارتباط بهتر.

نوآوری در هند

در طرف دیگر استعاری جدول Dr A Mohamed Hakkim. این پزشک اورژانس از Tiruchi متوجه ناراحتی بیمار که مشکل شنوایی بود در درک خود را از دستورالعمل حذف. او تعامل او را وادار به همکاری با یک خیاط دوستان از کویمباتور و ساخت یک ماسک پارچه با یک ورق شفاف به طور خاص برای آن شخص است.

Should we be shifting to transparent masks?

هنگامی که ماسک طراحی تحت موفق, تست او آماده پایان نامه در ماسک شفاف و ارائه آن به ICMR. در عین حال او شده است توزیع این ماسک شفاف در ₹10 در هر قطعه در Tiruchirapalli, Madurai, و برخی از مناطق چنای. او نیز در گفتگو با تامیل نادو دولت برای تولید این ماسک است.

“این ماسک مفید خواهد بود نه فقط به جامعه ناشنوا بلکه برای بهداشت و درمان کارگران” او می گوید: “به عنوان یک پزشک زمانی که من لباس معمولی ماسک و درخواست بیماران برای انجام چیزی است که من می تواند به نظر می رسد تند و بی ادب. چرا که آنها نمی توانند به دیدن من لبخند. بیماران بیشتر خواهد بود احساسی راحت با دیدن چهره دکتر به ویژه در بخش های مانند روانپزشکی و پزشکان اطفال… از آن خواهد شد کاهش احساس انزوا و افسردگی است.”

دهلی Desmania به رهبری Anuj پراساد به رسمیت شناخته شده این “واضح نیاز انسان” در ماه مارس زمانی که همه گیر تلفن شروع به افزایش در هند. محصول خود را AARMR ترکیبی است از یک محافظ صورت و ماسک — آن نشسته بر صورت کامل پوشش می دهد و آن را بدون پنهان کردن آن. “ما بازخورد از مشتریان بزرگترین مشکل ما دیدیم مردم مواجه شد انسداد در زبان بدن به عنوان آنها نمی تواند دیدن هر یک از دیگران’, عبارات,” او می گوید.

پس از مستمر تکرار برای ارائه بهتر تنفس ایمنی و کاهش مه پاش شرکت در حال حاضر ساخت 100 ماسک یک روز فروش بیش از ₹700 در هر قطعه.

“ما امیدواریم که به آمپر تا تولیدات به عنوان ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر سوالات هر روز,” او می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>